57
  • levente68
    #57
    Ja, ami kimaradt, hogy valószínűleg Ass!us most sem kukázza ezen motyókat, meg is lett az eredménye...

  • levente68
    #56
    "Az ASRock egyébként ASUS leányvállalatként kezdte, méghozzá 2002-ben. Az ASRock a belépőszintű termékek piacán szállt harcba annak érdekében, hogy az anyavállalat termékeinek ne jelentsen konkurenciát."

    ...valamint, hogy az akkor még minőséget képviselő Asus termékekhez fel nem használható ócska alkatrészeket és részegységeket ne kelljen tonnaszám kukázni...


    Roppant egyszerű, a szüleménye kikerült az irányítása alól és saját életre kelt.
    Láttunk már ilyet.

    Sok sikert kívánunk nekik ezen az úton, de meg kell jegyezni, hogy a szintén züllés útjára lépett MSI legyűrése még mindig nem jelenti a vállalat termékeinek garantált működését, de várjuk, hogy így legyen!
  • Jakuza001
    #55
    "az értesülések egyelőre nem hivatalos forrásból származnak"

    Megint jot nevettunk.
  • narumon
    #54
    A SemiAccurate forrásai szerint az ASUS ajánlatot tett az ASRock felvásárlására, igaz, az értesülések egyelőre nem hivatalos forrásból származnak, így illik őket kellő távolságtartással kezelni. A források azt is tudni vélik, hogy a Pegatron, az ASRock jelenlegi tulajdonosa elégedett az ASUS feltételeivel, azaz látszólag ebben a tekintetben nem lehet akadálya a felvásárlásnak.

    Az ASRock az elmúlt évek során lassan, de fokozatosan kezdett el felfelé kúszni az alaplap piac képzeletbeli ranglétráján, ami annak köszönhető, hogy a gyártó egyre jobb minőségű, egyre versenyképesebb alaplapokat kínál, amelyek ár és szolgáltatások tekintetében egyaránt jó választásnak minősülnek. A fejlődés idővel meghozta a gyümölcsét, ugyanis 2010 folyamán az ASRock-nak sikerült beelőznie az MSI-t, így a világ harmadik legnagyobb alaplapgyártójává lépett elő.

    Az ASRock egyébként ASUS leányvállalatként kezdte, méghozzá 2002-ben. Az ASRock a belépőszintű termékek piacán szállt harcba annak érdekében, hogy az anyavállalat termékeinek ne jelentsen konkurenciát. A Taipei Times 2007-es beszámolója szerint az ASRock később kiszervezésre került a Pegatronhoz, méghozzá az ASUS gyártási műveleteivel együtt. Nem sokkal ezután a cég kínálatában a belépőszintű alaplapok mellett felsőkategóriás megoldások is megjelentek, sőt, ilyenekkel napjainkban is találkozhatunk – gondoljunk csak a majdnem 100 000 forintba kerülő Z77 Extreme9-es modellre, ami egy igazi nagyágyú.
  • Jakuza001
    #53
    Az Asrock az Asus leanyvalalata volt, de mar regen nem az.
  • levente68
    #52
    Olyan dolog ez kb., mint egyes cuccok első szériás dolgait megvenni, ezt még maxiszupiprémium cuccoknál is sokszor beszopja a sok sznob majom, szaladván mozgósítani a kapcsolatait, hogy az első az övé lehessen és faszhosszabbítóként a többi majom elé kicsaphassa. Minden hasonlat sántít és én is tudom, hogy sokat fejlődött Asrock, de még nem tart ott, hogy én ajánljam bárkinek. Utolsó erre kérdező barátomnál elhárítottam a kérdést, tegyen saját belátása szerint.
  • levente68
    #51
    Nézd, én nem szeretnék beleesni abba a hibába, amibe neked sikerült.

    Teszteredmények alapján vásárolt Asrock prémium lap is csinált csupa ökörséget jóbarátomnál, aki könyörgésem ellenére megvette. Szopott jó sokat vele, szerencsére végül kicserélték neki.

    A továbbiakban pedig veled se tudok mást tenni, ismétlek:

    Nekem mindegy, használd, ajánld, én nem fogom mindaddig, míg jó ideje bizonyítottnak nem tekinthetem.

    Márpedig a rossz híre az jó ideig bizonyított volt és kész.

