115
Superman újra próbálkozik
  • gulyasandras
    #1
    Nolan meglepett ezzel a véleményével (TDKR kapcsán):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    I will cop to this: \'The Lord of the Rings\' trilogy was in the back of our minds the entire time we were making these. What Peter Jackson did was completely different. He had the whole story for all three films; he was physically capable of shooting it all at once. I can\'t imagine doing it myself. It\'s one of the great achievements in movies.
    Látva az alábbi videót, már nem is csodálkozom annyira.



    Zack Snydernek is összejöhet végre egy nézhető film (oké, a Watchmenben is volt egy negyedóra, ami egész jó volt), de főszereplőnek ismét sikerült egy fura kinézetű fazont találni.
  • Suffering
    #2
    comic con-on trailer jobb volt. az tele volt akcióval. Az elején miért halász a Clark és miért stoppol? én ugy tudom (Smallville alapján), hogy már elejétől fogva meg vannak a képességei.
  • Shiwo
    #3
    képregény alapján is...

    gondolom majd kiderül, hogy miért nem használja őket

    (pl lehet, hogy súlyos sérülést okozott vele valakinek és gátlások alakulnak ki benne, hogy használja a képességeit)
  • davidka003
    #4
    Holtak hajnala elég jó volt.
    300 jó volt
    Watchman jó volt csak nem akciófilmként kell tekinteni rá. Lassú, angolul egész kellemes film volt.
    Álomháború is nézhető volt bár kb 7/10.
  • Tyler1
    #5
    + Az őrzők legendája is jó, és nagyon látványos az is.
  • Narxis
    #6
    Ez jó lesz.
  • Valezius
    #7
    Biztos, hogy megvannak a képességei, arra nem lehet egy filmet építeni, hogy közben alakulnak ki :-)
    De pl az első Superman film is úgy indul, hogy az apja halála után utazgat a világban. Aztán végül az Északi-sark környékén köt ki.
    Annyira ott nem mentek bele ebbe a részbe, de biztos nem úgy volt, hogy megfogta a zöld kristályt, és érezte el kell mennem az Északi-sarkra :-)
    Szóval szerintem belefér ha így indul a dolog.
  • LasDen #8
    az álomháborút szerintem lehetne külön kezelni....az snyder szüleménye volt teljesen és kiélhette minden íroi/rendezői vágyát anélkül hogy baszogatták volna...
    itt meg van egy producer (bár nemtom mennyire vett aktívan részt a készítésben) és egy elképzelés, amit követnie kell...nem hiszem, hogy elbassza...ha igen, akkor majd Nolan rendezi a köv részt :DDD

    amúgy úgy tudom, hogy Nolan fogja felügyelni az egész Justice League projektet....
  • Malakai
    #9
    Nem vagyok egy Snyder fan.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dawn of the Dead zombi horrorhoz képest nemrossz.
    300 filmként rossz, vizuálisan jó koncepció, csak monotónná válik a töménység miatt.
    Watchmen elég jó úgy önmagában nézve, mínusz a sokszor felesleges gore festet, adaptációként kissé csalódás.
    Sucker Punch ezer sebből vérzik, egy-két ötlet jó lehetne benne, meg az akciók is látványosak, csak a feszültséget teljesen nélkülözik.
    De így is azt mondom, hogy szerintem kaphatunk tőle egy jófajta Superman filmet, ami kissé más mint az eddigiek, csak tényleg felügyeljék a faszit. :D
  • vg
    #10
    "comic con-on trailer jobb volt. az tele volt akcióval."

    Ja, hogy neked sasszemed van, és láttál valamit abból a bélyegnagyságú képből is valamit? Akit érdekel, itt megnézheti.
  • akyyy
    #11
    ugy látszik csak engem zavar, hogy "gatya nélküli" lesz a ruhája :(
  • theone91
    #12
    Nolan-fan vagyok, és sajnálom, hogy nem ő rendezi majd (de rendkívül örülök, hogy részben ő írja), de ha belegondolunk, Nolan sosem volt oda a CGI-ért, ahol tudja ott mellőzi. Egy Supermen filmet sok CGI nélkül összehozni pedig szinte lehetetlen.

    Snydert nem csipázom (a Watchman jó volt), de a teaserek alapján úgy tűnik, a Nolanes formulát akarja megfogni. Amúgy szerintem azonos felszereléssel forgatnak, mint a Dark Knight-ok vagy az Inception esetében, amiért nagyon nagy pluszpont jár. :)
  • kill3r21
    #13
    van már jobb "minőség is " xD
  • vg
    #14
    Mutasd.
  • tigeroo
    #15
    Egy Supermen filmet sok CGI nélkül összehozni pedig szinte lehetetlen.

    pedig simán lehetne: szerintem ebben a filmben a megöregedett superman lesz (russel crowe, nah...)
    a trailer alapján is szerintem ez a logikus, gondolom lecsengett a szuperhős korszaka, vívódik mint valami vietnámi veterán a régi időkön, most halásként tengeti életét, aztán még egyszer megkell mentenie a világot, stb-stb.
  • Malakai
    #16
    Russel Crowe nem Supermant játsza, hanem az apját (Jor-El), a trilerben se láthattad, csak halhttad Crowet. :)
  • tigeroo
    #17
    mea culpa.
  • spike0007
    #18
    Csak hogy nyilvánvaló legyen Crowe=Jor-el:
    Itt a comic conos-trailer na ez nagyon hangulatos:
    http://www.youtube.com/watch?v=lOXZq1yCR1k :)
  • berczely
    #19
    Valaki lefordítaná a teaserben hallható szöveget! Köszönöm!
  • Malakai
    #20
    Nem csak egy akárki vagy.
    Egy napon döntened kell... el kell döntened, hogy milyen emberré akarsz felnőni.
    Akárki is legyen az, jó természetű, vagy rossz... meg fogja változtatni a világot.
  • akyyy
    #21
    istnem ha ahülyeség fájna

