31
Iron Sky Invasion - adapcio a filmböl
  • Ryleh
    #1
    A tavalyi ev (szerintem) legnagyobb filmje utan termeszetesen a jatek is megjelent.Mint a nacik,mint a szövetsegesek oldalan is tolhatjuk ebben a sci-fi jatekben.

    Official site: Iron Sky invasion official

    Trailer: trailer 1

    Trailer 2Trailer 2

    maga a jatek nincs 2 gb.

    jo szorakozast:))
  • limperatore
    #2
    legnagyobb filmje? :D ez a fos ?
  • Fpocok
    #3
    Pedig az. Elég jó volt :D
  • grebber
    #4
    Nézegettem a karácsonyi akcióban, de sokaltam érte az 5xxxft-ot!
  • tutituti
    #5
    bezony,Kevés pénzből,félprofi stábbal azért elég komoly dolgot hoztak össze.

    nem AAA filmre kellett volna számítani
  • Caliph
    #6
    tudtommal a nácikkal nem lehet játszani , balhézott is a közösség:D
  • Büdös Bohóc
    #7
    legnagyobb film? :D Fogyatékos vagy? :D
  • Ryleh
    #8
    "szamomra" az ev legjobb filmje.s mivel nem sms ben kuldtem neked,ergo lehet nem neked szolt a post,,,,
    fogyatekos meg az aki nem tudja lefoglalni magat es a neten mapettkodik effele beszolasokkal...ertelme? zero...bye
  • Ryleh
    #9
    egyik forumon olvastam: kijon egy patch,amivel unlock lesz a naci oldal is...
  • mester1987
    #10
    Csak véletlen benéztem.

    +1 oda, már hány embernek ugatott be....huhh, ne is tudd. Mindig vissza kell a küldeni ahonnan jött mert ellep, mint az iszap ha ugrálsz benne xD
  • DarkHorSe
    #11
    szovegertes meg nem megy:D lehet te vagy a fogyatekos :D
  • Montanosz
    #12
    rég derültem ilyen jót amikor olvastam hogy valakinek ez volt az év filmje, miért nem a nácik a föld középpontjábol inkább...vagy náci zombik a cirkuszban?
  • Sippie
    #13
    mondjuk a szöszi csaj az tényleg jó volt ;) :D
  • Ryleh
    #14
    nem eppen a nacik miatt hanem a groteszk humorral fuszerezett kritika a vezeto orszagok hozzaallasarol,es magarol az emberi termeszetrol..tehat ennyi erovel lehetett volna busmanok a hold tuloldalarol is...
    de kerdem en: miert kell off-olni a topicot??ennyire lefoglal titeket (kritikusokat) az en izlesem ,vagy ez a topic egy sci-fi jatekrol szol?

    kisse atment: ryleh izlese pro konntra....
    de ha ennyire erdekes a film elemzese akkor van masik topic,,,oda is lehet irni,,,iron sky film


    Ez a Jatek nak keszult..
  • Montanosz
    #15
    OFF

    bocsáss meg, természetesen nem szándékszom offolni, és egyáltalán nem keresem fel a film topikját hogy elemezgessem, elég volt egy bemutató belőle, egyszerűen megnéztem mi ez a uj topik és láttam a véleményed amitől nevetnem kellett.
    Sőt azt mondom írjál többet mert ez a mondat "..groteszk humorral fuszerezett kritika a vezeto orszagok hozzaallasarol,es magarol az emberi termeszetrol...." is kacajra fakasztott amit pedig elég nehéz elérni ebben a szegény sorsú világban.

    ON
  • Ryleh
    #16
    nos akinek tetszik jatszon evvel a game val.jo szorakozast.

    a szofoso,okostojasoknak meg koszonom a postokat,

    ezennel reszemrol ennek vege.

    topic reszemrol bezar.

    asszem semmi ertelme annak,hogy unatkozo tagok off szavait olvassam,olvassa az,aki a jatek miatt klikkel,es erre ezt a kabaret latja.

    end.
  • Puhos
    #17
    Szia!

    Nem akarok beleokoskodni, de ha indítasz egy topicot akkor meg kéne tanulni egy kicsit helyesebben írni!
  • tommygear
    #18
    a film egy förtelem volt
  • Caliph
    #19
    lehet ha megnézted volna az egész filmet,nem csak egy bemutatót értenéd miről beszél:D
  • Montanosz
    #20
    a hobbitot esetleg megnézem de olyan filmre nem pazarlom az időm ahol holdról meg innen onnan nácik/zombik/csésze aljak/kis zöld emberkék rajzanak ki

    de vissza is kérdezhetek? hány díjat nyert? :_D
  • Caliph
    #21
    szived joga eldönteni milyen filmet nézel meg,csupán arra szerettem volna rámutatni hogy olyan dologról alkotsz véleményt amit nem láttál,ismersz,csupán egy rövid bemutatóból. Nyilván nem mindenki tetszését nyerte el azok közül akik megnézték,de ez igy jó,így működik a világ.
    Tudtommal semmi a mai világnak fontos díjat nem nyert. De én meg szoktam nézni a filmeket,nyilván csak azokat amik az érdeklődésemet felkeltik,és magam döntöm el hogy tetszett-e nekem,vagy sem. Nem díjak alapján.
  • Botond #22
    Én az előbb megnéztem youtubeon. A szöszi tényleg jó, a film erős közepes. Igazándiból sokkal többet ki lehetett volna hozni sztori szinten a dologból és a látványvilágból. Az ötlet viszont eredeti és helyenként a megvalósítás is az. Kb mint a Captain akárki és a holnap világa. Azt is elviszi a jó csaj, de sokkal több lehetett volna.
  • Botond #23
    Hú a játék viszont ilyen űrhajós lövöldözős, de ha jól látom lesz ipadra. Na majd ha ingyenes gém lesz meglesem. :)
  • DeviloftheHell
    #24
    kétlem hogy adnának egyetlen dijat is pusztán a náci tartalom miatt, azonfelül meg tényleg jó társadalom kritika
  • SNICKER
    #25
    kitérdekel hogy díjat nyert-e. a kedvenc filmjeim se kaptak semmilyen díjat. te a díjak miatt nézel megy egy filmet?:D amúgy a hobbit nekem kurvára nem tetszett, egy szar volt számomra, a gyűrűk urával együtt. még a filmet se láttad te idióta
  • joebacsi
    #26
    Torzszülött gnómok idióta meséje miért is jobb a holdnáciknál? :D
  • WhiteStar
    #27
    nekem is ,,tetszett,,. nem egy komoly film, tudtam hogy mit várhatok ettől, amikor nekikezdtem, és így még "élveztem is". na jó, végigröhögtem, de egy patront megért ;)
  • Krisztiam #28
    hát ez a film egy hulladék jobbra számítottam..
  • Sippie
    #29
    de ez a játék topikja :D
  • Krisztiam #30
    jah bocsánat :DDD
  • xNecroBladex
    #31
    Jó tudni, ahhoz képest mindenki offol...