114
Farmville 2


  • Ironman2
    #1
    Sokan becsmérlik, de talán még többen játszottak már vele - megjelent a Zynga népszerű facebookos játéka, a FarmVille következő verziója. Ez a cég első, teljesen 3 dimenziós környezetben felépített játéka.

    A FarmVille 2 jelentős grafikai fejlődést mutat az első, még 2009-ben kiadott játékhoz, valamint az azóta megjelent Zynga-alkalmazásokhoz képest is. A játékelemek több oldalról is megnézhetők, forgatni lehet őket és jobban ki vannak dolgozva. Szintén fejlesztettek a közösségi részen, a FarmVille 2-be még több ilyen elem került. Az új verzióban jóval egyszerűbb a vetés és az aratás is, a sokszor kattintás helyett most már kijelölhetjük az aktuális műveletre váró területet, majd egy kattintással elintézhetjük a feladatot.

    A FarmVille első verziójával játszóknak fontos tudnivaló, hogy nem vihetnek át semmit aktuális játékmenetükből az új, második részbe, újra kell kezdeni a farmolós fejlődést.hvg.hu

    https://apps.facebook.com/FarmVille2


  • Ironman2
    #2
  • Ironman2
    #3
    Nagyon jópofás animációk vannak.Nekem már most jobban bejön mint a Farmerama
  • Carlos
    #4
    +fav
    :))))
  • Carlos
    #5
    Nekem tetszik, hogy (még) igen egyszerű, nincs benne túlbonyolítás, nincs benne millió küldetés ami között elveszik az ember.
  • Ironman2
    #6
    Gondolom majd lesznek eventek.
  • Carlos
    #7
    Ami még nagyon tetszik benne, hogy viszonylag kevés barát kell a játékhoz, hogy lehessen haladni. A cityville-ben 20-30 a minimum. Itt 5-el simán elvan az ember. (legalábbis level 9-en még 3-nál nem kellett több)
  • Ironman2
    #8
    Én most level 4-en vagyok.Majd jövő héten több időm lesz nyomni.D
  • Ironman2
    #9
    Tetszik még ez a folyamatos zoomolás is,meg a hangok is jópofák
  • Carlos
    #10
    Javaslom mindenkinek a kút megépítését (2 barát kell hozzá), mert 4 óránként ad 10 vizet. :)
  • tutituti
    #11
    Nem veszettül rossz.Sőt!
    Meglátjuk milyen lesz.
  • Carlos
    #12
    Énis kellemesen csalódtam.
  • JethroHUN
    #13
    Ismerősnek(szomszédnak) engem lehet felvenni, napi rendszerességgel felnézek FBre, szóval a napi free giftet biztos elküldöm majd.
  • Rage47
    #14
    nem tudom kipróbálni, ezt írja:
    http://awesomescreenshot.com/05afmq904
    :/
  • Carlos
    #15
    a 30 vizes limitet ma reggelre megemelték 40-re. :)
  • Ironman2
    #16
    Na az szuper! Amúgy itt a profilom,aki akar vegyen fel:

    https://www.facebook.com/vas.ember.56
  • Ironman2
    #17
    Rájöttek hogy semmire se elég a 30.Gondolom sokan reklamáltak érte
  • Carlos
    #18
    A második kúthoz (14.000 gold) már 4 ember kellett. A harmadik kút 50.000. No az még nekem is sok... szóval egyelőre nem lesz harmadik kutam. :)
  • JethroHUN
    #19
    Küldtem invet.
  • tutituti
    #20
    Felvettelek,de nem tudlak add-olni Fv2-ben.
  • JethroHUN
    #21
    Amúgy nálam is ez van, küldtem ismerőseimnek inveket, jött róla vmi vissza jelzés h elfogadta, de alul a sorban nincs ott a képük. Lehet bug.
  • ricsa008
    #22
    nekem felugrik egy javascript ablak:
    Whoops-a-Daisy! We had some problems saving your Farm! Refresh and keep farming!

    ti milyen böngészőt használtok? mert a amikor az elején 2x etettem a csirkét nem csinál semmit.
  • Ironman2
    #23
    Chrome-t.Firefoxot ne nagyon használjatok,mert a Simcity social se megy rendesen az új flashpalyerrel.Vissza kellett hozzá rakni az előzőt
  • Carlos
    #24
    Chrome
  • ricsa008
    #25
    sajna nem jó lehet nekem is a rágebbi javát kellene felrakni?
  • Carlos
    #26
    Nem egyszerűbb lenne chrome-ot telepíteni?
  • ricsa008
    #27
    épp ezt mondom hogy azzal sem jó...
  • ricsa008
    #28
    ugyot ott megáll mintha a csajnak nem esne le a tantusz hogy megettem szerencsétlen állatot
  • Ironman2
    #29
    Próbáld meg törölni a böngésző sütijét,gyorsítótárát.Vagy futtatsd le az ingyenes CCleaner progit,az is megcsinálja.
  • Ironman2
    #30
    3 barát is tud segíteni a farmon,csak ugye meg kell várni azt a bizonyos 8 órát két segitség közt
  • ricsa008
    #31
    éh most mégrosszabb lett nem értem friss rendszer friss böngészők (4be is megpróbáltam) egyik sem jó... remélem majd megoldják...
  • Carlos
    #32
    Azért ugye nem gondolod ,hogy a játék a rossz?
    Csakmert mindenkinek megy, csak nálad nem.
    Nem lehet hogy csillió éves böngészőket futtatsz?
  • Ironman2
    #33
    Chrome pedig magától frissít,meg se kérdezi.Firefox az ami figyelmeztet hogy új frissítés elérhető
  • ricsa008
    #34
    nem lehet hogy hülyének nézel? :) végigolvastad az előző kommentet? ott a kulcsszó "friss" MINDEN friss! kivétel talán én az éjszakás műszak után....
  • Ironman2
    #35
    Szerintem meg összeakadnak nálad a pluginek.A feleslegeseket tiltsd le.Divx,vagy realplayer,vagy nem tudom mik futnak nálad.Csak az Adobe flashplayer,és aktivex 11 legyen engedélyezve
  • Ironman2
    #36
    Attól hoyg friss a rendszer,még leszedhettél különböző plugineket valahogy.Ha minden tényleg friss lenne,akkor ilyen elő nem fordulhat,csak akkor ha szar a neted
  • Ironman2
    #37
    Amúgy piac nincs még a játékban? Mert csak ilyen közvetlen eladás van.Vagy tervezik azt?
  • Carlos
    #38
    Ezzel egyetértek.
    Ugyanis nálam még SOHA nem volt gond játékokkal egyik gépemen sem.
    Igaz, nem is szedek le minden szart, nem nagyon járok "vicces" oldalakon sem. Szóval szerintem az ilyen esetekben 98% hogy a user a hunyó és nem a játék. Javítást várni meg ilyenekre majdnemhogy felsleges.
  • Carlos
    #39
    Sajna nemtom. Jó lenne.
    3 paradicsomot egy almáért!!! stb... klassz lenne.
  • Ironman2
    #40
    Sok "kétes" oldal letölteni akar plugineket.PL Realplayer,Unityplayer.Ezeket én vagy eltávolítom,vagy letiltom a böngészőben