21
Blacklight: Retribution - Free2plaY FPS játék, kizárólag PC-re!
  • bosco05 #1
    Leírás:
    A Blacklight: Tango Down kizárólag konzolokra jelent meg, még 2010 őszén. A játék közepes fogadtatásban részesült, nem sikerült maradandót alkotnia. A fejlesztő Zombie Studios azonban nem mondott le a címről, és elkészítette a folytatást, mely azonban kizárólag PC-re jelent meg a mai napon. A Blacklight: Retribution alatt az Unreal Engine 3 dolgozik, és a DirectX 11 minden csillogását igyekeztek belezsúfolni a kódba. Ám mégsem ez teheti igazán vonzóvá az alkotást, hanem az, hogy teljesen ingyen tölthetjük le a hivatalos oldaláról. /forrás: PC Dome/

    Hivatalos oldal: http://blacklight.perfectworld.com/

    Videó:


    Képek:








  • bosco05 #2
    Blacklight Retribution Gameplay - First Look HD /MMOhut - ENG/:
  • Guren
    #3
    szerintem az egyik legjobb online shooter jelenleg, simán veri minőségben a legtöbb fizetőst is (pl. egy új cod-nál minden szempontból jobb).
  • Lacee86
    #4
    Hűha. :O :) Ez jól hangzik. :) Sztem ki is próbálom.
  • Malakai
    #5
    Jaja, jó kis játék. Mapok száma lehetne picit több, de gondolom fog jönni update még.

    Permanent dolgok zen* nélkül pöttyet drágák sajnos, de az ilyen pár napos bérlések mellett meg azért tényleg rendszeresen játszani kell, hogy az ember fentartsa a felszerelését. :)
    Amire most kezdtem el gyűjtögetni azok az ilyen alapvető dolgokból, hogy legyen permanent, legalább arra ne kelljen költeni folyamatosan, mint pl a reciever a fegyókban, vagy az erősített felszerelések (mk2 kés, he nade, stb).

    * - Zen az a fizetőeszköz a játékban, amit valós pénzről váltasz.
  • TheGrinder
    #6
    Szerintem meg ez a legrosszabb ingyenes shooter amivel valaha játszottam. Aki szeret wallhack-ezni, annak tökéletes, de az már túlzás, hogy egy játékba beleépítsék használható dolognak. A mapok felépítése is valami borzalom, a menü átláthatatlan meg vannak még egyéb problémák. A Tribes: Ascend-et tudom ajánlani, ami most a legjobb F2P játék, abszolút csak hardcore gamereknek. Amúgy már van ilyen topik, lehet zárni.
  • bosco05 #7
    Nincs ilyen topic, az Blacklight Tango Down konzolra, aminek nem sok köze van a vadi új PCshez... Ráadásul kb 0 az infó a játékról, gondoltam megérdemel egy normális topicot. Egyébként meg ízlések és pofonok, nekem pl a Tribes nem jön be sajna :( . Eddig AVA-ztam, de már most jobb a BLR, pedig még az 1.0-át sem érte el. Tény, hogy van igazság abban amit leírtál, a menüt sajnos tényleg szokni kell, de utána nincs gond. Szerintem a beépített wh azért nem hülyeség, mert minden játék tele van csalókkal, gondolom úgy voltak vele, kipróbálnak valami újat és bejönni látszik... Ava-ban is van hasonló megoldás, ott sem vész. Dominationnél pl kifejezetten pörgőssé teszi itt a dolgokat. Persze ez csak az én véleményem, nem vagyunk egyformák.
  • bosco05 #8
    Kicsit off, de mondjuk a Tribes mellett még vannak bőven jó kis F2P játékok. Ott van pl a QuakeLive, vagy a WarSow, nekem az AVA is fekszik, vagy a BF p4f, bár utóbbi nem nagyon fogott meg...
  • perseus99
    #9
    hali, nektek milyen gyorsan patchelt le? nekem nagyon lassan halad...
  • bosco05 #10
    sajnos nagyon lassan :S a közepétől egyébként megugrik
  • Malakai
    #11
    Jaja, elég lassú.
    Egyébként én sztem nem találkozok több csalóval itt, mint más F2P játékokban (amikben álltalában azért elég sok van), és habár a WHsokat még lehetetlenebb kiszúrni, de nekik meg nincs itt akkora előnyük úgyse. :)
  • Jowanson
    #12
    Sziasztok
    Játszik még ezzel valaki? Pár napja szedtem le és eddig bejövős.
    Lvl 1-10 szerveren játszok még amíg lehet hogy hozzám hasonló kezdőkkel kerüljek össze és általában sikerül egész jól teljesíteni.

    Bejön hogy a beépített WH miatt nincs kempelés, pörgős a játékmenet, és ahogy nézem tényleg rommá lehet customizálni mindent.
  • Malakai
    #13
    Ha túljutsz a lvl capes szerókon majd találkozhatsz a sok pay2win emberkével, de azért olyan nagyon durva előnyük nincs nekik se szerencsére itt, szóval ne add fel. :)
  • Jowanson
    #14
    Lvl1-en mentem már sima szerveren (amikor még nem tudtam hogy van lvl cap-es szerver) és csak pislogtam, annál nagyobbakat nem fogok borulni szerintem :)
    Csak casualba tolom és ez szerintem nem is fog változni, az boldogít hogy olyan nagy előnyük tényleg nincs és idővel nekem is lesz rendes felszerelésem. Persze lvl 10-15 körül nehezebb lesz lvl 30+os arcok ellen de nem fogom feladni :)
    Magyar közösség/klán egyáltalán nincs akik játszanának alkalmanként?
  • bosco05 #15
    mi játszottunk régen elég sokan, aztán kijött a CS:GO :)
  • Guren
    #16
    én játszottam régen elég sokat, aztán meguntam a zen rendszert.
  • armageddon666
    #17
    Sziasztok!
    Ismerősöm leszedte a játékot, de az a problémája, hogy olyan mintha mindig alt+tabolna. Minden látható ok nélkül. Kidobálja játék közben. Aztán vissza tud lépni, de így elég gáz játszani. Ötlet hogy mi lehet?
  • bosco05 #18
    Ezzel játszik még valaki rajtam kívül innen? Elég halott a topik sajna :S
  • Camouflage
    #19
    US szerveren. A nickem Lezuuzius
  • bosco05 #20
    miért us?
  • armageddon666
    #21
    Igen, mostanában nekifogtam megint.