33
Resident Evil 1.5 - Visszatért és teljesen ingyenes!

  • DarkSector
    #1
    Resident Evil 1.5 - kipróbálhatod a soha meg nem jelent játékot!
    Direkt letöltés: KATT

    A Capcom annak idején lelőtt projektjének instabil, még fejlesztés alatt álló változata most mindenki számára elérhetővé vált.

  • DarkSector
    #2
    ePSXe Emulátor.

    Bios-t nektek kell hozzá letölteni, mert az nem legális.
  • Fpocok
    #3
    Én várok szerintem... nem akarom lelőni, mielőtt kész. :D
  • DarkSector
    #4
    Ja oks, én beleugrok, úgyis szerintem csak kis részét lehet tólni a játéknak, mint egy demo. :P
  • Seth
    #5
    60-80%-ban teljes kód. Nem lesz ez soha kész :) Majd a modderek írják meg a maradék sztorit,meg csinálják meg a helyszíneket, átvezetőket ? :D persze,persze
  • DarkSector
    #6
    Hát azt mondták, hogy ők fejezik be.
    Persze nem lesz stúdió minőség, nem is értem pontosan ezt mennyire kell érteni, márminthogy a 60-80%-os projektet foltozzák vagy ahoz foltozzák hozzá a maradék %-ot?
  • Fpocok
    #7
    "Majd a modderek írják meg a maradék sztorit,meg csinálják meg a helyszíneket, átvezetőket ? :D persze,persze"

    Mert? Simán. Ha megvannak a karakterek meg a textúrák, akkor simán megoldható.
  • Seth
    #8
    Milyen textúrák? A helyszínek prerenderelt képek.
  • Lammer
    #9
    OMG!

    Volt anno egy idoszak, hogy nezegettem a forumokat, hogy "hatha" kiszivarog egy isocska, mindenki csak beszelt rola, de en max csorgattam a nyalamat :)

    tájmhezkám! el sem hiszem ^^
  • DarkSector
    #10
    Ez nem nagy dolog, régen a ps idejében nagy meló kellett ehhez, most egy ilyen grafikához ami 150-200mb-os jáétk, már nem olyan nehéz moddereket elképzelni akik nem feltétlen capcom szintű diplomás emberek.

    Szerintem is elképzelhető, hiszen manapság egy unreal vagy más ingyenes motorból ettől milliószor jobbat alkotnak kezdők, nemhogy itt.
  • DarkSector
    #11
    Na ezért gondoltam hogy megér 1 topik neki, hogy ha már csak 1 rajongó ezóton értesül róla és kipróbálj a már megéri...:D

    Nagy respect a srácoknak amúgy hogy nem engedték meg hogy fizetőssé váljon!!!!
  • DarkSector
    #12
    Várjuk ki a végét, lehet az a 60-80% az azt jelenti hogy a cuccok már megvoltak csak össze kell rakni és bugmentesíteni, nem biztos hogy az a 60-80% az azt jelenti hogy hiányzik a játék tervezett befejezése. :D
  • Lammer
    #13
    damn... majd csak szerdan tudok vele foglalkozni :S

    Addig tipi-topi ^^

    Koszi a topikot!
  • DarkSector
    #14
    nm. :)
    Én lassan beállítom végre a cuccot és minnyá átmegyek remete üzemmódba, előkerestem a régi ps2 stilusú joy-omat, azt szoktam belőni ps emura...:D

    Saitek P2600.

