47
Pinball FX 2 (csak windows 8 ra!)
  • K Ace
    #1
    A budapesti székhelyű Zen Studios népszerű flipperes játéka most már Win 8-on is elérhető. Egy ingyenesen kipróbálható asztallal: Mars
    A többi asztal kb 600ft.
  • Ironman2
    #2
    Link? Kép? Video?
  • K Ace
    #3
    gameplay video



  • Büdös Bohóc
    #4
    a valósághűség teljes hiánya zavar engem, szerintem nagyon gyökér. 6-7 éve ennél jobban kinéző pinball játék volt teljes game a pc guruban, ott legalább nem a képernyő közepén ugrottak fel a pontok, nem volt ez a béna csóva húzás a golyó után ja és nem voltak olyan elemek a táblán, ami kivitelezhetetlen a valóságban
  • Büdös Bohóc
    #5
    és az is magyar volt egyébként

    fura, szinte az összes pinball játék magyar PC-re? :)
  • Narxis
    #6
    Win 7-re mondjatok már jókat.
  • deep
    #7
    A felugró pontok és a csóva kikapcsolható. A PFX2 nyilván nem szimulátor, nem is akar az lenni. Viszont egy élvezetes arcade pinball játék. Ha csak a valóságban is létrehozható dolgok lennének az asztalokon, gyorsan unalmassá válna a játék. Szerintem jó dolog, hogy kicsit teret engednek a fantáziának és látványos dolgok vannak a játékban...
  • xido
    #8
    csak egyet mondok.max kettőt..future pinball és visual pinball..olyan asztalokat modelleztek hozzájuk,rengeteget,ami elég korrekt szerintem mind látványban,mind hangulatban..
    és hát az örök a pure pinball,amit emlegettek a kollegák is..
    meg volt nekik egy frissebb,de szerintem az nem volt akkora durranás
  • Seth
    #9
    Te azért érthető módon elfogult vagy :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én amúgy imádom, bár inkább a nem liszensz asztalokat csípem, az ilyen Infinity Gauntlet meg Fantastic 4 táblákat kifejezetten rühellem
  • deep
    #10
    Igen? Akkor
  • K Ace
    #11
    Pc-s flipper játék iparra igencsak ráférne már a vérfrissítés. Érthetetlen hogy az egyik legnépszerűbb valós asztalokat lemodellező Pinball Arcade is mér nem jutott még el a megjelenés szintjére. Steam green light-on ott figyel már egy ideje.
  • Molnibalage
    #12
    A Visual Pinball ingyenes és valódi asztalokat modellez. Olyan szinten, hogy valódi ROM-otkat futtatja valami emulátorosan. Néha előfordul, hogy a valóságban is tapasztalható golyó elakadás törtnéik.

    Számtalan igazi RL klasszikus asztal érhető el. Indiana Jones, Twighlight Zone, stb.

    Egyébként meg lesz ez is.

    Szóval első ránázésre ez a valami felejthető.
  • Aquir
    #13
    Slamtilt Resurrection!
  • precise
    #14
    Én utoljára ezzel toltam, steamen kapható:
  • Büdös Bohóc
    #15
    na ez az isten
  • [HUN]FaTaL
    #16
    A Pro Pinball sorozat volt a legjobb :)
  • cSuwwi
    #17
    x360-ra is van egy ideje
    itt sajna mindent a minél több pályára tettek fel, a minőségük/játékélmény erősen a béka segge alatt van
  • K Ace
    #18
    Nekem egyenlőre a legnagyobb bajom a progival, hogy még nincs anisotropic szűrés, és még a driveren belül se lehet bekapcsolni. Ennélkül meg a távoli része az asztalnak igencsak ocsmány.
  • jackoneill90
    #19
    Kedvenc kocsma játékom volt a flipper. gépen sajnos nem olyan élvezetes. :(
  • ntex
    #20
    Próbáltad a Visual Pinball recreationjait? Rengeteg asztalt találtam közöttük amikbe anno toltam a 20-asokat :D
  • K Ace
    #21
    Május 10-én jön steamre is ha valakit érdekel. Valószínű egy ingyenes asztallal.
  • Sheltem
    #22
    Megjelent tegnap este. Sajnos ahogy nézem nincs ingyenes asztal.

    Most fogom kipróbálni.