    Nem azt állítom tehát, hogy ma is és mind szar, de hogy a legfurább hibákat generálta a gagyi alkatrészek miatt régen, az biztos.


    Nem az első cég lesz, ha úgy lesz, amelyik összeszedte magát, ma már az anyacége szarabb nála, ez is igaz, Asus lapot se vennék, nem is véletlen, hogy felvásárolná Asus és az sem, hogy sokan nem örülnek ennek.


    Amint valóban tiszta lesz, hogy jó és megbízható, igazad lesz, ma még nincs és pont. Akkor lesz igazad és nem visszamenőleg.
  • Jakuza001
    #50
    Szorozd meg a szamokat ugy jobban hangzik. Inkabb fekudj vissza az agyadba vagy az autoba, ahogy szallitani szoktak es ne mozogj mert megerolteted magad te szerencsetlen.
  • narumon
    #49
    És akkor még a Fatal1ty sorozatot nem is említettük, meg a nem kicsi újságok tesztgyőzelmeit, de ez is mindegy. Besorolhatod a gagyi kategóriába csak azzal elég nagyot tévedsz.
  • narumon
    #48
    Off. Nem tudom mondjuk 8 évvel ezelőtt milyen volt nem is erről beszéltünk.
    Amit én tudok - sok száz eladott darab után sem volt velük gond (ellentétben mondjuk Gigabyte és MSI lapokkal amikről később teljesen leálltunk). Amik szintén gond nélkül mentek azok a gyári Intel lapok voltak még, sajnálattal hallom, hogy kiszáll az intel is, nyilván a legtöbben megveszik a 8-12e forintos alaplapot, ott meg jót nem nagyon lehet kínálni.
    Szintén annyit tudok még, hogy nekem ez már a második asrock alaplapom pár éven belül - ez is hiba és gond nélkül üzemel, a funkcióit és használhatóságát meg kimondottan csipázom - nincs okom, hogy a következő lapom ne Asrock legyen.
    Szintén annyit tudok még, hogy a világon rengetegen használják teljes megelégedéssel, hiba nélkül.
    Szintén annyit tudok még, hogy állításoddal ellentetbén pont, hogy minőségi alkatrészekből készül (nézz meg egyet), és nem a gagyiból. És most nem a 10e forintos lapról beszélünk (azt hiszem ilyet is gyártanak) hanem a normális alaplapokról amiből egy asrock is 30-40e forint csakúgy mint az Asus a Gigabyte vagy bármelyik másik. On
  • narumon
    #47
    Nem nagyon néztem be mostanában, de erra azért válaszolok. A gond az, hogy az igazságot kevered azzal amit te kitalálsz mellé. Kérlek szépen jelenleg kiszakadt gerincsérvem van (mint ahogy már 2009-ben is volt egy), de nem vagyok rokkantnyugdíjas (ezt honnan szedted?). Amikor begörcsöl (bizony van ilyen) akkor valóban nem nagyon tudok semmit csinálni csak feküdni - ez egy állapot, kívánom soha ne tudd meg milyen. Amikor meg éppen nincs vele gondom akkor meg videózok hobbiból pl (ha olyan figyelmesen követsz akkor ezt is nyilván észrevetted max nem illett bele a képedbe - ezért efölött elsiklottál. Rokkantan elég nehéz lenne.) A rokkantságom ellen szól az is, hogy 2009 óta (ugye ekkor szintén pár hónapig "ágyhoz kötött voltam", bejártam a fél világot - állítólag (szerinted) rokkantnyugdíjasként. A többi már szóra sem érdemes, soha nem menőztem, hogy gazdag vagyok - szerintem egyébként nem is vagyok az max jómódú. Ezt meg nehéz letagadni mondjuk 3 BMW-vel (jól fizet a rokkantnyugdíj), de hagyjuk. Az asrock megint nem is értem, hogy jön ide. Pénz függvénye, hogy milyen alaplap márkát veszel? Még érteném ha valami filléres alaplapom lenne de nézd már meg mennyibe kerül egy Asrock Z68 alaplap....

    Nos nekem teljesen mindegy mit gondolsz emberekről de azért ennyi hülyeséget egy hozzászóláson belül jó rég láttam.
  • levente68
    #46
    Ezekről nem tudok, de hogy nem egyenes ember, az lerí az írásairól, sőt az is, hogy nem lineáris a gondolkodásmódja, mert néha érdekes változásokat produkál.