    Más Játszik Crysis3-al én ezzel nyomorgok asszem. :D
  • Myselor
    #15
    lehet nagyobb a játékélmény mint a crysis3ban:)
  • DarkSector
    #16
    Hát nekem tuti. :D
  • Myselor
    #17
    én is szoktam játszani psx játékokat még mindig,hatalmas élmény még mindig,hiába vannak szebb játékok:)
  • Lammer
    #18
    nekem rendes ps2 van (meg a fat verzio, BB adapter, vinyoval, rajt jatekok ^^) de sajnos a lemezmeghajto mar nem az igazi (hdloader vinyorol meg csak a ps2 gamekat viszi), pedig kiegettem volna egy cd-re...
    viszont van ps2 joy-usb atalakitom, szal marad majd az emuzas! :)

    jo jatekot!
  • DarkSector
    #19
    Az agyam eldobom.
    Elinditottam az epsxe-t, belőttem a joy-t, mondom beállítom a gpu plugin-t, erre kibasz egy hibaüzenetet, hogy nincsen gpu plugin, de hogy a gecibe nincs mikor előtte meg elindult ez a rittyó ezt nem vágom, és télleg üres a gpu nem tudok választani plugint.

    Hiába törlöm ezs egészet a rar-ból visszarakom a progit megjegyzi a beállításokat, biztos a c-re berak magának valami configszart, wtf....
  • DarkSector
    #20
    Ha ti nem akartok szopni csináljatok egy rendszer mentést, mert haloványfingomnincs más milyen módon lehetne megoldani, nehogy így járjatok ti is.
    Mondjuk win8-am van lehet arra érzékeny.
  • DarkSector
    #21
    Valamit itt habognak de nem értem mit és mivel kell csinálni, érti ezt valaki?

    Video plugin error
  • DarkSector
    #22
    na megvan:

  • DarkSector
    #23
    Máj gád.

    Azért hát mitmondjak ez még csak nem is demo.
    Ha így haladnak párszáz év múlva lesz ebből játék.

    Geci annyira alfa hogy sok helyen a falma belemegy a karakter, vagy éppen nem halnak meg a zombik, amiből csak 1-el találkoztam. :D
    Szóval semmi spoiler nincsen benne, én 2 azaza 2 ajtón tudtam átmenni!!!!! :D

    Pedig azt hittem 1-2 órát eljátszom, de így télleg csak megnézni lehet, bár én a csajjal mentem a faszival lehet többet lehet menni.
  • DarkSector
    #24
    Na mentem 1-et Leon-al, nem tudok sem tárgyakat felvenni, sem lőni, nem értem meg Leon-nál több irányba lehet menni de egy helyen van egy kis teleport, egy teremből egy fehér ajtón át kidob egy párkány szélére, és az ajtó nem a hátam mögött lesz hanem 80 méterre egy L alakú párkány másik végébe egy szellőző amin egy dobozon felmászva megyek vissza, vagyis a szellőző az ajtó....:D

    Meg a helikopterfelszállón van egy dupla doboz, ha felmászok rá beragadok a felső dobozba...:D
  • MitsuMishi
    #25
    Köszi a topikot!
  • Prody
    #26
    OMG! Kedvenc sorozatom... Azonnal kipróbálom! :D
    1-2-3 milliószor végig lett tolva, sajnos a GC 1 remake csak egyszer.
  • DarkSector
    #27
    Jó lenne ha ez a végleges lenne, de sajnos még demonak is gyenge, de fanok tehetnek egy próbát vele...:D
  • Lammer
    #28
    ajajjj, igy most elment tole a kedvem... dio3 overdozis utan, kicsit lazitottam volna... ehhh en azert megvarnam mig a fancreatorok dolgoznak meg vele ^^
  • DarkSector
    #29
    Ez régebbi változat mint ahol most tartanak állítólag, de hogy mikor lesz ebből játék az kérdéses. :D
    Mondjuk azért kipróbálhatod milyen.
  • DarkSector
    #30
    Ide is dobok 1-et, nehéz volt a nemlétező játékból képeket előcsalni de azért összejött.
    Ták.: [[URL=http://downloads83.uw.hu/banners/]összes banner[/URL]]
  • MitsuMishi
    #31
    "...the hope dieS last"
  • DarkSector
    #32
    Sorry javítom.
  • MitsuMishi
    #33
    okok :)