1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Janika114
    #1
    A CW új sorozata ami a Green Arrow képregény alapján készült.
    Sztori:"Egy hajótörés után a milliomos nőcsábász Oliver Queen egy szigeten ragad 5 évig, míg a külvilág halottnak hiszi. Megmenekülése után a családja tárt karokkal várja vissza, de ő már más ember lett, jóvá akarja tenni korábbi tetteit, és a családja rossz cselekedeteit. Így alkotja meg törvényen kívüli alteregóját, Arrow-t. Nappal továbbra is megjátssza, hogy playboy, de éjjel a gonosztevők nyomába ered."
  • Janika114
    #2
    A pilot jó volt. Kicsit Batmanre hasonlított az egész.

    “What’s Twilight?” “You’re better off not knowing.” rész ütött :D Meg volt egy jó Lostos beszólás is.

  • Ironman2
    #3
    Szerintem meg Vasemberre!
  • flashpointer
    #4
    " Nappal továbbra is megjátssza, hogy playboy, de éjjel a gonosztevők nyomába ered." És mikor alszik?
  • Andr0
    #5
    az a szöveg jó volt :D

    +fav
  • Oddball29
    #6
    Na lejött, este nézem.
  • Janika114
    #7
    A Vasember is playboykodik de ő nyíltan szuperhősködik ettől, míg Batman ugyanúgy titokban tartja másik énjét, mint itt Arrow.
  • ForzaInter
    #8
    pont most akarom megnézni
    eddig szinte csak pozitív véleményeket olvastam.
  • ForzaInter
    #9
    pilot alapján eddig nálam a legjobb idei újonc.

    tiszta batman:D
  • acsati
    #10
    Én is megnéztem. Kíváncsian várom a többi részeket. Remélem jó kis sorozat lesz belőle, ígéretes :)
  • wollnerd #11
    Oliver Queen avagy Zöld Nyil a Smallville című filmsorozatban is szerepel asszem a 8. évadtól. :)
  • Zomil
    #12
    Azt nem tudjátok, h forditja-e valaki?
  • ForzaInter
    #13
    Alias fordítja, már van felirat is.
  • Zomil
    #14
    oh, tényleg, nem vettem észre, mert tegnapi felirat, köszi szépen :)
  • Janika114
    #15
    Tudom, de ennek a karakternek semmi köze nem lesz a Smallville-s karakterhez.:)
  • wollnerd #16
    Azért egy kicsit tévedsz. Smallville-s is egy (asszem egy repülőbaleset következtében) szigetten ragadt és a világ hallottnak nyilvánították. Én emlékszem erre a jelenetre, mikor elmeséli Clarknak a történetét amikor megtudta hogy ő Zöld Nyíl,ha jól emlékszem...
  • wollnerd #17
    Itt egy videó a szigeti kalandjáról a Smallville 8. évad 3 részéből:
  • Janika114
    #18
    Ez okés, de Sorozatjunkien olvastam, h készítők mondták h kettőnek semmi köze egymáshoz.
  • Oddball29
    #19
    6-os évadtól.
  • tigeroo
    #20
    nekem nemtetszett a pilot, ott nyomtam ki amikor a buliban összefut a volt nőjével (nomeg ez a "tesó szerelmi 3szög" dolog annyira elcsépelt...)
  • grebber
    #21
    Egész jó,remélem nem lesz kasza!
  • BladeW
    #22
    hát nem érted? SOHASEM!!
  • Narxis
    #23
    Akkor ez a szuperereje.
  • Fabio Capello
    #24
    Hát, ez pilotnak kicsit lapos volt, remélem egy kicsit bepörög majd a dolog a következő részekben :)
  • ForzaInter
    #25
    lapos? pont, hogy inkább túlzsúfolt volt a pilot, annyi minden történt benne:D
  • tigeroo
    #26
    megnéztem a második felét is

    ÚRISTEN ENNYI KLISÉT EGY RÉSZBE. (és a végén még PONT kiderül egy gagyi szál, hogy a csaj a rendőrfőnök lánya volt...aha. hát ez egy x milliós városban...? kicsit már sok nekem)
  • BEAST #27
    Üdvözöllek a képregényhősök világában! \o
  • Fabio Capello
    #28
    Igen, túlzsúfolták, nem lehetett rákoncentrálni egy szálra, hogy "namost akkor ez ki a f*szom" vagy ilyesmi. Telerakták, és emiatt lapossá vált, engem nem fogott meg így egy szál sem, ami külön-külön pedig érdekes lehetne.
  • dave9004
    #29
    majd a többi rész belassul, aztán mindenre fény derül. vhogy ezt érzem :)
  • k0trapali #30
    Miközben néztem végig ez járt a fejemben: Batman, Iron Man, Batman, Iron Man ... :D
    Hogy nem fogják felismerni? Hisz csak egy kapucni van rajta ami alól simán kilátszik az arca! Vagy ez is olyan Superman feelinges gondolom...
  • MerlinW
    #31
    Ne gondolkodj. Ez egy Robin Hood (15. század) ihlette 1941-es DC képregény feldolgozása. Igen, Superman-es dolog.


  • Fene2
    #32
    Neki a Black Canary a barátnője. :)

    Amúgy megnéztem én is az első részt, de nem volt valami magával ragadó a sztori. Lehet még pár részt megnézek, ha másért nem, a helyes főszereplő pasi miatt. :)
  • kastil
    #33
    I used to play this game, but then i took an arrow to the knee
  • SzirmosSzisza
    #34
    Ahhoz értenek, hogy hogyan kell lezárni a részeket azt meg kell hagyni :)
  • Narxis
    #35
    váááá ez kurvajó sorozat! Eszméletlen, olyan mint a Smallville csak kicsit komorabb, de pont jó. Imádom, nálam az év újonca.
  • Janika114
    #36
    Teljes első évad berendelve!!
  • Narxis
    #37
    yeeeeeeee
  • Sir Quno Jedi
    #38
    Heeh a második vége is érdekes, keverik keményen.

    Jó lesz ez, különösen pl. azért, mert szemrebbenés nélkül öl benne a srác, ne úgy mint a betmen.
  • ForzaInter
    #39
    azért a rész elején mikor mondta a csávónak, hogy adja vissza a nyugdíjasoknak a pénzt azon jót röhögtem:D azzal komolysággal ahogy mondta:D:D
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Először mindég szépen kéri, azután csúnyán, mindenkinek megadja az esélyt.