    De mindenesetre voltak olyanok, amik nyomán el tudom hinni, amit mondasz.

    Ha meg így van, az meg is magyaráz sok multságos dolgot.
  • levente68
    #45
    Nekem mindegy, használd, ajánld, én nem fogom mindaddig, míg jó ideje bizonyítottnak nem tekinthetem.

    Márpedig a rossz híre az jó ideig bizonyított volt és kész.

    Nem azt állítom tehát, hogy ma is és mind szar, de hogy a legfurább hibákat generálta a gagyi alkatrészek miatt régen, az biztos.


    Nem az első cég lesz, ha úgy lesz, amelyik összeszedte magát, ma már az anyacége szarabb nála, ez is igaz, Asus lapot se vennék, nem is véletlen, hogy felvásárolná Asus és az sem, hogy sokan nem örülnek ennek.


    Amint valóban tiszta lesz, hogy jó és megbízható, igazad lesz, ma még nincs és pont. Akkor lesz igazad és nem visszamenőleg.
  • Jakuza001
    #44
    Osszevissza hazudozik ez mindent.

    A bankok is orommel hiteleznek neki barmikor allitolag, a harom hitelje mellett, mikozben tudni kell rola, hogy egy szerencsetlen rokkant nyugdijjas es a felesege teszi be az autoba, amikor eppen nem az agyban fetreng es amikor kiujul a gerincserve es emiatt kb 3 orat ha allva tud maradni. (ezek tenyek es csak ezert nem mentem es vertem ki belole a szart is multkor) Aztan kozben menozik, hogy o milyen gazdag, de azert masik topicokban rinyal hogy nem tud megelni es belerokkan a hitelbe, es kozben az ipadjat is hasznaltan veszi es az Asrockot favorizalja, mert az a meno es puccos allitolag!!! :D
  • narumon
    #43
    Azt ajánl mindenki amit akar. Mint írtam több száz asrock alaplapos gépet adtunk el, gyak egyel sincs gond azóta sem. Az égvilágon semmi baj nincs azokkal a lapokkal csak kaparod a falat, hogy valamibe beleköthess. Azt ajánlasz amit akarsz, nekem meg jó lesz "ez is" - mert nekem sem volt még soha gondom vele, tehát nem látom be miért ne vehetnék legközelebb megint ilyet. Ennyi.
  • levente68
    #42
    "A valóságban meg sajnos nagyon komolyan fantáziálsz. Mondhatod, hogy mi mondtuk de számtalan állításodról kiderült már, hogy soha nem hangzott el."


    Mondja a hazug, aki az amnéziával próbálja azt maga előtt leplezni...


    Asrock-ot pedig te ajánlgatsz a saját elmondásod szerint, sőt, ha jól emlékszem, hivatalosan, cégszerűen partnereidnek... biztos nem a megbízhatóság a fő szempont..., vagy magadnak csinálsz melót, mert karbantartasz nekik?

    Van annál jobb és nem drágább, addig kár magyaráznod, semelyik lappal nincsenek olyan rejtélyes dolgok, mint azokkal, bár valóban összeszedték magukat, annyira azért nem, hogy én ajánljam bárkinek. Ja, de: neked!

  • levente68
    #41
    Pedig annál nagyobb ökörségei voltak pár év alatt, egy Hahota megtelne vele...

  • Jakuza001
    #40
    Hazudik megint. Hahaha.
  • narumon
    #39
    Hé hagymácska? Mi bajod volt az asrock példámmal? Jah nem csak az, hogy átvágtak egy méregdrága szar és túlárazott alaplappal és most ide jöttél sírni? Jajj szegénykém, egyél egy kis hagymát.
  • narumon
    #38
    "Én aztán sosem hazudtam, aki itt párszor bebukott, az te vagy."

    NA ne már, éppen most hazudsz.

    "Ülj be a prémium autódba és a szifonodon AppleMaps-szel navigálva hajts már szakadékba, szebbé tennéd a világot!"

    Több gond is van ezzel;
    1, Nincs appleMapsem, nem terveztem, hogy a kedvedért felrakom
    2, Nem szándékozom szakadékba hajtani, a kocsit is akkor tenném full gázra egy szakadék előtt amikor te a motorháztetőn kapaszkodsz. No ez megérné a kocsi árát.

