45
A népszerű WFC játék folytatása
  • Optimus Prime
    #1
    Mivel nincs és szerintem megérdemli és saját topic a War for Cybertron folytatásának. Mely immár hivatalosan is jön PC-re, pontosabban Steam-re a Ps3 és Xbox360 platformok mellett.
    Steam-en előredelőknek pedig G1 Retro Pack jár bónuszba, mely G1 Optimus Prime valamint Megatron G1 pisztoly és Shockwave G1 ágyú módokat tartalmaz (utóbbi kettő csak MP-ben).
  • Seth
    #2
    Remélem változatosabb lesz mint az első rész.Baromi monoton tudott lenni
  • MaRee
    #3
    Nekem az első is bejött, valami 2000 forintért vettem meg a kulcsot akciósan, bár annál tényleg nem ér többet :D Valami info van róla már? Főleg a multi érdekel.
  • Optimus Prime
    #4
    A hivatalos honlapon van pár infó, kép és videó. TransformersGame.com

    CGI videók, amik újfent ütnek:
    Fall of Cybertron - Cinematic trailer
    Fall of Cybertron - E3 Cinematic

    A többi itt.


    Arról nem találok infót co-op lesz-e. Bár kinek kell, ha magát Metroplex-et is vezényelhetjük? Meg jön Shockwave, a gestalt Bruticus, az Insecticonok és persze Grimlock meg a Dinobotok.
  • Fbn Lx
    #5
    elírtad a címet
  • A6 Intruder
    #6
    Az első előzetes:

    A játék első tíz perce:

    Mogorva kontra Álcarovarok:

    Optimusz Fővezér és Metroplex:

    Optimusz És Metroplex besegít Hadiösvényéknek:

    Üstökös az EMI-jével múlatja az időt:

    Mátrix előzetes:

    Második Generációs Bruticus előzetes:

    G1 retro Optimus előzetes:

    Multiplayer előzetes:

    Pördülő akcióban:
  • immovable
    #7
    Kösz a jó kis videókat.
  • Optimus Prime
    #8
    Transformers Fall of Cybertron Laucnh trailer

    Ütős lett. Végre rendes zene és csak in-game anyag. Peter Cullen hangja kicsit... más, talán gyászosabb. Shockwave és Grimlock hangja furcsa lesz. Nem értem miért nem szerződtették az eredeti hangokat. :(
  • A6 Intruder
    #9
    Megelőztél?! Na mindegy, ezeket azért csak ide rakom:


    Mogorva hangja Gregg Berger, már a G1-ben is ő volt. Viszont tényleg kár, hogy Sokkolót nem Corey Burton fogja megszólaltatni, pedig nagyon pazar lenne.
  • A6 Intruder
    #10
    Vagy Te az egri Prime vagy? Akkor nem szóltam!
  • A6 Intruder
    #11
    Bruticus büntet!
  • Shiwo
    #12
    a zene jó a közepén :)
  • Optimus Prime
    #13
    - He's after the rubine!
    - No! It just in my way!

    LOL XD

    Stan Bush: Till All are One
    A WfC credits-e alatt is ez szól. Bush '97-es Ground Zero remixe - úgy saját maga írta újra. Végre egy jó száma, ami TF-be is szól '86 óta.
  • Optimus Prime
    #14
    *turbine
  • Shiwo
    #15
    először gondolkodás nélkül ráengedtem a shazam-ot, de az nem ismerte fel... oszt rájöttem, hogy oda is írták a leírásba a zene címét és az előadót :)
  • Optimus Prime
    #16
    Én nem is néztem, csont nélkül tudtam. A Botcon-os előadása. De nekem megvan MP3-ba, elküldhetem.
  • DarkSector
    #17
    indul a mandula...az eddigi legjobb Transformers játék elérhető!
  • Hell Girl #18
    Haligali.

