187
Planetary Annihilation avagy a bolygóközi RTS
  • tutituti
    #1
    Már a Kickstarter topikban írtam róla.
    Egy Total Annihilation alapján készülő játék lesz csak itt bolygóról bolyhóra lehet menni a csata közben.

    ÉS mivel elérte a 900.000 dollárnyi adományt így elindul a fejlesztés gőzerővel!

    A mostani állás szerint csak szilárd felszínnel rendelkező planétákat hódíthatunk meg, de ha sikerül megugrani az egymillió dolláros határt, vízzel borított bolygók, s velük együtt tengeri egységek jönnek, ha pedig az 1,3 millió is megvan, gázóriások és fejlettebb légi egységek ütik a markunkat. Ezeken a célokon túl van további három mérföldkő is, ám hogy ezek mit takarnak, azt még nem tudni. Most csak örüljünk annak, hogy ez az ígéretes játék elkészülhet!




    ÉS az ötleteket innen vették:
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Rüheltem valahogy a total annihilation-öket, de ez attól még lehet jóak.
  • Nagydög
    #3
    Az "orbital unit" nem epp legiegyseg, de nem tudnek eloallni egy ertelemes, es pontos magyar forditassal az orbitalis egysegen kivul.

    SQJ: En imadtam oket. A Supreme Commander sokat elvesztett a TA hangulatbol, es sok nagyon jo megoldast is kidobott sajna.
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Merhogy azok orbitális pályán keringő egységek. :D Szal. jó az orbitális egységek, ha röviden kell.
  • tutituti
    #5
    Én a supreme commandert is szerettem,de tény hogy nem egy TA.
  • Nagydög
    #6
    Kedvelni en is kedveltem, de valahogy nem volt olyan eros, mint a TA. A TA-ban az anyag/energia menedzsment tetszett nagyon.
  • Caliph
    #7
    supreme 1 és a forged alliance kieg a mai napig a gépemen van:) akár csak a TA+core contengency:D
  • tutituti
    #8
    amúgy én még gy Emperor: Battle for Dune újjáélesztésre várok.
    red alert meghalt ugye,generals szintén.
    nekem még ezek játszottak mint rts.
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Nagyon betegeeek, ezek lehet hogy tényleg összehozzák a gammát, jófejek.
  • ZSOOLT2
    #10
    Videók alapján jónak tűnik, sajnos nem sok RTS jelenik meg mostanában.

    Én egy Homeworld folytatásra, vagy ahhoz hasonló 3D-s taktikai űr RTS-re várok.
  • donatus13
    #11
    Vagy egy imperium galaktika folytatásra ami persze sosem lesz, csak hát... a várakozás.
  • Beast Machine
    #12
    Nagyon várós gáma, tetszik a designstílus is - ezt a volumenű zoomolást ígérgetik már egy ideje különböz fejlesztők ha jól emlékszem, de még senki sem csinálta meg (az Imperium Galactica 2 talajharcai nem számítanak).
  • Masakari
    #13
    Elvileg készül a Homeworld 3,legalábbis nekem így rémlik.

    Ez meg jónak tűnik,remélem minél több pénz összejön hogy változatos legyen^^
  • ZSOOLT2
    #14
    Tegnap elérték az első "Strech goalt", bekerülnek vízi egységek, és teljesen víz felszínű bolygók is.

  • Masakari
    #15
    helyes helyes!
  • Caliph
    #16
    na 10 dollárt utaltam én is:D
  • mijki
    #17
    Nagyon várós a trailer alapján!
  • kobra223
    #18
    off:
    hello nálam város a homeworld 3 bár egy ideje nagyon nagy a csend a témában nekem is meg van minden része az első rész kiegjének kivételével sajna
    on:
    a témára vissza térve ütös játéknak tünik :)

  • tutituti
    #19
  • Masakari
    #20
    Ez a rész 1 kicsit a spore űr korszakára emlékeztet,és az a gond hogy igazi megalomániás hódítást jelent mert annyi bolygó van...beraknák...hát nem lenne unalom az tuti:d
  • ZSOOLT2
    #21
    Dél körül elérték a második "strech goalt", gázbolygók, és orbitális egységek kerülnek be a játékba.

  • tutituti
    #22
    végre.
    Remélem a többit is kiadják
  • ZSOOLT2
    #23
    Elérték a harmadik "strech goalt", lávás, és fém bolygók is kerülnek be.

  • Caliph
    #24
  • Masakari
    #25
    Csak a galactic wars kerüljön be valahova,az nagyon durván oda b*szna a játékélménynek hogy 1 galaxist kell végig pusztítanod(kb örökké valóság lenne 1 party is). és az utolsó stretch goalt még nem is tudjuk.bár szerintem arra tuti nem lesz meg a pénz(de sajnos szerintem a galactic warsra se:/)
  • ZSOOLT2
    #26
    Ha a zárásig annyiad adnak pénzt, mint az utóbbi 3 napban, összejöhet a pénz a Galactic War-ra.

    A múlt héten adtam be 20$-t, elvileg azért már kapok kulcsot a játékhoz, mikor majd megjelenik.
  • Masakari
    #27
    4 nap alatt kéne majdnem 300.000 dollárnak befolynia rá,kicsit esélytelennek tartom.naponta nézem mindig milyen arányban növekszik a befolyt összeg,de szerintem nem lesz meg:(

    Ja kulcsot meg posztert kapsz elvileg.
  • Caliph
    #28
    nembaj,marad valami a kiegészítőre is :)
  • Masakari
    #29
    Azért ha bele raknák én annak tudnék örülni:)))) de van igazság tartalma annak amit mondasz:)
  • mukievil
    #30
    A játékmenetről lehet tudni valamit ? Multiplayer lesz, mindenki egy galaxisban és hodít, vagy ilyen 10-en páran egy pályán és kész ? vagy semmi info nincs rőla ? Én nem találtam semmit!
  • ZSOOLT2
    #31
    Update 9

    2millánál egy zenekarral készíttetik el a játék zenei anyagát, 2.1-nél meg készítenek egy dokumentumfilmet a játék készítéséről.
  • Sir Quno Jedi
    #32
    csupacsupa haszontalan dolog.
  • tutituti
    #33
    Hát azért a zenekar szerintem nem haszontalan.
    Nem mindegy hogy egy játékban amiért fizettél prüttyögés van vagy rendes aláfestő zene!
  • Sir Quno Jedi
    #34
    Nyilván nem prüttyögést tettek vón alá vaze. :D
  • tutituti
    #35
    hát de nem is hegedűt meg nagybőgőt:D

    Mondjuk kétlem hogy a 2.1-ig felmegy.kb minden meglett amit akartak a játékosok.
  • Pluskast
    #36
    A galactic war sajna nem:(( Pedig úgy lenne az igaz...
  • tutituti
    #37
    majd dlc-ként meglesz az.remélem.
  • Thanatos
    #38
    még több mint két nap van hátra, simán meglesz a galactic war :)
  • Masakari
    #39
    Relatív nem sok kell,szóval lesz galactic wars is!!!:))))))
  • Caliph
    #40