    "Azt kihagytad, hogy másoknak is propagálod, barom!"

    És? Ezzel mi a gond? Ha bemész egy boltba ott nem fogják ajánlani? Sőt megsúgom én is ajánlás után vettem. Jujj de borzasztó nagy összeesküvés van itt kérem szépen. (Az felett megint elsiklottál, hogy te fikázol embert az alaplapja miatt és nem én - mégis az ellenkezőjét próbálod állítani. Vérciki már megint így beégni igaz?)

    "Addig is, maradjunk annyiban, az általatok éljenzett autókat vásárlókat eléggé jellemzi, amit írtam. Természetesen nem mindenkit, nekem azért mégis meglepetés egy előzékeny BMW,"

    Hát még nem találkoztál velem, vagy keveset jársz külföldön. Ez magyar mánia, hogy senkit nem engedsz el, vagy be a sávba és autómárkától független.

    "Ahogyan meg az ár/érték arányt speciálisan kezeled, az tipikus."

    Azt te kezeled speciálisan ez már bebizonyosodott. Ugyanis amikor neked az felel meg, hogy mennyiért adják boltban akkor azt nézed, amikor az felel meg, hogy mennyiért jutsz hozzá akkor azt nézed, amikor az felel meg akkor a hardver = értékkel, amikor ez nem jön be akkor garancia = értékkel. Én legalább következetes vagyok mert minden esetben ugyanazokat nézem. Nálam két telefon nem lesz egyforma hardver alapján mint ahogy két kocsi sem lesz egyforma mert egyforma teljesítményű motor van bennük.

    "Végül: én aztán nem fantáziálok, amiket emlegetek, megtörténtek, bevallom, lehet olyan, amit trolltestvéred mondott, te meg csak helyeseltél, de egy biztos: a saját szavadat többször magad hazudtoltad meg. Hazudhatod, hogy nem, attól még igen."

    A valóságban meg sajnos nagyon komolyan fantáziálsz. Mondhatod, hogy mi mondtuk de számtalan állításodról kiderült már, hogy soha nem hangzott el.
  • hagyimiklos
    #37
    Ámen.

    "Én aztán sosem hazudtam, aki itt párszor bebukott, az te vagy."

    Tanúsíthatom. Egyik mondatával, keresztbe tesz a másiknak. Az Asrockos példázata, pedig elvitte a pálmát.
  • levente68
    #36
    "Azért amikor visszanézünk mindig az derül ki, hogy te hazudsz, nem ismered el a tévedéseidet és ráadásul még nem létező dolgokat is kitalálsz. Amikor ezzel szembesítenek akkor meg nekiállsz mocskolódni, majd kezded előről. Minden esetben ez a forgatókönyv, ettől eltérni nem tudsz."

    Én aztán sosem hazudtam, aki itt párszor bebukott, az te vagy.
    Amit meg mocskolódásnak próbálsz beállítani, az a hazudozás, ferdítés és ostobaság rádkiabálása, te szar, mikor hagyod abba, hogy akkor sem fékezed a hazudozást, sőt nagyobb fokozatra kapcsolsz?

    Ülj be a prémium autódba és a szifonodon AppleMaps-szel navigálva hajts már szakadékba, szebbé tennéd a világot!

    "Megint a fantáziád! A valóság tök máshogy hangzott. Miután kiderült, hogy nekem Asrock lapom van - és minő botrány még meg is vagyok elégedve vele - elkezdted verni a tamtamot, hogy milyen hülye vagyok és milyen szar. Az én oldalamról soha nem hangzott el, hogy hülye lenne aki nem Asrock-ot vesz, de hát ugye ez így már nem is hanzik olyan jól így hát költeni kellett ez mellé is egy mesét részedről. Engem továbbra sem zavar, hogy ki milyen alaplapot használ, én megvagyok elégedve az enyémmel és mivel már nem ez az első Asrock lapom a következő is valószínűleg az lesz - felőlem akár még sírhatsz is."

    Azt kihagytad, hogy másoknak is propagálod, barom!

    "Nekem is van sok ismerősöm, sőt más kategóriában is, én nem veszek észre nagy különbségeket. Jah de a cigánymercis az full alja és az felett egy kicsivel (de csak nagyon kicsivel) a swiftes egészéletében elnyomott papa."

