36
MMOFPS
  • Panzeradler #1
    Egy újabb free 2 play fps. Eléggé hasonlít a CoD-ra.
    Sok féle játékmóddal(TDM,S&D, Domination stb.), perkekkel, ai elleni játékkal, clán támogatással.




    Closed beta fázisban van.
    Itt lehet rá kulcsot szerezni.
  • Aquir
    #2
    cím - arctic (hogy könnyebben meg lehessen találni)
  • Panzeradler #3
    Köszi, hogy szóltál véletlen elírtam.
  • Noodlee
    #4
    Nem kötözködöm, de vagy klán, vagy clan.
    Amúgy tetszetős játék!
  • Pistike 007
    #5
    Már kocog lefelé a kliens, meglássuk mi lesz belőle :)
  • tutituti
    #6
    rohadtmód kemper játék lett.Még csiszolni kell rajta.
  • Csokis
    #7
    Szerintem nagyon jól sikerült CoD klón! Legalábbis számomra ez nyújtotta a legélvezetesebbet, a klónok közül. Sok a kemper, dehát a CoD féle stílus vonzza az ilyeneket. Ez van.
  • SzirmosSzisza
    #8
    Nektek megy a letöltés ? :/
  • Pistike 007
    #9
    Ja minden simán ment.
  • arty
    #10
    jajdajó, végre egy free2play fps!
  • SzirmosSzisza
    #11
    Hát ez instant kifagy :D
  • sparrow35
    #12
    Mikor jelenik meg?
  • blade90
    #13
    Sziasztok ! Inditotam egy magyar klánt a játékba a klán neve HuNArmY . A cél össze szedni a magyar közösséget a játékba és persze sikerek elérése . Bármi kérdés van megtaláltok itt a fórumban vagy a játékban fakkika néven .
  • blade90
    #14
    Sziasztok látom nem nagyon aktív ez a fórum de azért próbálkozok. Mivel elindúlt az open beta újra létrehoztam egy klán ami már kicsit komolyabb formát öltött. egésszen pontosan egy fejlődő multigaming része. Akit érdekel a dolog látogasson el az oldalunkra www.ror.hu vagy keressen játékban fakkika néven sziasztok
  • báttyó02
    #15
    hali, tolja itt valaki a játékot? ha volna vmi tapasztaltabb ember aki régóta tolja, lenne 1-2 kérdésem
  • nukerke
    #16
    Tedd fel itt a kérdésed..
  • zserrbo
    #17
    Nekem lenne kérdésem. Sehol nem találtam választ, hogy mi a helyzet a lezárolt skillekkel és a harmadik negyedik class-al? Fel lehet majd oldani?
  • zserrbo
    #18
    Mégis megleltem: link
    Még béta, így majd egyszer és pénzért.
  • Elektron814
    #19
    Ha érdekelne valakit egy videóteszt :
  • Kistax
    #20
  • Kistax
    #21
  • Apa27
    #22
    Sziasztok! Párat játszottam team deathmatch-et, de a többit
    -Domination
    -S&D
    -Demolition
    -FFA
    -Meg a BOT elnevezésüeket nem ismerem. Azok milyen játékok?
  • Elektron814
    #23
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy unokateasómmal közösen csinálunk jó hangulatú sorozatot, az Arctic-ból akkor az valakit érdekelne? Kíváncsi lenne valaki így skype dumálás közben egy jó Arctic multira?
  • Apa27
    #24
    Jól értem, hogy multira kerestek játékos társakat?
  • Elektron814
    #25
    Nem xD Rosszul írtam. Csak annyi a kérdésem, hogy megnézne-e valaki egy videót tőlünk.
  • Elektron814
    #26
    Van itt-e ember aki néz Arctic-os videókat. Szimplán ennyi :)
  • Apa27
    #27
    Én megnézném a videóitokat :)
  • Elektron814
    #28
    Jeee! Örülök! :) Ma vesszük fel az 1. részt. Majd linkelem, ha felment :)
  • Apa27
    #29
    Oké! Figyu! A feltett kérdésemre miszerint a játék típusok milyenek (22.kérdés)... adnál választ? Lehet, hogy Te tudod, hogy melyik játék milyen :)
    És amúgy mióta játszotok AC-t?
    Hogyan lehet az embernél több (nem csak 1 db) kézigránát? Hogyan lehet eldobi a füstgránátot?
    Hogyan lehet pénzt szerezni benne? Van megölésem, van nyert csatám, de a pénzem nem akar feljebb menni. :(
  • Elektron814
    #30
    1. A Domination játékmód az, amikor több zászló van a pályán, és a lényeg, hogy 3-ból 2 legalább a te csapatodnál legyen.
    2. Az S&D az az, amikor elindultok és az 1-ik csapatnak le kell raknia a bombát, a másiknak pedig meg kell akadályoznia azt, Mindezt úgy, hogy ha meghalsz, akkor csak a következő menetben éledsz.
    3. A Demolition-ban nem vagyok biztos, (nem játszottam még) de ott is elvileg bombát kell lerakni.
    4. Az FFA (Free For All) ott nincs csapat, mindenki öl mindenkit.
    5. A bot-os játékok, pedig amikor a gép ellen nyomjátok, de úgy is lehet, hogy valaki a géppel van.
  • Elektron814
    #31
    Mi pedig már megjelenés óta fent vagyunk, talán 1-2 hét csúszással.
    Nem lehet sehogy több gránátod. Most sokat változtattak a játékon, mert régen még nálad lehetett a kézigránát és a vakító is. Füst nincs benne, legalábbis én nem találkoztam vele :)
    Pénzt pedig minden menet után kapsz, de nagyon keveset. A menetek után jobb oldalt látsz pörögni egy cuccot, ott sorsolja ki, hogy ki kapja a nagyobb összeget. (Mind2 csapatból 1 embert) Ha látod ott a neved, akkor bemész az "Inventory"-ba és ott megkeresel egy olyat, ahol pénzt látsz, tehát pl. 500 vagy 1000 vagy 5000 és ott rámész, hogy sell. Ekkor megkapod a pénzt.
  • Elektron814
    #32
    De ha gondolod, akkor csinálok egy részletes átfogó videót mindenről, de csak a hétvégén tudok rá sort keríteni, ha van igény.
  • Apa27
    #33
    Előre is köszi a leírtakat. Már ez is sok segítség...
    Szóval nem minden meccs után kapok pénzt, hanem csak akkor, ha kisorsolják a nevem? Ez kibaszás :(

    Persze jöhet az összefoglaló videó. Sokat segítene!
  • Elektron814
    #34
    Elvileg kapsz, ha játszottál, akkor is. Csak sokkal kevesebbet.
  • Elektron814
    #35
    Na akkor a hétvégén elkészítem remélhetőleg a bemutató videót (videókat), és jön az unokatesómmal gyártott jó kis sorozat. Remélem valamennyire majd újraéled ez a topic is :)
  • Elektron814
    #36
    Na 1. közös videónk unokatesómmal :