1786
  • Anotino
    #1
    Game Stock Car 2012
  • Maximus4
    #2
    Ez egy csodálatos nyitó hozzászólás,tömör és lényegre törő.
    Nem gondolod,hogy esetleg valami infó nem ártana,hogy mi a túró is ez?
  • Maximus4
    #4
    Én kérek elnézést:D
  • GPx8
    #5
    Egy fizetős rFactor mod az igényesebbek közül.
  • hungaryws
    #6


    A Reiza Studios hivatalosan is bejelentette, hogy a Game Stock Car idei verziója még most júniusban meg fog jelenni.

    Game Stock Car vadonatúj kiegészítő játéka, a Game Stock Car 2012 egy ingyenesen letölthető bővítmény lesz az alap játékhoz, ami számos újítást, innovációt tartalmaz az előző verzióhoz képest. Az előző rész sikerei után tovább fejlesztették a grafikai motort, hogy a látvány a lehető legmagasabb szintre kerüljön, frissítették a versenynaptárt, a teljes mezőnyt és a pályák konfigurációit is. Továbbá az egyik legfontosabb változás, hogy bekerült a vadiúj Chevrolet Sonic, valamint a Peugeot egyik új változata is itt debütál. Első ránézésre az rFactor első részével lehetne összehasonlítani a játékot, sok közös van a két játékban grafikailag és fizikailag is, bár a Reiza Studios sokkal magasabb szinten űzi a játékkészítést, mint bármelyik más modder csapat a szimulátor világában. A megjelenési dátum tehát ismert, ami 2012 júniusa, ám napra pontosan nem erősítették meg. Nem szabad megfeledkezni viszont a többi projektről sem, amit párhuzamosan készítenek a Stock Car 2012-vel.
  • mcmoha
    #7
    Par napja megjelent. (Talan vasarnap?):)
  • Szabi #8
  • mcmoha
    #9
    http://www.racedepartment.com/forum/threads/game-stock-car-extreme-v1-15-officially-released.84839/
  • alma2
    #10
    Ez kinek az motorjara epult? Sajat talan?

    Game Stock Car 2013 v1.10 (c) Reiza Studios

  • Szabi #11
    rFactor
  • alma2
    #12
    Maris visszavetted a lelkesedesem :)
    Gondolom akkor meg csak nem is az, ami az rfactor2 alatt duborog.
  • Szabi #13
    rFactor.. nem rFactor2 :)
  • mcmoha
    #14
    Sokat fejlesztettek rajta. Az rF1-en alapuló játékok között grafikailag és fizikailag messze a legjobb. :)
  • mcmoha
    #15
  • Szabi #16
    szépen kidolgozott, hangulatos, de nem rF2 még mindig :D

    a visszapillantó tükör nagyon jó, nem emlékszem olyan játékra amibe a visszapillantóba látni lehetne a saját autónkat :)
  • PacsutaTibi
    #17
    Tudja az alap Rfactor is (hogy melyik alkatrész látszódjon a tükörben), csak senki nem csinálja meg.

    Azt hittem a GP2ben volt, de megnéztem ott sem...

  • lac coo
    #18
    Ez elég zsiványnak tűnik nekem :)))

  • lac coo
    #19
    Codemasters F1 ! :DDDD
  • Alexease
    #20
    Az osszes ISI engine-es cucc tudja (rF1 is, meg ami abbol keszult), kulon be kell kapcsolni a PLR-ben:)
  • lac coo
    #21
    Feltéve ha modellezve van a fülkenézetben a hátulja, legtöbbször nincs :)
  • Alexease
    #22
    Nagyon jo cucc az egesz program. rF1 az alap, de nagyon igenyesen osszeraktak, realisan azokat ujitottak fel, aminek ertelme volt. nem a csicsara mentek, de azert ahhoz kepest nagyon szep. ReelFeel plugin-nel megy, vagyis nagyon jo kezelesre, de van meg hozza trackir, motion, fanaled es egyeb plugin is, hogy meg szimesebb legyen.
    Kinezetre csinaltak uj shadereket, uj road-akarmit, felhoket es bevilagitast, eleg jol nez ki.
    Ket-harom ismertebb modder dolgozik naluk, elvileg egy volt ISI alkalmazott, es a megjegyezhetetlen nevu Finn fizikaguru csavo:D

    Ja, es nagyon raszalltak a hatterbena modolasra. Rengeteg modolt, konvertalt, ehhez keszult palya van hozza, es szinte csak kizarolag nagyon jo, szinte gyari minosegben!

