20
Zombie Playground
  • tutituti
    #1
    Zombiapokalipszis – mi lett volna, ha a játszótéren ér utol?

    Nemrégiben egy egészen új játéktervvel fejelték meg az egyébként már túltelített zombijátékok sorozatát. A Zombie Playground egy kis mellékvágány, ami eddig egy polcon pihent, de néhány lelkes fejlesztő rátalált, és leporolta.

    A játék kinézetéből ítélve a játék készítői elsősorban grafikusok, akik kitaláltak egy saját világot, és körészőtték a játékot. Az egész projekt egy kissé olyan, mint a Left4Dead, csak épp gyerekek a főszereplők. A készítő persze fenntartja, hogy a játék nem gyerekeknek készült és nem is csupán egy L4D klón. A tervek szerint a játék egy belső nézetes lövöldözős játék és egy online multi keveréke lesz.

    A játék ugyan még készülőben van, de mindenképp érdemes vetni rá egy pillantást. Ízelítőül íme néhány látványterv és egy videó:


    Forrás:http://www.artsonline.hu/zombi-apokalipszis-mi-lett-volna-ha-a-jatszoteren-er-utol/

    Kickstarter oldala:
    http://www.kickstarter.com/projects/massiveblack/zombie-playground-zpg-3d-action-online-battle-rpg?ref=category
  • Panzeradler #2
    +fav
  • Seth
    #3
    Mintha ez a kép ihlette volna őket :
  • Zero 7th
    #4
    Oké, akkor most kéne abbahagyni ezt a zombi divathullámot, mert már kezd minden résztvevő számára vállalhatatlanul cikivé válni.

    "Cuki túlélőhorror". Ezt már nem hiszem el, ez nagyon szánalmas.
  • tutituti
    #5
    indie game.
    Egy pár fős csapatnál ez nem számít.Nem a nagyközönségnek szánják.

    És ahogy a VH. ezek se csengenek le szerintem.(hál istennek!)
  • tutituti
    #6
    A hivatalos fórumon írták hogy igen, ebből jött az ötlet:)
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Vicces, mert pár kisgyerek szart sem tud csinálni egy bézbólütővel, téglával, vagy csúzlival egy rutinos zombiagsereg ellen.
  • Seth
    #8
    Ezek még nem rutinos zombik, mert még gyerekek :D
  • tutituti
    #9
    Ez a "mi" gyerekkorunkból vannak.Amikor még egy bicskával ripszropsz kész fegyverarzenált csináltunk:D
    Nem a mostani generáció,azok seperc alatt elvéreznének
  • SzirmosSzisza
    #10
    Rutinos zombisereg ? wut
  • MerlinW
    #11
    Ha egy 15 éves amerikai pöcs le tudott lőni 11 embert az iskolájában (true story), akkor a zombikkal is meg tudna küzdeni. Egyébként nehogy már az legyen a kritika, hogy "nem realisztikus", mert mindjárt lemegyek hídba..:)
  • Sir Quno Jedi
    #12
    LeLŐTTE őket lőfegyverrel és nem játékcsúzlival, mint a linkelt képen. :D ÉS azok nem zombiakok voltak, még éltek (előtte).
  • Panzeradler #13
    Ennek ez lesz a lényege, csúzlival, műanyag ásóval öld a zombikat. Nekem tetszik. ökörködni tökéletes lesz.
  • Laza
    #14
    A zombi mánia sem mai dolog, évek óta megy már ... ugyanúgy, mint minden más téren itt is magadnak kell kiszűrnöd a számodra minőségi darabokat, a többivel szimplán nem kell foglalkozni.

    Ennek így ránézésre még fogalmam sincs mi értelme lesz, mert számtalan másik hasonszőrű zombis játék van ... attól meg, hogy gyerekek vannak benne nem tudom mitől lenne más. Majd kiderül.
  • tutituti
    #15
    Valszeg lesz majd crafting.Ami direkt ilyen stílusú.Faág+gumi=csúzli stb.
    Eleve képzeljünk egy lollipop chainsaw világot csak nem japószar.
    De eléggé alpha az egész,csak keresgéltem a kickstarteren és ezt találtam.De lehet kéne nyitni kickstarter topikot mert sok jó dolog van.Nem csak játék hanem könyv,film,társasjátékok.
  • Sir Quno Jedi
    #16
    jah, zombiakokat még csipázom, de a kölyköket nem, szal. én a zonbikkal vagyok ez esetben!:DD
  • Lammer
    #17
    ez a zene... meg ez az egesz... ejjj ez borzalmaZS... pedig innen tudjak paran, hogy en ketpofara zabalom a zombitemat... de ez igy nekem nemgyerebe :(
  • TreDoR
    #18
    "A zombi mánia sem mai dolog, évek óta megy már ... ugyanúgy, mint minden más téren itt is magadnak kell kiszűrnöd a számodra minőségi darabokat, a többivel szimplán nem kell foglalkozni."

    Még jó, szerencsére egyik zombis játékkal sem foglalkozom, azt se tom ide, hogy tévedtem be.
  • tutituti
    #19
    beszugerált:D
  • tutituti
    #20
    na fellőtték a hivatalos oldalt is:
    http://zombieplaygroundgame.com/

    +prealpha: