78
indie csoda (oldalnézetes Metroidszerű vicces RPG)
  • cikasz
    #1
    Sziasztok. Nem találtam topicot erről a játékról gondoltam nyitok egyet.
    Alapból van benne Magyar nyelv (legalábbis a virágbolti verzióban)

  • cikasz
    #2
    Rögtön egy kérdés. A játék hivatalos oldalán miért lehet megvenni ö véle árért a játékot? Mi a különbség közöttük?
    Megnéztem a virágbolti verziót és nagyon bejött a játék. Főleg, hogy magyar nyelv is van benne!
  • cikasz
    #3
    Máshol megkaptam a választ bemásolom ide :

    [szin=blue]az alap ár 9,5€, de a készítők 6,5ért is hajlandók odaadni, ha esetleg valakinek kevesebb pénze van. emellett csináltak még drágább árazást is, ha valaki nagyon adakozó kedvű, szeretné őket támogatni. azt írják ez majd elősegíti a lehetséges kiegészítők vagy új játékok fejlesztését. a lényeg, hogy mindenkinek a pénztárcájára és megítélésére bízzák, hogy mennyit fizet. sztem szimpatikus hozzáállás, kár, hogy nincs időm játszani.[szin]
  • Zero 7th
    #4
    Épp akartam mondani. Indie fejlesztőknél ez általános, hogy annyit fizetsz érte, amennyit jónak látsz. Mondjuk máshol szokás extrákat is adni a drágább csomagok mellé, artbookot, játéklogós pendrájvot, ilyesmit.
  • tutituti
    #5
    Már vadászok rá egy ideje.Nem akarom virágboltiban kijátszani,sőt.
    Tehát most olcsón keresek egyet vagy steamgiftsen akarok nyerni.
  • tutituti
    #6
    De el se olvasom a kommenteket...
    Ok a 6.5 ojró nem rossz ár!
  • cikasz
    #7
    Steam-en nem jelent meg amúgy.
  • gagax
    #8
    Nagyon hangulatos kis játék :) Mindenkinek ajánlom :D és a gyári magyar nyelvért kölün respect :) rengeteg poén van benne :D
  • tutituti
    #9
    Hát nagyon behúzott a játék.Második szörnyet öltem meg.A mellékküldikre nagyon rá kell feküdni.Azok jobb (rare) fegyvereket adnak.A párbeszédek meg egyre jobbak.Jól összerakott game.Remélem nem lesz gyorsan vége illetve a készítők maradnak a vonalon és kiegeket dobálnak hozzá
  • cikasz
    #10
    Igen én is néha szakadok a poénokon :D
  • MauroN
    #11
    A kerteknél mindenkinek angol a szöveg?
  • tutituti
    #12
    aham,az elején igen.
    Aztán magyar lesz,de én ott erősen elvérzek.A béka társ nem igazán a gyorsaságáról híres és a lángoló koponyák elég gyorsan megölnek.
    pedig fegyver meg poti van doszt.
  • gagax
    #13
    A kerteknél már megkellene hogy legyen a jeges kisérőd :D ez itt a probléma :D a kerteknél az életerő szívó virágot lehet megszerezni utánna meg egy tűzhányó sárkányt. most a könyvtárba tartok
  • cikasz
    #14
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát amikor találkoztam Ackbar admirálissal majd beszartam a röhögéstől !
  • tutituti
    #15
    Megvan,csak a kertekben a béke leszedi a méheket és azért nem használom annyit a fagykísérőt.
  • gagax
    #16
    amint lehetett lecseréltem a békát :D egyszerüen béna :D a méhek lofaszt se csinálnak igaázbol és ijjal le tudod lőni őket :D
  • tutituti
    #17
    na akkor nekiugrok megint
  • gagax
    #18
    Most csináltam meg a katakombákat. Nagyon jó rész :o annyi mindent lehet ott találni.
  • Mad Snake
    #19
    Szevasztok

    Én nem vettem torrenteltem :) Kis ügyeskedéssel működik rendesen.
    Már nagyon régen kerestem valami barátságos kalandjátékot magyarul. Gyári nyelvről még álmodni is alig mertem. Jó a játék csak ajánlani tudom!

    Tudtok még mondani magyar nyelvű kalandjátékot ?
  • gagax
    #20
    Valaki rájött már hogy azok a kicsi Lila körök mire valók? egyéltalán jók e valamire ? :D először a bányákba láttam de nem tudtam oda menni.
  • tutituti
    #21
    Azok az eredeti játéknál extra küldetések.
    Elég jó dolgok vannak benne.
    Én is csak a bányában találtam még meg.
  • cikasz
    #22
    Meg lehetnek achievmentek is.
  • tutituti
    #23
    Azért a kalandorok kézikönyve elég szopós küldetés volt:)
    Ki hogy döntött ott?leadta vagy felhasználta a könyvet?