    Az egesz programnak annyi baja van osszvissz: az ember "tudja" hogy regi (es hiaba a realFell, azert megsem AC/rF2/iR) plusz nem hasznalja "senki":)

    Ha van/lesz belole nagyon akciosan, akkor ajanlom begyujteni, kiprobalni, polcratenni:DDDD
  • Alexease
    #23
    Az OK, ha nincs ami latszodjon, azzal nincs mit csinalni:D De technikailag tudja:P
  • mcmoha
    #24
    A minap kiadták a Lite verziót ami egy hónapig használható demóként. Ha valaki komolyabban ki akarja próbálni töltse le. Itten van.
  • lac coo
    #25
    Ebben benne van minden új , utólag kiadott autó is hozzá? akkor megnézem ...


    Szerk.. jah nincs benne minden sajnos ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.09.14. 09:12:56
  • Alexease
    #26
    Csak a nagy csomagban van benne mnden, de az csak 1 oran keresztul hasznalhato:/ Amibol fel ora elmegy az allitgatasra es nezelodesre:)
  • Alexease
    #27
    "A new tyre model will feature flat-spotting and dirt pickup. Furthermore, the tires will be visually flexing under load. The front and rear wings will vibrate and flex according to their lateral loads. Reiza Studios states that all the tyre effects are fully dynamic and integrated into the physics.

    The development team is also working on a more advanced drivetrain physics set, that will include the remaining ERS functionalities for the F-Extreme. This also includes turbo modelling & realistic transmission. Keep in mind that all features are a work in progress."




  • mcmoha
    #28
    Ezek a "srácok" nagyon jók. Már modder korukban is nagyot alkottak.
  • lac coo
    #29
  • nagy891229
    #30
    Valaki tudna a játékról egy bővebb infót írni. Miket tud? milyen funkciók vannak benne? Fizikája milyen?
  • Szabi #31
    tuningolt rFactor, már-már vannak rF2 féle megoldások, jóféle játék, de mivel főként a Dél-Amerikaiaknak készül a játék, így Európában nincs rá túl nagy érdeklődés, remélhetőleg egyszer átállnak rf2-re, legalább módként :)
  • bardocz
    #32
    Próbáld ki a demojat. Én még csak a formula truckot próbáltam, de az nagyon bejött.
  • nagy891229
    #33
    köszi megnézem.
    Az 5 part-ot kell letölteni, vagy a Gsc lite-ot? a 30nap ingyen teszteléshez?
  • bardocz
    #34
    Nem tudom, én még ezt nem próbáltam.
  • mcmoha
    #35
    A Lite változatot töltsd.
  • simcompany
    #36
    Vajon van annyi ember itthon, hogy érdemes lenne valamit indítani ezzel?
  • Szabi #37
    nem hinném, majd ha tényleg összefonódnak az rF2-vel, akkor ott lehet bármit is kezdeni :D
  • Alexease
    #38
    Szerintem is csak nehany embernek lehet meg (hivatalosan), azoknak is csak "hobby-bol":)
    Pedig teljesen jo, legalabbis rF1 es RACE-klonok helyett biztos!
    Raadssul rengeteg igenyes mod palya van hozza, plusz autokat is lattam.

    Ha nem lenne rF2 es AC, tuti ezt hasznalnam mostanaban! Igy sajnos erre mar nincs idom.
  • Scarry
    #39
    Nekem megvan. Jó lenne bajnokságot indítani vele. 12-14-en biztos lennénk. Kezdésnek jó lenne.
  • simcompany
    #40
    Ma nyomatom az első versenyem a Racedepartment-en. Kíváncsi vagyok milyen lesz
  • Scarry
    #41
    Hogy sikerült a verseny?