    Feltelepítettem minden okés, addig amíg el nem jutok a crack-ig. :)

    buddha.dll file-ra trójait jelez az Avira-m. Nem tudom így felrakni, crackelni. Hol tudnám kiküszöbölni ezt a gondot ? Vhol kivételek közé rakni vagy ilyesmi. Thx a segítséget.
  • Maxtreme
    #19
    Gyorsan mág így meló előtt rálestem.
    Jónak tűnik ez. a Játékmenet hasonló mint a WOC-ban, az optimizálás csillagos 5-ös, viszont a billkiosztást ismét nem lehet variálni. (szal akinek az alap nem felel meg, a keyremapper-rel kell okoskodnia)
  • Hans von Luck
    #20
    Nekem ugyanez a gondom...
  • wahuja
    #21
    Csá.Ki kell kapcsolni a tűzfalat meg a vírus irtott utána lehet crackolni és működik. Jo játékot.
  • malystryx
    #22
    Engem érdekelne ez a zene. El tudnád küldeni valahogy?

    Egyébként a játék sokkal jobb mint az előző része, most járok a X-es fejezetnél. Nagyon jó a játék zenéje, remélem kiadják valahogy, de ha nem, akkor "kidigizem" a játékból :)
  • Optimus Prime
    #23
    Itt van két szám is. Mindkettő Stan Bush 2007 albumán volt és ingyen elérhető (volt) a Transformers.com-on. Valahol meg van az eredeti Ground Zero verzió is. A másik szám a TFTM-ből a klasszikus The Touch.
  • malystryx
    #24
    Köszönöm szépen. :)

    Elérhető már a multiplayer? Remélem ennek a résznek nagyobb tábora lesz mint az előzőnek. Kár lenne érte.
  • A6 Intruder
    #25
    Ha már Stan Bush szóba jött, íme a FOC stáblistája (SPOILER MENTES!)

    Optimus esetleg ezt a feldolgozást is ismered?
  • ratgab
    #26


    Hangolódok a játékra...XD
  • Steppermotor
    #27
    Helló, nekem is ugyanez volt a gond, ki is iktattam a vírusirtót, most viszont hiába kattintok az ikonra, tölt egy kicsit de aztán csak nem indítja el a játékot. Lehet hogy ez nem a crack hibája? Drivert meg ilyesmit frissítettem de kifogytam az ötletekből...
  • Reg5
    #28
    Tedd fel a Steamet. Nem kell belépni, csak telepítve legyen.
  • Steppermotor
    #29
    Olvastam a neten hogy az is kellhet hozzá de hiba raktam fel, semmi változás...
  • Optimus Prime
    #30
    Ez, amit küldtem én is. The Touch, Primus tudja hányadik feldolgozása.
  • Lacc 88
    #31
    Na befejeztem a játékot. Szerintem nagyon eltalálták a készítők :D Élveztem minden egyes pillanatot. És végre a nagy kedvencem Grimlock és a Dinobotok is megjelentek. Nagyon sok szálat hagytak elvarratlanul, kiv vok mit hoznak ki a folytatásból.

  • Lacc 88
    #32
    Nagyon kemény lett ez a videó :D Mikor befejeztem a játékot és megláttam azt hittem ledőlök a székről
  • A6 Intruder
    #33
    Megtaláltam! Mint egy alternatív Linkin Park nóta, de valamiért tetszik.
  • Optimus Prime
    #34
    Felejtesd el, ez a sokadik új hullámú remix - nem tudom miért hajlik Stan, inkább tartaná magát, Peter helyretehetné. Ez az igazi Touch - itt érzed is - 1986-os TFTM megnézése ezután meg kötelező!
  • k0trapali #35
    0xc0000142 hibára van valami megoldás? Indítanám, de ennyit kapok. SKIDROW féle cucc.
  • Optimus Prime
    #36
    Try tp unleash the power of the Matrix!

    Bocs, nem tudtam kihagyni. XD
    De lehet rajtam kívül senki nem érti. :(
  • Maxtreme
    #37


    A napokban toltam végig, kb tökéletesen egyetértek a tesztelővel! :)
  • Shiwo
    #38
    nah, én is végeztem vele

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tetszett az utalás az 1986-os Slag-gel, meg a végén Stan Bush zene..
  • Shep
    #39
    Meglepően jó ez a játék, főleg az előző rész után, ami egy monoton lövölde volt. Eredetileg nem is akartam kipróbálni de végül nem bántam meg, hogy belekezdtem.
  • gti3
    #40
    Nálam egy ideje nem akar elindulni a játék, eddig teljesen jól ment, most meg egyből leragad az intro elötti töltés logo-nál, mondhatni az örökkévalóságig tölt. Erre tudtok valami megoldást?