26
Cloud Atlas - A Wachowski tesók új filmje
  • Inquisitor
    #1
    Cloud Atlas Movie Trailer 2 (Extended)


    Végre egy új Wachowski film, ígéretes bemutatóval és szereposztással, a történet sem egy filléres megoldás, most már csak azért kell szorítani, hogy el ne szúrják. :)
    Októberben kiderül.
  • Zomil
    #2
    Végignéztem a trailert. Kiváncsi vagyok mi lesz ebböl mert elég zavaros a trailer, h mi is lesz a filmben :D
    Tetszik a szereposztás is.
  • LasDen #3
    vagy kurva jó lesz vagy kurva szar...

    de min 3 órásnak kéne lennie...
  • xido
    #4
    lesz annyi..de akkor már kerüljön ide a címlapos cikk is..

    http://www.sg.hu/cikkek/91114/az_ev_legmonumentalisabb_elozeteset_egy_oszi_scifi_kapta
  • LasDen #5
    annyit, hogy Wachowskiék nem csak producerkedtek a film alatt...Tykwerrel együtt rendeztek, vagyis külön-külön 1-1 részét rendezték a tesók meg Tykwer...
    erre is kíváncsi leszek, de a tiszta Wachowski agymenésre a Jupiter Ascendingre méginkább...:D

    viszont idén ősszel a Life of Pi és ez tűnik a legigéretesebbnek....
  • tutituti
    #6
    Remélem annyira jónak csinálják meg mint amennyire a trailer alapján lejött.
    Ha igen,akkor azt hiszem sikerül egy maradandó filmet csinálni!

    (amúgy igen, a Life of Pi megfilmesítésének nagyon örülök)
  • Béka Benő
    #7
    Állítólag 6 történet lesz, ami egyenként 20-25 percesek lesznek így a műsoridő lesz vagy 120-150 perces.
  • Inquisitor
    #8
    Nem tudom regélnek 180 percről is, lehet a történetek mellett lesz egy bevezető és kivezető keretrész? Meg mire moziba kerül ki tudja mennyit vágnak ki belőle, lásd Avatar.
    A Life of Pi a másik amit nagyon várok. A többi várós sci-fi sajnos mind jövőre jön csak ki. Csodálkozva láttam, hogy Tom Cruise kettőben is játszik, ezek szerint még is csak hozott egy kis sci-fi/fantasy tolulást a gyenge Avatar.
  • G_ArchAngel #9
    Oktober - Cloud Atlas
    November - Life of Pi
    December - The Hobbit

    Lassan erdemes lesz berletet venni moziba...
  • DaemoonHunter
    #10
    Ne legyen igazam de túl sokat akarnak markolni...
    Berry kisasszony meg kifejezetten irritáló számomra, Tom Hanks mellett eltörpül.
    Biztos ami biztos, elvárások nélkül kell megnézni ezt.

  • Mr Csé
    #11
    buzis nyálfolyam :)
  • Inquisitor
    #12
    Azért az gáz lenne ha ez egy több száz éves romantikus sztori lenen "csak" 3 órában.
    Ha meg tényleg többről szól, ami a készítőktől elvárható MINIMUM, akkor igen messze lesz egy Titanic-tól például.
  • Inquisitor
    #13
    Cloud Atlas - hivatalos, magyar feliratos előzetes (HD)
  • DaemoonHunter
    #14
    ha valóban a könyv alapján készül(és eddig nagyon úgy tűnik) akkor bizony nagyon nem az.
  • Inquisitor
    #15
    Hát végül is a Ghostwritter írója, a Parfüm rendezője és forgatókönyv írója és a Wachowski tesók talán garantálják, hogy ne legyen szar. Könyvajánló
  • Inquisitor
    #16
    early-buzz-cloud-atlas-test-screening-reactions
  • Inquisitor
    #17
    Cloud Atlas (2012) Theatrical Trailer #1 [HD]
  • Inquisitor
    #18
    seven-cloud-atlas-characterstory-banners-two-additional-tv-spots/
  • Inquisitor
    #19
    Cloud Atlas Trailer (TV Commercial)


    Marha messze van az a november 22.
  • tutituti
    #20

    nagyon várom
  • hentesferi
    #21
    Én is nagyon várom, nem tudjátok magyarul a Könyv mikor jelenik meg ?
  • Inquisitor
    #22
    http://www.konyv7.hu/index.php?akt_menu=1262&hir_reszlet=3962

    "A Budapest Film tájékoztatása szerint a magyar közönség november elejétől a könyvesboltokban is találkozhat David Mitchell regényével, amely Felhőatlasz címmel jelenik meg."

    Ehhez képest két hete még megjelenési dátum nélkül szerepelt a kiadó könyvei között. Én még nem láttam boltban. De majd nyitva tartom a szememet.

    Itt van a magyar borító, persze a filmszereplőkkel, de itt is csak 2012 szerepel.

    A kiadó oldalán viszont rendelhető státuszban van: Itt.
  • Inquisitor
    #23
    http://www.cartaphilus.hu/mitchell-felhoatlasz

    "MITCHELL, David
    Felhőatlasz [Hamarosan]"

    Erről ennyit. Szerintem vagy kivárják a hazai bemutatót (november 22.) vagy max. egy héttel előtte e hét végén, jövő hét elején adják ki. Sokat késniük nem érdemes, így is már benne vagyunk a karácsonyi szezonban.
  • hentesferi
    #24
    köszönöm a kimerítő válaszod !
    hát nagyon remélem, hogy az elkövetkezendő napokban kijön, mert szerettem volna kiolvasni, mielőtt a filmet látom.. viszont a film is csak 2-3 hétig van a Mozi vásznakon.. úgyhogy lehet most fordítva lesz.. :)
  • hentesferi
    #25
    valami hír a Könyvről ? Libri Alexandra stb helyen még mindig nem lelhető fel :\
  • ZilogR
    #26
    Az író másik, ezt megelőző könyve vkinek (Szellemírók) megvan, netalán olvasta (milyen?), eladná nekem és ha nem akkor honnan lehet beszerezni? Keresem pár napja és nem sok sikerem van eddig...