    Ezt elmagyarázhatnád, nagyon nem érthető...

    Addig is, maradjunk annyiban, az általatok éljenzett autókat vásárlókat eléggé jellemzi, amit írtam. Természetesen nem mindenkit, nekem azért mégis meglepetés egy előzékeny BMW, vagy Audi sofőr, elég ritka jelenség, ellenben a buszsávon tovahajtó, mások elé jobbról az utolsó méteren bevágó és még sorolhatnám az 'elit' tevékenységeit, na az már elég sűrű.

    Nem általánosítok, nem mindegyikük ilyen, de sajna az 'übermensch' érzés lerí sokszor.

    Nem tudom, te is ilyen vagy-e, egy biztos, hülyeségeket nyáladzva kántálni már láttunk tőled.

    Ahogyan meg az ár/érték arányt speciálisan kezeled, az tipikus.

    Egyenes következménye szintén a kognitív disszonanciának, ami autók terén is jellemez téged, ahogyan a szifonnál is. Nem fogom kifejteni, keress rá, ha nem emlékszel, mivel kezeltek és azonnal magadra ismersz...


    "Lehet, hogy ezeket negatívumnak szántad, de sajnos nem jött át. Semmi gond nincs ezzel szerintem."


    Nem negatívumnak, egy szar alak jellemzésének, nem azért szar alak, amiket írok, hanem ezek teszik ki a jellemedet, ami nem normális, hanem szánalmas. A hülyeséged krónikája, nem más.

    Végül: én aztán nem fantáziálok, amiket emlegetek, megtörténtek, bevallom, lehet olyan, amit trolltestvéred mondott, te meg csak helyeseltél, de egy biztos: a saját szavadat többször magad hazudtoltad meg. Hazudhatod, hogy nem, attól még igen.

    Amúgy, ilyen, sőt ennél sokkal komolyabb hazudozót is ismerek, a kanyarban sem vagy, ha ez nyugtat! ;o)
  • narumon
    #35
    Vazzeh honnan szeded ezt a sok baromságot? Megint olyanokat költöttél amire még én is rácsodálkozok pedig állítólag én mondtam. Jézusom veled komoly gondok vannak.

    "Bizony, van pár ismerősöm BMW-vel kapcsolatban, tulajok, szervizesek, kitűnő rálátásom van tehát a rájuk jellemző lelkületre, amely alól kivételt is ismerek, csakhogy kevés a jó példa."

    Nekem is van sok ismerősöm, sőt más kategóriában is, én nem veszek észre nagy különbségeket. Jah de a cigánymercis az full alja és az felett egy kicsivel (de csak nagyon kicsivel) a swiftes egészéletében elnyomott papa.

    "narumon, a szószólójuk, aki elmondja, hogy nem túlárazott egyik sem és mi porban csúszó szarok vagyunk, mert nem fogjuk és nem is foghatjuk fel a dolgok nagyságát... :o)"

    What? Megint aktívan működik a fantáziád. Ha valaki akkor én aztán nem nézek le senkit az autó meg a telefonja miatt. Ez úgy tünik inkább rád jellemző.

    "Hiteles fickó, bebukásaival minden téren, hazudozásaival, ferdítéseivel, kitéréseivel, hülye, szánalmas dumájával a prémium kategória egyedüli értelmes voltával."

    Azért amikor visszanézünk mindig az derül ki, hogy te hazudsz, nem ismered el a tévedéseidet és ráadásul még nem létező dolgokat is kitalálsz. Amikor ezzel szembesítenek akkor meg nekiállsz mocskolódni, majd kezded előről. Minden esetben ez a forgatókönyv, ettől eltérni nem tudsz.

    "BMW-je van, 7számjegyes fizetése, régi szifonja, asszonynak a fizuból spórolna és inkább Android-os táblát venne (megalol, tekintve, hogy az iPad talán e legnormálisabban pozicionált gépe Apple-nek)"

    Lehet, hogy ezeket negatívumnak szántad, de sajnos nem jött át. Semmi gond nincs ezzel szerintem.