    Ja és ki lehet venni a butaságot a fejlécből mostmár "csak windows 8 ra!".
  • Sheltem
    #23
    Támogatja a Portrait mode-t a játék. Azaz ha forgatható a monitorod Nvidia Control panelben ha bekapcsolod a portrait modeot teljes képernyőben jelenik meg a játék forgatott monitorral. Hatalmas piros pont.
  • K Ace
    #24
    Nincs ingyenes, viszont bármelyik kipróbálható!
  • chris0000
    #25
    pure pinballt 3dvisonnel toltam évekkel ezelőtt,nah az qva jó volt.
  • maross
    #26
    Ha barki idetevedne: a jatek a jelenlegi legjobb flipper. Van egy ingyenes asztala, ami meguti az eros atlagos kategoriat a tobbihez kepest. Vannak nala jobbak is rosszabbak is, bar az egesz eleg szubjektiv. Mindenkeppen probalja ki mindenki!!!! Steamen ha epp akcios, nagyon olcson hozza lehet jutni a tablakhoz.
  • Serpa
    #27
    Egyetértek, tényleg nagyon jó kis flipper játék, amiben mindenki megtalálhatja a kedvencét, köszönhetően annak, hogy nagyon sok fajta tábla van.
    Pinball FX2 - Steam store

    Aminek én örülök, hogy nemsokára jön egy újabb Star Warsos csomag.

    Balance of the Force trailer1
    Balance of the Force trailer2

    Amit majd még egy fog követni a jövőben valamikor.
  • maross
    #28
    Igen, a regi star wars asztalok is nagyon jok, bar még csak most baratkozom veluk :).
  • Jakuza1
    #29
    De aleghjobb az, hogy mar vegre mennek win7 alatt is es nem csak a 8 alatt. :P
  • maross
    #30
    Pinball FX2 verseny

    Nyeremeny: egy 3 euros asztal + a legujabb star wars harmas asztalcsomag!
  • maross
    #31
    Es ezt a "csak windows 8-ra" dolgot tuntesse mar el valaki!
  • maross
    #32
    most még tobb nyeremeny, a kiado is tamogatja egy kicsit...bar ugy latom nem erdekel senkit :)
  • Szabi DEMON
    #33
    Még két és fél napig megszerezhető elképesztő áron a Humble Bundle-nek köszönhetően. Benne van a weekly saleben. Csak a 3 plusz csomagért kell 6 dollárt fizetni legalább, már 1 dollárt megvehető a fenti sor Steamen aktiválható kulcsokkal. Ez alatt az összeg alatt nem járnak a Steam kulcsok.
  • Sheltem
    #34
    A két utolsó tábla milyen csodálatos lett...Főleg a westernes...mostmár csak valami jó leárazás kéne, nem tud valaki valahol ?
  • deep
    #35
    Szia! Lelkes teszter munkatársat keresünk pinball és új casual projekteinkre, amennyiben szenvedélyes játékosnak tartod magad, elmúltál már 18 és szeretnél a Zen Studios csapatához tartozni, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi címre: [email protected]
  • Sheltem
    #36
    Ma este(?) jelenik meg a Portal tábla. Ahogy nézem ezis top minőség mint a többi utóbbi jópár asztal, instant buy :)
  • Sheltem
    #37
    Ha valaki még olvasgatja a topicot...:)

    A Portal zseniális tábla lett, nagyon tetszik, ugyanúgy a Star Wars Rebels is(pedig első ránézésre ez a kékfrizurás főhős...de maga a tábla feledteti az első vizuális élményt, zseniális).
    Age of Ultron...Na ez az ami elsőre nem igazán tetszik sajnos..
    Remélem steam summer sale ben le lesznek árazva a régebbi táblák, néhány régebbi Marvel Pack még hiányzik, minden más megvan.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.06.02. 14:00:21
  • xido
    #38
    Atomanti is jó lett :)

    A Portal-lal meg sikerült a tournamentben is részt vennem,állat volt így a motiváció :)
  • Sheltem
    #39
    Szia

    Mi hardveraprón versenyezgetünk fél havonta cserélünk táblát:

    Pinball Fx2 verseny

    Díja nincs, csak a móka miatt toljuk.
    Ha gondolod csatlakozz, engem Joco77 néven találsz meg ott.
  • Sheltem
    #40
    Ha valakit esetleg érdekel mától, "új" táblán játszunk : Epic Quest
    Valaki ha csatlakozna szóljon, az első helyezet kap egy Apotheon nevezetű játékot díjként steamről Chris kolléga felajánlásaként:

    Apotheon

    A Pinball Fx2 verseny fórumának linkje:

    Pinball Fx2 verseny
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.09.07. 11:58:51