58
10376947_581257091990583_511007006039972
  • Tyler1
    #1
    A Starz 2013 tavaszán indítja a BBC-vel közös új fantasy sorozatát, a Da Vinci\'s Demons-t, amely a híres feltaláló és művész rejtélyes, fiatalkori életét állítja a középpontba, természetesen korhűen ábrázolva(többet egyelőre nem lehet tudni). A sorozatnak természetesen semmi köze nem lesz A Da Vinci kód bestseller regényekhez.
    Az írója David S. Goyer lesz, aki többek között a Batman: Kezdődik, A sötét lovag: Felemelkedés és a Man of Steel társírója volt, valamint ő jegyezte a Penge franchise 2.-3. részét, a Hipervándort, valamint a Flash Forwardot is.
    Da Vinci szerepében Tom Riley-t láthatjuk majd. A sorozat várhatóan 8 résszel startol majd.

  • Tyler1
    #2
    Teaser:
    "History is a Lie/His story is a Lie."

  • tigeroo
    #3
    ezis ilyen dugós-véres starz sorozat lesz?:D
  • Tyler1
    #4
    Vér nem hiszem, de kellő mennyiségű dugás kitelik egy 25 éves zsenitől meg a Starztól :D
  • ReszegKoldus
    #5
    "Court records of 1476, when he was aged twenty-four, show that Leonardo and three other young men were charged with sodomy in an incident involving a well-known male prostitute."

    Nem biztos, hogy jó ötlet lenne azt megmutatni
  • Tyler1
    #6



  • Sir Quno Jedi
    #7
    komolyabb trailer
  • xido
    #8
    Oó ha tennének bele assassinokat is,akiknek segít néha
  • JethroHUN
    #9
    Feliratról tud valaki valamit?
  • xido
    #10
    fordítás alatt van,de a srác többet is csinál egyszerre,remélhetőleg a héten meglesz
  • stargatelost
    #11
    Ha Aliasra gondolsz, akkor ő nőnemű :D
  • xido
    #12
    ezt nem tudtam,de rá :)
  • LoSA
    #13
    Már én is nagyon várom a feliratot. Kíváncsi vagyok nagyon erre a sorozatra! :)
  • szucsy89
    #14
    + fav, várjuk a feliratot :)
  • JethroHUN
    #15
    Már egy hete kint van. De az ég világon semmi utalás rá h egyáltalán valamelyik fordító csinálja/fogja csinálni a feliratot.
  • stargatelost
    #16
    De van, face-en. Alias kicsit besokallt a sok követelőzőtől, aztán abba akarta hagyni, de végül csak leadott párat. Da Vinci majd jönni fog hamarosan.
  • Inquisitor
    #17
    Na és? Az Angol beteg c. film is milyen romantikus szerelmetes film volt, közben Almássy gróg olyan meleg és homokos volt mint nyári Tisza part. :D
    Ilyesmik eddig se zavarták a filmeseket.
  • davidka003
    #18
    "Egész héten erre a feliratra várok , Erre Őfelsége Aljas Kíz ( alias ) bestoppolta magának ezt a sorozatot is ...
    Nem elég h puffog durrog, de elveszi mások elől a "jónak" ígérkező fordításokat és "őfelsége" még meg is sértődik, ha valaki netán meg meri kérdezni, hogy 5 nap után ha ELVÁLLALTA mi a fenéért nem csinálta meg ? Akkor NE vállalja el, ennyi ...

    Ha meg beelőzik 1 hét után akkor aztán harakiri, vicc,,"

    Abszolút egyetértek.
    Biztos lenne más aki 1-2 nap alatt megcsinálná.
  • JethroHUN
    #19
    Most akkor lesz ennek felirat valaha, vagy felejtsem is el ezt a sorozatot.
  • davidka003
    #20
    Egyszer biztos lesz ha az a szerencsétlen fordító odaadja a jogot másnak.
  • xido
    #21
    Majd...mostanság adta le a Castle-t is..miután már 20 rész lement és ő 7ig eljutott...időben kapcsolt,hogy más talán folytatná..
  • cylonflatus
    #22
    Akik a feliratra várnak: talán ma már meglesz, tegnap (22.-e) estére ígérte leghamarabb (azt sajnos nem tudom, hogy mennyire mérvadóak az ígéretei)
  • JethroHUN
    #23
    Attól függ ki ígérte...
  • cylonflatus
    #24
    Alias
  • davidka003
    #25
    Este 9 körül talán lesz.
  • JethroHUN
    #26
    Ha eddig nem csinálta meg akkor mára se lesz meg. Ne vállalja be ha nincs rá ideje, ennyi. Amúgy meg a Spartacus felirat fogja csinálni ehhez a sorozathoz heti rendszerességgel. E02 részhez már van is, elsőhöz azt mondta holnap.
  • davidka003
    #27
    Felirat
  • LoSA
    #28
    Megnéztem az első részt. Annyira azért nem ájultam el tőle...
  • JethroHUN
    #29
    Mondanám, h jó lesz ez meg érdekes. HA nem lenne tele megint buziskodással. Túl tesz a spartacuson, itt minden 10. perc után az van.
  • cylonflatus
    #30
    Én már a trailertől se :( Azért majd bepróbálom majd ha pangás lesz, de most amik bejönnek azokra is neccesen futja az időmből.
  • xido
    #31
    nekem is letudva...ha viszik a kutatós rész felé,akkor is kicsit sablon a kerete...viszont sajnos a hely és a kor miatt figyelni fogom (AC 2 okozta hatás) :)
  • Csaba007
    #32
    Milyen buziskodás minden 10 percben? te valami nagyon mást néztél :/
    Az első rész nem volt nagy szám,de a 2. annál inkább.
  • LoSA
    #33
    Kíváncsian várom (a feliratot) a második részhez, adok még neki 1-2 rész esélyt, de az elsőtől nem dobtam hátast!
  • JethroHUN
    #34
    Már régen van felirat a 2. részhez. spartacus felirat
  • davidka003
    #35
    Első részt megnéztem. Engem zavart a túlzott mese rész.
    Repülő fém madár rakétával meg a végén begyújtotta a tűzijátékot? Wtf?
  • davidka003
    #36
    Főhős sem szimpatikus.
  • LoSA
    #37
    Második rész már tényleg jobb volt! ;)
  • LoSA
    #38
    Én most megnéztem a harmadik részt, nekem az kifejezetten tetszett!! :)
  • LoSA
    #39



    Bannerba? :)
  • JethroHUN
    #40
    Breaking! A sorozat eredeti neve "Da Vinci's Fag" lett volna.