    "és a hab a tortán: Asrock rajongóóóóóóóóóóóó és az a hülye szerinte, aki azért annál jobbat venne. "

    Megint a fantáziád! A valóság tök máshogy hangzott. Miután kiderült, hogy nekem Asrock lapom van - és minő botrány még meg is vagyok elégedve vele - elkezdted verni a tamtamot, hogy milyen hülye vagyok és milyen szar. Az én oldalamról soha nem hangzott el, hogy hülye lenne aki nem Asrock-ot vesz, de hát ugye ez így már nem is hanzik olyan jól így hát költeni kellett ez mellé is egy mesét részedről. Engem továbbra sem zavar, hogy ki milyen alaplapot használ, én megvagyok elégedve az enyémmel és mivel már nem ez az első Asrock lapom a következő is valószínűleg az lesz - felőlem akár még sírhatsz is.

    "A BMW meg ugye azért jó, mert már a szalonban kezdődik a prémium érzés, aztán a rendezvényekre meghívással folytatódik. Na, meg, mert olcsóbb...."

    Megint a fantáziád. Ugye mert a valóság nem ilyen drámai. Mert egyszerűen megemlítettem, hogy bizony nekem tetszik, hogy a pénzemért nyalják a seggem, de nem ez miatt lesz jó kocsi. Az, hogy azért lenne jó mert valaminél olcsóbb ezt meg nem is értem - már az előzőben is jeleztem, hogy ilyen nem hangzott el, de hát korrekten mint mindig amíg a világ világ most ezt már mantrázni fogod - teljesen mindegy, hogy semennyire nem valós (mint ahogy rengeteg dolog amit évek óta mondasz és soha nem hangzott el).

    "Ki tudna egy ilyen racionális elmével vitatkozni, lol?"

    Hát tudod ez olyan mint a te érveiddel meg tényeiddel szembeszállni. Jah, ilyenek nálad nincsenek! :(
  • narumon
    #34
    Tehát megint költöttél egy fantáziaregényt, olyanokat állítva amik nem hangzottak el, és amikor megint rád szólnak akkor átmész vadtulokba. Mint mindig! Pont úgy mint mindig.
  • Jakuza001
    #33
    LOL
  • levente68
    #32
    Bizony, van pár ismerősöm BMW-vel kapcsolatban, tulajok, szervizesek, kitűnő rálátásom van tehát a rájuk jellemző lelkületre, amely alól kivételt is ismerek, csakhogy kevés a jó példa.
    Leginkább az tetszik, ahogyan a mondjuk úgy, kiszolgáló személyzet (recepcióstól vezetőig, sőt tulajig) érez irántuk...

    Hasonló a szifonosok azon rétege, akik nem bírnak az egojukkal.

    Na, ezek metszete meg....


    narumon, a szószólójuk, aki elmondja, hogy nem túlárazott egyik sem és mi porban csúszó szarok vagyunk, mert nem fogjuk és nem is foghatjuk fel a dolgok nagyságát... :o)


    Hiteles fickó, bebukásaival minden téren, hazudozásaival, ferdítéseivel, kitéréseivel, hülye, szánalmas dumájával a prémium kategória egyedüli értelmes voltával.

    BMW-je van, 7számjegyes fizetése, régi szifonja, asszonynak a fizuból spórolna és inkább Android-os táblát venne (megalol, tekintve, hogy az iPad talán e legnormálisabban pozicionált gépe Apple-nek) és a hab a tortán: Asrock rajongóóóóóóóóóóóó és az a hülye szerinte, aki azért annál jobbat venne.

    Kiegyensúlyozott egy elme, dehogy elektrosokkolnám...


    A BMW meg ugye azért jó, mert már a szalonban kezdődik a prémium érzés, aztán a rendezvényekre meghívással folytatódik. Na, meg, mert olcsóbb....

    Ki tudna egy ilyen racionális elmével vitatkozni, lol?
  • levente68
    #31
    Annyit kaptunk ismét tőled, amennyit vártunk.


    Vinylezz otthon és lődd ki a netet, %-os arányban minimálisan, de jobbá tennéd a világot vele. Hívd meg trolltestvéreidet is és belterjes viszonyotokkal biztosítsátok vérvonalatok bevégzését!

    Köszönjük!

  • Jakuza001
    #30
    "Mennyi ilyen hülye veszi valóban a használt bömbi-t, avval aztán nyomja a buszsávban, mert ő már az übermensch kategória immáron..."

