28
  • Lazarus
    #1
  • narumon
    #3
    Egy ilyen tablet megeszi reggelire a 900-as cerkádat szóval inkább maradj csendben :)
  • Major
    #4
    Én például egy 3 éves Asus eeePC 1000H-ra akartam feltenni egy Ubuntu 12.4-est és az teljesen elrágta. A 10.4-es pedigre csak azt mondom, hogy használhatóbb, de igazából stabilan az Xp-vel futott legjobban a gép.
  • Major
    #5
    Lassan már a legolcsóbb telefonban jobb a hardver, mint Én Ki Más "gépében".
  • hurkaur
    #6

    ezzel gyorsabban lehet szamolni, mint azzal a kotvany 2000 eves fossal, amit o workstationkent tart a zart osztalyon.
  • okosan gyerekek
    #8
    ez a konstrukció láttán én az'szem értem az acer aggályait...

  • kakamatyi123
    #9
    Ideje lenne forum regisztraciot IQteszt kitoltesehez kotni es aki 1 alatt van, azt kitiltani:)
  • Papichulo
    #10
    "ezzel gyorsabban lehet szamolni, mint azzal a kotvany 2000 eves fossal, amit o workstationkent tart a zart osztalyon."

    De ez nem open-source es ezert dugig van tomve trojaival! Latszik, hogy a jobb sarkanal is ott van egy kamera!

    Celeron900+Ubuntu+minel tobb porgo-forgo kocka
    Android+X8

    Minden mas szemet es csak a hulyek veszik ;)
  • coolbboy83
    #11
    Mi ez a nyiklő-nyakló izé??? Valahogy nem motivál a cucc.
  • okosan gyerekek
    #12
    az'szem félreértesz: az acer verte a nyálák a Microsoftnak, hogy túl nagy konkurenciát jelent az új oprendszere alá bedolgozó gyártóknak a Surface. Nos, hát az acernek, ez a koncepció alapján, tényleg van oka félni. ez egy fostaliga.
  • Ferrer
    #13
    Te meg töltsél már fel egy Ubuntu 12.04-el is hasonló videót kösz
  • ramolito
    #14
    Meglestem a videot érdekes de viszont nem látom hol mutatja milyen teljesítményu gépen csinálja ?! léci mond meg hol találom a gép konfigurációját
    Elore is koszi
  • hurkaur
    #15
    elmesz a bucsuba es losz magadnak.
  • hurkaur
    #16
    minek? ugysem tudnad megnezni, hisz 1960-ban a flasht meg csak hippik ismertek.
  • WoodrowWilson
    #17
    "amit o workstationkent tart a zart osztalyon"

    Besírtam.
  • hurkaur
    #18
    de ez legalabb nem kuzd fps droppal, mikor porog a golyo :-)
  • Papichulo
    #19
    Azt barmilyen szar cray is tud porgetni, bezzeg kockat csak a celeron900+ubuntu combo kepes renderelni bazillion fps mellett :)
  • Balumann
    #21
    Én a 900HA-mra pár nappal ezelőtt fölraktam a Linux Mint 13-at (Mate környezettel, ami gyakorlatilag a gnome változata), az összes linux közül amit eddig próbáltam/használtam rajta (debian, Ubi 9.10, 10.04, 10.10, xubuntu 11.10, lubuntu 12.04) eddig ez a lehető legjobb gyorsaság, stabilitás, kényelem, és hibák szempontjából is. (természetesen compiz nélkül)
    Asztali gépen is használom mostmár pár napja Windows mellett, azon már compiz, cairo-dock, minden. Ubuntu topikba nemrég belinkeltem én is így összegyűjtve (hogy terminálból gyorsan föl lehessen pakolgatni) azokat, amiket szerintem érdemes felrakni rá, illetve képet is tettem föl.

    Hibája természetesen azért ennek is van, nálam a hangminőség továbbra is nagyon gyenge (pláne fülesnél zavaró), a hibernálást alapból letiltották (mert nem minden hardveren működik rendesen), szerencsére nem bonyolult megoldani, de igazán tehettek volna egy ilyen opciót -.-
  • hurkaur
    #22
    Francba, meggyoztel. Csak a gnu!
  • FoodLFG
    #23
    azaz!
  • Balumann
    #25
    Szerintem meg már senki sem kíváncsi a hülyeségeidre, már én sem tudok nevetni rajta.
  • Balumann
    #28
    Mert a többi böngésző példájára a Microsoft is beépítette a flasht a böngészőbe, és nekik kell frissíteni, amit még nem tettek meg, mert az oprendszer meg sem jelent hivatalosan? Még csak nem is kell az IE-t használni, nem is fog az emberek nagyrésze.
    Mennyit fizetnek azért, hogy ekkora hülyét csinálj magadból? :D

    "Szóval ezt már tudjuk róla, de azt még nem tudjuk hogy 900 Mhz-es Cerkán lesz-e rajta az alábbi videómon látható 3D-s GUI."

    Mert erre k*vanagy szükség van egy oprendszerben. Fölösleges erőforráspazarlás és rengeteg hibalehetőség.
    Mellesleg akárhány kamuvideót belinkelhetsz, nekem és az itt fórumozók jórészének is vannak tapasztalatai linuxal, nem tudom kit akarsz hülyíteni vele (bár lényegtelen, linuxnak ez nélkül tényleg kisebb a gépigénye ha jól van beállítva, nem ez volt a hátránya sohasem).