45
The Last Stand - Schwarzenegger visszatért
  • Devv
    #1
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oc0x-jiewTE
  • FL Zoli
    #2
    http://www.youtube.com/watch?v=QwnFBmDpfK0
  • tutituti
    #3
    valahogy így kéne
    Nyolc évnyi kormányzóskodás után Arnold Schwarzenegger mostanában kezdi újra beizzítani a színészi karrierjét. A feláldozhatók két részében már feltűnt kisebb szerepben, de a 2003-as Terminátor 3 óta először a The Last Stand című akciófilmben fog ismét főszerepet játszani, amelynek most futott be az előzetese.



    A The Last Stand sztorija utoljára körülbelül hatvan évvel ezelőtt tűnhetett eredetinek: rosszfiúk érkeznek a kisvárosba, és a seriffre (őt alakítja Schwarzenegger) hárul a feladat, hogy megvédje a lakosságot. Az előzetes tanulsága szerint masszív akcióorgiára számíthatunk, a humort pedig az hülye sapkában idiótáskodó Johnny Knoxville, valamint a saját éltes korán élcelődő Arnold szolgáltatja. Némi bizakodásra ad okot, hogy a filmet a zseniális dél-koreai Kim Jee-woon (Két nővér, A jó, a rossz és a furcsa) rendezi, ami azért is meglepő, mert Schwarzenegger eddig viszonylag ritkán dolgozott együtt egyéni látásmódú filmesekkel. A The Last Stand jövő januárban érkezik az amerikai mozikban, a magyarországi forgalmazásával kapcsolatban eddig nem kaptunk információt.

    Forrás:http://www.origo.hu/filmklub/blog/elozetes/20120817-oreg-svarci-beszakitja-a-duplaajtot-the-last-stand-trailer.html
  • tutituti
    #4
    magyar feliratos trailer:


    Hivatalos Facebook oldal:https://www.facebook.com/TheLastStandFilm?ref=stream

    Plusz pár HQ kép:
  • Devv
    #5
    Köszi!
  • tutituti
    #6
    nehogy töröljék,azért raktam be.
    Amúgy biztos állat lesz!
    Az öreg nagyon odaver még mindig.Nem is hallottam eddig róla!
  • Devv
    #7
    Én is így akartam betenni a videót, de nem jött össze. Hogy kell így?
    Amúgy Schwarzi for President!
  • tutituti
    #8
    ez a gomb:


    oda meg csak a youtube linket bedobod.
  • Devv
    #9
    Így csináltam pedig... :(
  • Devv
    #10
    "Ez a retro stílusú poszter a New York Comic Con-ra készült, és ha tényleg visszaadja, hogy mire számíthatunk a filmtől elég őrült gyilkolászás lesz itt":

  • Ironman2
    #11
    Kicsit gáz már Arnold! Miért nem megy inkább nyugdíjba?
  • DarkHorSe
    #12
    Arnold egy legenda, hogy lehetne mar gaz? Barmit csinal a legjobb benne :D
  • tutituti
    #13
    Mert ő egy ikon!
    És aki legázozza Arnie-t az mélységesen szégyellje magát:)
  • Tikal #14


    hogy mondhatsz ilyet? ő most már bármit csinál, az jó :)
  • Devv
    #15
    Egy újabb poszter:
    http://filmdroid.hu/2012/11/eronek-erejevel-poszter/
  • rooney8
    #16
    igen, végre ismét főszerepben Arnold
    már alig várom :)
    legmélyebb tiszteletem az övé
  • rooney8
    #17
    egy kisebb interjú (a fordítás, de legalábbis a helyesírás hagy némi kivetnivalót maga után :D )
  • Devv
    #18
    Nemsokára itt a film, je!
  • rooney8
    #19
    volt valaki a premier előtti vetítésen? :)
  • Devv
    #20
    Most jövök a filmről. Teljesen korrekt akciófilm, néhol brutális és vicces is. Schwarzenegger méltó visszatérése!
  • rooney8
    #21
    én a premieren voltam. hát nézők szempontjából kicsit csalódtam, nem voltunk túl sokan (bár ez lehet az időpont miatt is). maga a film tényleg jó volt. a sztori nem egy nagy durranás, de egy korrekt kis filmet kihoztak belőle. várom a dvd megjelenést, mert biztos hogy megnézem még párszor :) na meg Schwarzi sokat dob rajta :))
  • Devv
    #22
    Mi is kevesen voltunk a moziban, pedig péntek volt...
  • rooney8
    #23
    amerikában sem tarolt
    sőt...