    Most megvan a hp visszatöltő virág,bár a fagyszörnyet használom legtöbbször.
  • gagax
    #24
    Az melyik is volt ? :D

    Na elértem a kastély tetejébe feloltottam minden fákját :D Én jelenleg az utolsó megtalált szörnyet használom :D a legjobb egyépént. igaz nem sebez de lebénít és gyorsan töltődik az energia :D valahol a vége fele elkezdenek majd chuck norrisos poénokat is beszélni zerathul al :'D nagyon jól ki van találva :D nem akarom elmondan mi van fent a kastély tetejébe :D egyenlőre én se végeztem vele de elég jónak tűnik a befejezés :D
  • tutituti
    #25
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    két szintes terem.alja tele tüskékkel meg ilyen kifaragott dárdákkal.ugye beleesel insta halál.A felette lévő szintről kellett leugrani egy kötélen leereszkedve és kiszámolva kb hogy zuhan az ember oda pont.Mikor ott álltam először akkor jöttem rá hogy nincs nálam semmi teleport és alaphelyről kellet visszasétálni(glória meg ilyenekkel visszateleportáltam).De végül elmentem boltoshoz,vettem "küldetést adó emberhez teleportol" tekercset és így lett meg.Amúgy 100 arany vagy 5 TP pont között lehet választani.
  • gagax
    #26
    Na végig vittem :D Nagyon jó lett a vége
  • Mad Snake
    #27
    Ámberek help!!!

    Kihagytam azt a részt amikor leírja melyik gombot kell meg nyomi a KÖTÉLen való KAPSZKODÁShoz :S. Valaki legyen olyan jó és írja meg!

    Köszönöm
  • Noodlee
    #28
    Az nálam is kimaradt :P
  • Noodlee
    #29
    A The doll küldetésnek mi a jutalma?
    Megéri elnyomni a healing potikat a kutyaugatás gyógyítására?
  • tutituti
    #30
    a felfelé gombot kell megnyomni;)

    A The dollra meg egy kics regen gyógyital kell,és megéri!
    Nem mondom meg miért:)
  • gagax
    #31
    Minden küldetés megéri :D na meg jótanács a kezdőknek h minden falat csapkodjanak végig amin nincs fákja mert némelyik mögött jó kis cuccokat lehet találni :)

    Valakinek valami segítség kell nyugodtan irjon privátot :D
  • Noodlee
    #32
    "minden falat csapkodjanak végig amin nincs fákja"

    A folyosók végére gondolsz?
  • Noodlee
    #33
    Amúgy nemrég meglett a bányákban a második kulcs, amivel tovább lehet menni, de már nem találom, hogy merre van, amit nyit :D
  • Noodlee
    #34
    Demo kivégezve, jöhet a full game.
  • gagax
    #35
    Hát ugy kb minden falat amerre jársz csapj rá :D egy két helyen ugorva is mert sok érdekes dolgot rejt a fal :D A fordításba kicsit érdekesm ert sose azt a kulcsot kapod meg amit mond hanem az inventoriiba rákell nézni h most tényleg mit is kaptál :D Told végig a full gamet :D megéri :D nagyon jó :) és a demos mentésedet tudod folytatni ha bemásolod
  • Noodlee
    #36
    Találtam hozzá árdekes star trekes kódokat, azt hol tudom kipróbálni?
  • tutituti
    #37
    nincs meg a szint hozzá,nekem azt írta ki.


    Amúgy rakás helyen nem ütöttem a falat én se,pedig tudtam hogy rejthet valamit.ma visszamegyek megnézem.
  • Noodlee
    #38
    De hol próbáltad?
    Csak simán ingame beírtad?
  • tutituti
    #39
    van az alap dungeonban egy faszi. őnála lehet emailt küldeni/fogadni + kódot beírni.
  • tutituti
    #40
    te figy.
    Mennyire basztad fel magad a Neuron agyszem szörnyön a könyvtárban.Mert atomjaira törtem már a szobát kb. ugyanis 3 napja küzdök és ha már éppen megölném akkor a suicide támadással szétölöm magam.
    hajam tépem ki egyenként már.
    Azt értem hogy weapon mastery scrollt olvasok magamra,meg így is ~230at sebzek de látom sikerült azt elérni hogy kb ölhetetlen legyen.