    Es mennyi hulye eszi vagy veszi az apple baromsagat ill. termeket, mert azt hiszi azzal kiemelkedik az atlagbol. :D

    Utana meg sir a forumon, ha megmondjak "he, te kreten nem latod hogy lehuztak, te meg vered miatta a segged a foldhoz es ugy tapsikolsz oromodben, mintha a dollarok a te zsebedbe folynanak a ceg kasszaja helyett." ":D
  • narumon
    #29
    "Ezzel aztán a gondolkodásmódodat szépen be is mutattad. Itt olcsóbb a BMW, ezért az a jobb, háháhá. "

    Megint költöttél egy mondatot ami nem hangzott el! Mi vagy te valami fantasy író aki nem bír leállni a fantáziálással akkor sem amikor nem ír?

    "A szakmai elemzők csúcsa, akit annyi érdekel, amennyi az ő faszságát alátámasztja, de az már, hogy az miért is faszság, az nem."

    Semmilyen elemzésbe nem mentünk bele, tehát kicsit fura, hogy erről írsz. Fantáziálsz megint :(

    ""Ez engem hol érdekel?" Korrekt levezetés..."

    Ne haragudj de soha egy mondat nem hangzott el közöttünk Agila vs. WagonR témakőrben, tehát nem látom, hogy miért kéne, hogy ez engem érdekeljen. A következő mondatodban meg arról fogsz beszélni, hogy sajtos tészta és a lasagne hogy viszonyul egymáshoz? Ott is szólni fogok, hogy az a téma engem nem érdekel.

    "Ha tudnád, miről van szó, nem szeretnéd..."

    Tény, hegyek.

    "Az okos és szubjektív elemző."

    Most sem elemeztünk semmit. Megint fantáziálsz. Sajnálom, hogy kiábrándítalak, hogy nem vettem Swiftet sem most, sem régebben, sem ezután nem fogok. Hogy ezt miért kell elemezni nem tudom. Felsoroljam még azokat a kocsikat amiket nem vennék meg?

    "Mennyi ilyen hülye veszi valóban a használt bömbi-t, avval aztán nyomja a buszsávban, mert ő már az übermensch kategória immáron..."

    Igen sok ilyen barom van. Nem csak BMW-sek mielőtt túloznál. Viszont ez megint nem tudom, hogy jön a kérdéshez - megint ide fantáziáltál valamit.

    "Menthetetlen egy ostoba, semmihez sem értő barom vagy..."

    Ne haragudj de megint tények tengerét suhintottad rám, hogy köpni nyelni nem tudok. Helyette megint írtál három mondatot ami el sem hangzott, nem is beszéltünk róla, utána pedig a nem létező általad kitalált dolgokból következtetéseket vonsz le és a végén lebarmozol. Nem érzed, hogy kurva nagy gáz van veled?

    "Vinylezzél inkább, de ne vidd ki a homokozóba!"

    Nem viszem oda hiába is szeretnéd megnézni.
  • levente68
    #28
    Ezzel aztán a gondolkodásmódodat szépen be is mutattad. Itt olcsóbb a BMW, ezért az a jobb, háháhá.
    A szakmai elemzők csúcsa, akit annyi érdekel, amennyi az ő faszságát alátámasztja, de az már, hogy az miért is faszság, az nem.


    "Ez engem hol érdekel?" Korrekt levezetés...

    "Kezdjük." Ha tudnád, miről van szó, nem szeretnéd...

    "Ez sem érint engem én a régi áron sem vettem volna meg soha." Az okos és szubjektív elemző. Mennyi ilyen hülye veszi valóban a használt bömbi-t, avval aztán nyomja a buszsávban, mert ő már az übermensch kategória immáron...

    Menthetetlen egy ostoba, semmihez sem értő barom vagy...
    Ami azért baj, mert szorgalommal társul.

    Vinylezzél inkább, de ne vidd ki a homokozóba!
  • Jakuza001
    #27
    Ezt te magyarazhatod a narumon fele idiotaknak. :D
  • narumon
    #26
    "Ha tudnád, csendben lennél."

    Megint kezded a hülyeséged...

    "Nézd meg példának okádék az Agila vs. Wagon R témakört. Az egyik kedvencem, egy hülyével anno még azt se lehetett megértetni, hogy a kettő majdnem ugyanaz..."

    Ez engem hol érdekel?

    "De vitázhatunk az általad oly kedvelt Suzuki vs. BMW körben is, kezdjük a futóművel..."

    Kezdjük.