    na de majd a the tomb, már várom :D
  • Tyler1
    #24
    Nagyon rosszkor hozták moziba. Oscar szezon van, mindenki a neves filmeket nézi. Én sem erre ülnék most be, pedig bejött a trailer, meg Arnie bácsit is bírom, de egyszerűen nem vonzana be moziba. No meg túlpromózva sem lett, én akárkitől kérdeztem, hogy látta-e, még csak nem is hallottak róla.
  • rooney8
    #25
    hát igen, ez mind igaz. pedig mint írtam is (és a többiek véleményét is olvasva) nem lett ez rossz film.

    én is megjegyeztem haveromnak, akivel néztem, hogy szinte nem is reklámozták sehol. ha nem lennék Schwarzi fan, akkor én se tudtam volna róla.
  • Shep
    #26
    Amcsiban azért nyomták rendesen.
  • rooney8
    #27
    hát igen, gondolom
    de én az itthoni helyzetre mondtam
    de mindegy is, várjuk a következő filmjeit :)
  • Devv
    #28
    Majd elterjed, ha kijön dvd-n.
    Amúgy kéne egy banner a topiknak...
  • Csaba007
    #29
    Igen,de a mozis bevétel számít Scwarzenegger további karrierjéhez.
  • Devv
    #30
    Így van, de úgy értettem itthon jobban elterjed majd. Ami a karrierjét illeti The Tomb-ot és a Ten-t már/még forgatják és a T5-ben is benne lesz, úgyhogy nem aggódom :) Hogy mennyire lesznek sikeres filmek, az meg a jövő zenéje.
  • Tyler1
    #31
    Meg ugye ismét Conan bőrébe bújik 2 év múlva.
  • cylonflatus
    #32
    Pár napja volt hír, hogy nem szerepel a T5-ben.
  • rooney8
    #33
    T5, mint készülő film és hogy a főszereplője Schwarzi... merész kijelentés :D
    egyelőre semmi konkrétum, csak pletykahegyek
  • Csaba007
    #34
    A Tomb és a Ten már készen van,T5 biztosan lesz és szerepelni is fog benne Schwarzenegger,de szinte biztos,hogy nem főszereplőként. A Conan folytatásra én valahogy nem vennék ezután mérget. Ha a Ten is megbukik,amiben főszereplő lesz,akkor már tényleg nem fog főszerepeket kapni. Az a gond,hogy azt hitték,hogy vevőek lesznek rá az emberek ennyi év visszavonulás,ezért elkezdtek mindenféle filmet tervezgetni vele,de most már kicsit jobban átgondolják,mert a Last Stand nagyot bukott.
  • Devv
    #35
    T5 lesz és szerepelni fog benne...bár szerintem sem lesz föszereplö. A Conan-t úgy tudom jegelik vagy nem is csinálják meg.
    A Last Stand nemzetközileg még visszahozhatja az árát nem? Légyszi nézze meg valaki a bevételeket, mer én most dolgozok :P
  • Csaba007
    #36
    Nem fogja visszahozni semmilyen formában :/ Az amcsi bevétel a mérvadó, a nemzetközinek valami 40% körüli része menne amúgy is hivatalos bevételnek Amerikába.
  • rooney8
    #37
    30 millió dollárból készült
    (a nyitóhétvégén 6,2 milliót hozott az usa-ban)
    eddig pedig világszerte 13,6 milliót

    bukni sztem nem fognak rajta, de óriási bevételük sem lesz belőle
  • rooney8
    #38
    ha nem számoljuk bele a nemzetközi pénzeket, akkor eddig 10,6 millió.
    így azért necces. hát nem tudom.
  • Csaba007
    #39
    45 millióba került + marketing. Bukni fognak rajta nem is keveset.
  • Devv
    #40
    Ja, ez így bukta. Talán, ha jobban reklámozták volna...