42
francia misztikus sorozat
  • SötétBarom
    #1
    Intro

    Első négy rész alapján eddig azt mondom, zseniális. :) Remélem páran rácsúsznak, egyedül nem lenen érdekes társalogni róla. :DD

    Sorozatjunkie pilot kritika.
  • stargatelost
    #2
    Nagyon jó, remek hangulattal és atmoszférával van ellátva, és tele van wtf dolgokkal :D A zenéje is baromi jó :) Kár, hogy már csak egy rész van hátra, de rohadt kíváncsi vagyok, mik derülnek ki :)
    Elvileg s2 már be van rendelve.
  • SötétBarom
    #3
    Helyes :)
  • Calver
    #4
    már páran rácsúsztunk, tényleg veszettül jó sorozat (pedig az ilyen komor cuccokat egyáltalán nem szoktam szívlelni)

    én egyenlőre 5. résznél tartok, nem akartam előrerohanni és kifutni lefordított részekből, bár ha a fordítok tartják elképesztő sebességüket (6. és 7. részhez ilyen 1-2 nap eltéréssel került ki felirat), maholnap a fináléhoz is meglesz
  • Andr0
    #5
    elég WTF sorozat és jót tesz a Franciámnak, hogy ilyen sorikat nézek ;)
    Igen, már csak a fináléhoz hiányzik az angol sub, de elvileg nyáron forgatják a 2. évadot és szeptemberbe jön ki.. de ezt csak így pletykába hallottam, valaki erősítsen meg lsz.
  • tutituti
    #6
    Na erről nem is hallottam.Belelesek!
  • lemongrass
    #7
    a sorozatok topic-ban olvastam, h ez valami nagy remekmű... megvárom, míg lemegy az évad, aztán egyszerre ledarálom :D
  • Calver
    #8
    már lement az évad, csak ugye francia sorozat, és nincs az utolsó részhez még felirat.
  • Andr0
    #9
    Az angol feliratot egy Francia csávó csinálja, így egyrészt picit lassan jön ki másrészt picit Franciás a fordítás... de nézhető vele.
    A magyarról nem tudok semmit.
  • SötétBarom
    #10
    Lerohadt állkapcsokra ne számíts :DDD
  • Calver
    #11
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár a kukában talált kisállat egy hiányzó falattal nekem... gyanús volt
  • stargatelost
    #12
    A magyart meg Szigony és falatka felváltva, szóval kb aznap megvan az is :)
  • tutituti
    #13
    oké:)))

    holnap írok véleményt ide
  • Calver
    #14
    na hetedik rész kivégezve, most már csak szép nyugodtan és békésen* várjuk a fináléhoz is a feliratot.

    [apro]*a falat kaparva, spontán hallucinációk és hörgés közepette, mint egy heroinista akitől megvonták az anyagot
  • precision
    #15
    elkerülte a figyelmemet... bele fogok nézni :) thx!
  • ForzaInter
    #16
    nagyon jó sorozat..
  • SötétBarom
    #17
    Ha uccsó részhez megjön a felirat, valaki betolhatná ide, ha úgy van :))
  • tutituti
    #18
    megnéztem előbb az első rész.Igazából ma végigdarálnám,de elosztom a hétre.
    Eddig letaglózó és kicsit olyan mint a FlashForward - A jövő emlékei
  • SötétBarom
    #19
    Szerencsére ez egy kerek egész évad (elvileg..). :)
  • stargatelost
    #20
    Haha, bajban is lennénk, ha olyan foshalmaz lenne, mint a Flashforward :)
    #19: mintha azt olvastam volna valahol, hogy a készítők számba vették a második évadot is, szóval hagynak nyitva szálakat.
  • SötétBarom
    #21
    Még mindig nincs felirat? :@
  • Calver
    #22
    nincs...

  • ShaiHulud
    #23
    en nem birtam mar varni az engsubra, szoval keresgeltem es talaltam egy ilyet es itt megneztem.

    http://www.youtube.com/watch?v=0VWuNWkLbT8

    srac rakott ra engsubot.
  • ShaiHulud
    #24
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amugy amennyire jo volt vegig az evad, annyira csalodas volt nekem az evadzaro :(
  • SötétBarom
    #25
  • SötétBarom
    #26
    Basszameg én aszittem itt kerek egész ending meg évad lesz, erre....

    :@
  • stargatelost
    #27
    Írtam lejjebb, hogy nem :) És ami még rosszabb, hogy elvileg 2014 február körül folytatódik a második évaddal...

    Amúgy a zárás tényleg nem lett a legjobb, olyan erőtlenül elfüstölt az egész.
    Azt is sajnáltam, hogy a zseniális opening zenéje asszem a harmadik rész után nem csendült fel többször az epizódok végén, pedig az olyan Killing-es volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a végén most köd volt? So what? Ja elfoglalták a várost, vagy mi? :D
  • SötétBarom
    #28
    Az víz vót bro' :DD
  • stargatelost
    #29
    Először én is annak néztem, de aztán elbizonytalanodtam. De most megnéztem a jelenetet újra, hát valóban, van tükröződés is. Akkor viszont omgwtf :D
  • Calver
    #30
    van madzsar felirat is már.
  • ForzaInter
    #31
    azért az tök jó, hogy semmire nem kaptunk választ:D
  • Andr0
    #32
    hát LOL most néztem meg az utolsó részt... ez mi volt? most akkor WTF van ilyenkor?:D
  • MaRee
    #33
    Rohadt jó sorozat, kár, hogy ilyen sokára lesz csak folytatás, addig elfelejtem Lénát azért szúrnám
  • Calver
    #34
    Lenát szerintem mindenki, akinek van működőképes pénisze és nem csak egy aszott dohányzacskót tart a lábai közt
  • SötétBarom
    #35
    Pont csajommal dumáltuk, hogy mennyire ritka az igazi vörös jó csaj. De ő tényleg szíp.
  • pannika89
    #36
    Hivatalosan is bejelentették hogy lesz 2. évad a rossz hír hogy csak 2014 őszén
  • Andr0
    #37
    lényeg hogy jön ;)
  • tutituti
    #38
    Éljen!
    Emiatt a sorozat miatt fél lábon is ki fogom a bírni azt az időt.
  • Herold
    #39
    Holnaptól kezdi adni a Viasat6 (gondolom szinkronnal), ha érdekel valakit.
  • Herold
    #40
    Az ősz már elmúlt. Mikor jön a 2. évad, tudja valaki?