    "Aztán átvehetjük azt is, hogy a Swift árát csakis azért emelték meg, mert megtehették, olyan jól bizonyított. Még azt is mondhatnánk, hogy a k..va anyj.kat miatta, jogos lenne."

    Ez sem érint engem én a régi áron sem vettem volna meg soha.

    "Aztán még van pár dolog, ami miatt egy japán autó itt miért nem annyival olcsóbb, mint egyébként. Talán lobbi van mögötte, büntetővámokkal, marketing, kamu és társai?"

    Lehet, de engem a végeredmény érdekel. A végeredmény pedig az, hogy az a japán autó amit én elfogadnék az bizony majdnem BMW árban van, akkor meg inkább a BMW.

    "Kína képes leggagyibbtól a legmagasabb szintűig mindent gyártani és nem is véletlen, hogy ott készül minden."

    Nem is mondtam ennek ellenkező infót soha. Még én is kínában gyártatok.

    "Gigantikus piac és ebből kiharaphat Apple is egy darabot, rá is fér, mert máshol meg bajok vannak."

    No ezzel nem értek egyet, mert egyelőre tovább fokozza a rekordokat, de tudom, hogy az neked a bajok vannak kategória.

    "Már csak azt nem értem, mire vártak eddig?"

    Ugyanarra mint az összes cég. Valahol el is kell tudni adni a termékeket. Jelzem még mindig nincs meg a szerződés a szolgáltatókkal.
  • narumon
    #25
    Én nem neveztem semminek csak ismertettem egy tényt. Akár ki is veheted az egyenletből az apple-t.
  • levente68
    #24
    +1

  • levente68
    #23
    "Egy magára valamit is adó kínai nem mászkál kínai ruhában"

    Elnézést, nem ez a konzumidióta meghatározása?

    Atyavilág, látod te, miket írsz?

    Ez lesz tehát az Apple sikerének záloga és a reklámfilm szlogenje?

  • levente68
    #22


    Tudnám, hogy akkor mi a helyzet, háháháá...
  • levente68
    #21
    "Kína előbb-utóbb az Apple legnagyobb piacává fog válni - hangoztatta Tim Cook"

    Ez lesz az új himnusz, láláláá

    Az a baj vele, hogy ha rosszul értelmezzük (nekem is szabadjon félre magyarázni, jó?), akkor azt jelenti, hogy eljön az idő, hogy Apple számára jelentős piac már csak Kína lesz, mert kiszorul mindenhonnan, hehehe

    Nem, nem érdekel és nem utálom Apple-t (jó, picit ;o) ), csak poén.

    Ahogy azt kántálják a másik topikban, hogy SJ aktívan részt vett az i5 fejlesztésében, úgy fogják most ezt kántálni, pedig ez is csak egy remény és semmi több, mint marketing szöveg. Bekövetkezhet, de azért diadalmenetre kár készülni.
  • levente68
    #20
    Ez nálad kőbe van vésve és pofán vágtak vele, így a retinádba is belevésődött?

    A szakmai elemző, bakker...
  • levente68
    #19
    Már csak az lenne a kérdés, hogy tudod-e, miért...

    Ha tudnád, csendben lennél.

    Nézd meg példának okádék az Agila vs. Wagon R témakört. Az egyik kedvencem, egy hülyével anno még azt se lehetett megértetni, hogy a kettő majdnem ugyanaz...

    De vitázhatunk az általad oly kedvelt Suzuki vs. BMW körben is, kezdjük a futóművel...

    Aztán átvehetjük azt is, hogy a Swift árát csakis azért emelték meg, mert megtehették, olyan jól bizonyított. Még azt is mondhatnánk, hogy a k..va anyj.kat miatta, jogos lenne.

    Aztán még van pár dolog, ami miatt egy japán autó itt miért nem annyival olcsóbb, mint egyébként. Talán lobbi van mögötte, büntetővámokkal, marketing, kamu és társai?



    Kína képes leggagyibbtól a legmagasabb szintűig mindent gyártani és nem is véletlen, hogy ott készül minden.

    Így nem is értem azokat, akik ezt nem látva érvelnek.
    Gigantikus piac és ebből kiharaphat Apple is egy darabot, rá is fér, mert máshol meg bajok vannak.
    Már csak azt nem értem, mire vártak eddig?
  • Jakuza001
    #18