    ha nincs ott a szmájli, még könnyem ki lehet jelölni a linket de igy

    de van videó beszúrása gomb is nem véletlenül.
  • kill3r21
    #22
    ebből már több minden kivehető, pl superman hajója, és egy kurvanagy városi zúzás is :)
  • Malakai
    #23
    Ja most látom kijött ez különböző szövegekkel is, egy másikban meg ezt mondja:
    Egy példaképet fogsz adni az embereknek.
    Versengeni fognak a nyomodban, megbotlanak és elesnek.
    De idővel, csatlakoznak hozzád a napfényben.
    Idővel, a segítségeddel csodákat visznek véghez.
  • vg
    #24
    "Versengeni fognak?" Hát őőő... They'll rest behind you, they will stumble, they will fall.
  • Malakai
    #25
    rest behind you-nak mennyivel lenne több értelme?
    Nem voltam biztos benne, hogy mit mond ott (elsőre rise behind yout értettem) és direkt rá kerestem, mások race behind you-t értettek ott.
  • vg
    #26
    Igazad van.
  • kill3r21
    #27
    valaki nem töltötte le a jobb minőségü comicconos trailert?
  • kill3r21
    #28



  • berczely
    #29
    Kiráz a hideg az egész teaser alatt! Durva! Jók a szinkronhangok is!
  • kill3r21
    #30
    igen Russell Crowe, és Kevin Costner magyar megfelelőit alkalmazták szerencsére...:)
    Maximus hangjától engem is kirázott az a bizonyos hideg...:D
  • rbajanlat
    #31
    kondenzcsíkot húz maga után:)
  • lord nihilus
    #32
    ez már ki lett tárgyalva....
  • xido
    #33
    a legjobb az egészben,hogy ha jól rémlik,Brandonak is Vass Gábor volt a hangja annak idején..most megint Jorelkedhet :))

    Sajnos Costnernek nem Kőszegi a magyar megfelelője..megboldogult Szakácsin kívül Kovács István szinkronizálta legtöbbször..
  • k0trapali #34
    Van egy olyan érzésem, hogy megint egy hasonlót kapunk mint a The Dark Kngiht Trilógia. (hurráá!)
    Teaser alapján itt is "hogyan lett..." szerűséget látunk (gyermekkor) aztán ugye ott van Nolan is a háttérben, a képi világ is elég komor, komoly mint a Batman-nél.
    Ez lesz a kezdet aztán jön még pár rész.
  • Bokafix2
    #35
    Sztem is jó lesz a film bár Superman testfelépítésével mindig is bajom volt... Reeve jó Superman volt, arca kikpöptt olyan mint a képregényekben, de a fizikuma nem nagyon volt meg hozzá... és utána is csupa nyeszlett vékonyka ember játszotta a mindent bedaráló szuperhőst, és őszintén szólva elég hiteltelenül.
    Mind a rajzfilmekben mind a képregényekben Superman egy jól megtermett izomkolosszus, akiről el lehet hinni hogy képes azokra a dolgokra amire képes. Végre egyszer szakíthatnának a filmesek is ezzel az anorexiás Superman vonulattal és a képernyőre dobhatnának egy kigyúrt fickót aki hasonlít Superman karakterére és van némi színészi vénája is hozzá... én kb. ilyesmi alkatú Superman-re gondolok:

  • lord nihilus
    #36
    Szerintem bőven elég lesz ekkora fizikum...
  • DevilJin
    #37
    Amit linkeltél egy Terminatornak elmegy XD Így hogyan álcázná magát a nyeszlett Clark Kentnek? :D
  • Shiwo
    #38
    erőteljes izomzata akkor lesz valakinek, ha használja is, és mondjuk nagy súlyokat emelget... és mivel már kisgyerek korában lényegesen erősebb volt, mint a legtöbb ember, amitől egy sima farmer megerősödik, az neki semmi megerőltetőt nem jelentett...hogy ilyen izomzata fejlődjön ki, valszeg egy kézzel tartotta a traktort apucinak, míg az szerelte, és hasonló dolgokat művelhetett :)

    hogy body-builder alakkal rendelkezzen, szerintem minimum kamionokkal kellett volna emelgetnie.. és hát erős a gyanúm, hogy akinek ilyen izomzata van, az testtömegnövelőnek és táplálékkiegészítőnek nevezett hormonbombákat eszik reggelire... Clarkra meg idegen eredetéből adódóan nem minden dolog hat úgy, mint a földi emberre... ha jól rémlik, akkor képregényben be se tudott rúgni, ahogy beteg sem volt soha, míg a Superman 3-ban valahogy csak leitta magát...
  • Synchronous
    #39
    Ő mindig is a szórakozott viselkedésével álcázta magát, sosem a termetével... bár ekkora muszkli sztem túlzás, de azért pl. anno mikor Dean Cain vékonyka karját megpillantottam a Lois és Clark-ban kicsit megmosolyogtam. :)
  • Tyler1
    #40
    Teljesen felesleges belemagyarázás. Superman egy szuperhős, aminek többek között ismertetőjele a szupererő, természetfeletti képesség, és a legtöbbször nagy, erős testfelépítés. Nem kell ennek a fizikai és pszichológiai hátterét kutatni, mert rá eleve nem vonatkoznak efféle törvényszerűségek.
    Hulk esetében sem érdemes azon filózni, hogy neki milyen edzésterve lehet, meg mikor jár a kondiba.

    Persze egy ilyen felépítésű színész elég groteszk módon mutatna a vásznon, és hiteltelenné tenné a filmet.