17
Catzilla PC Benchmark
  • Maxtreme
    #1
    A Datura alkotójának új techdemója elvileg a legerősebb konfigurációkat is meg tudja fektetni. Ha érdekel, hogy fest, nézd meg a trailert, melyben egy óriási macska pusztít el egy metropoliszt.
    Emlékeztek még a Datura című PS3-as játékra? Nem? Nos, nem csoda, mert a program annak ellenére sem lett túl jó, hogy a mögötte rejlő ötletek, illetve a lenyűgöző grafikai és hangulati elemek mindenképp megértek egy misét. A közepes kritikai és anyagi siker azonban nem vette el a fejlesztők kedvét, akik most egy PC-s benchmarkkal álltak elő, melynek címe Catzilla.
    Michal \"Bonzaj\" Staniszewski, a Datura főtervezője a Eurogamernek elmondta, hogy bár a Catzilla nem egy játék, az azt hajtó technológia igen közel áll egy jövőbeli projekthez. Addig viszont csak arra jó, hogy izzassza a PC-ket.



    Main menü: Felbontás: 1280x720 (cat) hogy mindenki tudja futtatni.
    Features menünél minden legyen kijelölve.
    Options menüt nem kell bántani. :)

    A legfrissebb betat innen tudjátok leszedni (ami jelen esetben beta18 )
  • Maxtreme
    #2
    A felbontásra vonatkozó dolog nyilván az egyezményes beállításra vonatkozik, tehát mindenki abban futtassa.
  • MR ME
    #3
    megnéztem, azért nem egy nagy durranás a képvilága
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    Az nVidia vajon mennyit tejelt nekik ezért?...
    [Értsd: pisix marketing]
  • tutituti
    #5
    ez csak egy videónak indult,nem?
  • grebber
    #6
    Hát az biztos hogy nem egy 3D Mark.
  • tigeroo
    #7
    Vicc
  • Puhos
    #8
    Egy újabb e-pénisz meregető alkotás!
  • Lacee86
    #9
    Az. Micsoda baromság, és még erről trailer is... Szánalom.
  • Sir Quno Jedi
    #10
    score 5586
  • Maxtreme
    #11
    Látom ide sincs nagyon értelme ilyen jellegű topikot indítani, mert csak a fikázás meg a flamekeltés megy.. (tisztelet a..)
  • Maxtreme
    #12
    Mivel az azonos kategóriába eső ATi és Nv kártyák hasonló eredményt produkálnak a tesztben, nem hinném hogy ismét rémeket kéne látni.
  • Puhos
    #13
    Igazad van abszolút nincs értelme. Ugyanis szinte hetente dobnak ki benchmark programokat így aztán lehetne hetente indítani mindegyiknek egy-egy topikot. A flamkedés még csak ezután indul, amikor a sok kis Vér István belinkelgeti a teszt eredményét!
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Hát, nem hiszem, hogy a repkedő épületdarabokat ugyanolyan "fizikai" számításokkal jeleníti meg az AMD, mint az nVidia - Te sem gondolhatod komolyan, hogy egy ilyen lehetőséget az nVidia kihagy! Ha igen, akkor ébredj fel! :) -, hiszen míg az AMD esetében a CPU-nak kell azt számolnia, egy erősebb GeForce esetében azt már a GPU számolja.
    Még szép, hogy kell különbségnek lennie a pontszámokban!
  • Maxtreme
    #15
    Ok, akkor zárható.
    Érdekes más nagyobb forumokon (ahol tag vagyok) soha nem merülnek fel ilyen jellegű viták, csak itt van mindig a felesleges feszültségkeltés.
  • Puhos
    #16
    Nem a vita kedvéért írtam le a véleményemet, csak nem látom értelmét annak(én, ez a véleményem), hogy minden kiadott tesztprogramról topik nyíljon. És nem utolsó sorban nem akartam vitát sem szítani.
  • Maxtreme
    #17
    Azért az baromira nem igaz hogy hetenként (sőőt még havonként se) jelenik meg újabbnál újabb tesztprogram.
    Jó ha évente jön valami említésre méltó.

    Na de mondom, ha nincs szükség a topikra, részemről zárható. (vagy max lesüllyed érdeklődés hiányában)