7
Roberts Space Industries - Az új Wing Commander
  • Lysandus
    #1
    Halihó!

    Talán még pár embert lázba hoz: Sikeres volt a Kickstarter kampány, összejött az induló összeg Chris Robertsnek és csapatának. Chris Roberts a Wing Commander sorozat és a Freelancer egyik alkotója.

    Az eddigi információkból az derül ki, hogy az új játék inkább a Wing Commander - Privateer sorozatra hajaz (persze ezekre pedig nagyban hasonlít a Freelancer). Nyilván kihasználva a mai hardverek adta sokkal szélesebb lehetőségeket. A programot elsősorban PC-re fejlesztik - megnézve a bemutatkozó videót joystickos irányítás is lesz, hiszen feltűnik benne egy X52.

    Egy lényeges különbség azonban van a korábbi neves elődökhöz képest, mégpedig az, hogy a játék online környezetben fog futni. A tervek szerint lesz lehetőség multiplayer és single player játékra is. Sőt, lehet majd mászkálni a különböző hordozókon, űrállomásokon is.

    A fejlesztés hivatalos oldala:

    Roberts Space Industries
  • Martinez01
    #2
    Ha tényleg összejön, és jól eltalálják, akkor minden igazi Sci-fi rajongónak a polcán lessz a helye :)

    /Most megjegyezném, hogy soha nem játszottam az előző részekkel, de hallottam róluk... :)/
  • Caliph
    #3
    a játék neve star citizen és már van topikja
  • edios
    #4
    zárható
  • Lysandus
    #5
    Bocs, nem gondoltam, hogy Star Citizen néven van. Rákerestem mindenre, csak erre nem.
  • Zenszkij
    #6
    topiknyitás szabályai:

    nyitsz egy topikot a nőkről, de rakott karfiol név alatt már fut egy hasonló mé nem vetted észre noob vagy

    nyitsz egy topikot ami még nincs, de jönnek a vérpistik mert mé nyitsz topikot

    nyitsz egy topikot de törlik me mé ne

    konklúzió: nem kell topikot nyitni, torkon kell xarni, mert csak pár kiválasztott nyithat topikot, törődj bele, de ők nyithatnak akár öt topikot is a székletkiválasztásnak nem probléma
  • Lysandus
    #7
    Erre már én is rájöttem.

    Egyébként sokat hezitáltam. Végül ahol találkoztam a témával - még véletlenül sem a hivatalos topikban - mindenhol kértem, könyörögtem a téma felvetőinek, hogy nyissanak már neki külön topikot. Nem tették. Mint kiderült nekik volt igazuk.

    Mondjuk furcsállom, hogy a nőkről szóló topik rakott karfiol név alatt fut, de úgy néz ki, én nem vagyok szakértő...

    Várom a büntetőpontot! :-)