10
  • zola2000
    #1
    Hát, ha 20ezerért már használható táblát lehet venni, akkor persze hogy veszik.

    http://www.220volt.hu/Teszt/Olcso+tablet
  • ugh
    #2
    Ja. Ez igaz, de mindig csak taknyosszaju oltonykeket mutogatnak tablettel a kezukben.
    Egy utmunkast nem lattam meg ilyen foton. :D
    Minek okos keszulek ?
    Eleg ha az okos aki hasznalja...nem?
  • mousee
    #3
    Ha lenne benne GPS, már meg is vettem volna a concorde-ot. Ennyiért még játékszernek is simán.
  • zola2000
    #4
    jah, de azért akkor is csak játékszer marad, inkább érdemesebb rendes táblát venni, ami 50ezer felett kezdődik.
  • narumon
    #5
    Így van Concorde-ból is ami jó az már egyből 80e forint...
  • sanyicks
    #6
    mer az nem játékszer mi? Ja több pontot ér el a bencsmárkban :D annyi a különbség.
  • Zoliz
    #7
    Frizbizni is lehet veluk.. Meg kartyazni..
    Sőt csempezni is.. Igazi munkaeszköz.
  • Cefet
    #8
    Nagyon nyomják ezt a sz@rt (táblát)... Már a cikk címe is félrevezető, mert egyértelműen a táblák eladására utal, viszont a cikkben sunyi módon össze van mosva a telcsik eladásával, amiből azért nagyságrendekkel többet eladnak. Azt sem említi a cikk, hogy egy viszonylag "új" termék kategóriából nem nehéz az 50%-os emelkedést produkálni a vásárlók kíváncsisága, és az eleddig relatíve kevés eladott darabszám miatt. Arra azért kíváncsi lennék, hogy mire lehet ezeket a táblákat használni. Ilyen szempontból a cikkben szereplő kép telitalálat: az egyik kezével telefonáló (telefont tartó :) ), másik kezében táblát szorongató fószer valszeg a saját ostobaságán vigyorog, hiszen legfeljebb az orrával tudná az érintőképernyőt piszkálni...
  • mousee
    #9
    Figy, amire nekem kell, arra tökre elég lenne. Netezni, levelezni, GPS-elni, ágyból kockulni, engribördzözni teljesen jó. Amit ezen fel tud, az már grátisz. Erre én nem adok 25-nél többet.

    Mostanság nagyon filózok egy tableten, eddig az iPad mini irányába húztam, de átnézve azt, hogy mit tud, és azt, hogy nekem mire kéne... hát nem találtam túl sok átfedést. A 3G modell nagyon drága (ha jól tudom csak ebben van GPS, ha van egyáltalán, fixme), nem tudom microSD kártyával bővíteni. Nincs magyar nyelvű hangvezérlés se, amit már rohadtul megszoktam (nem mondok le a kényelemtől), plusz még van pár bejáratott app, amiket már megszoktam (tuti van alternatíva, ez is elkényelmesedés :P)

    Ha valaki ismer tabletet ilyen paraméterekkel 20-25 magasságába, az ne tartsa magába :)
  • BrockSamson
    #10
    Tehat eszmefuttatasodat kovetve ha a masik faszi kezeben lenne a telefon, akkor a notebok is szar lenne, mert egy kezzel nem tudod hasznalni. Gratula, hogy 2012 vegen meg mindig ugy erzed, hogy minden tablas hirnel kozolnod kell az emberiseggel, hogy nem tudod elkepzelni mire jo egy tablet. Tudom, persze neked nem kell, tehat mindenki hulye, akinek kellhet.

    (Igen van tabletem, es nem jatszom rajta, hanem igen hasznos kiegeszito itthon, uton es a munkahelyemen is.)