103
A csodálatos pókember - Spidy
  • zoliii
    #1
    A csodálatos pókember Végre egy normálisnak tűnő pókember feldolgozás! :D Ebben lesz Dr. Connors, mint gyíkember! Alap sztori: FoxKids-Pókember mese
    magyar bemutató: 2012. július 12.
    Spidy plakátok
  • Büdös Bohóc
    #2
    ez a legjobb feldolgozás
  • berczely
    #3
    Van már!
  • zoliii
    #4
    Jó, de nem a film címével van megnyitva! :D
    Remélem ez a változat jobb lesz, mint a régi és nem lesz benne 140 hiba, mint a régiben! :D
  • zoliii
    #5
  • zoliii
    #6
    Ezt tuti megnézem! :D
  • Master91
    #7
    Nagyon várom! Csak a kesztyűje nem tetszik :D Meg a színész se....én jobban örülnék annak aki a Pókember 1-2-3-ba volt, ő tényleg olyan Peter-es. Ő túl kócos :D
  • Fresh Duke
    #8
    Ez olyan, mint akit a Twilightból szalasztottak.
  • DevilJin
    #9
    Nekem a régi pókember film azért nem tetszett mert nem volt humoros mert képregényben sokkal viccesebb figura mint pl.:Tony Stark a vasember filmekben.a Tobey féle pók inkább már az emó szintet ütötte XD
  • berczely
    #10
    A Parker-t játszó színész teljesen hasonlít a The Ultimate Spider Man (nem, nem az Amazing Spider Man) Peter-re! Testfelépítésileg is inkább az USP féle Pókember ugrik be. A Csodálatos Pókember képregényben emlékeim szerint Tobey féle Parker/Pókember van(Előző Pókember trilógia). Gwen = The Amazing Spider Man.
    Tudtad e...
    A Pókember trilógia 1. részében "amikor M.J-t ledobja a hídról, de megmenti Pókember" jelenet eredetileg a képregényben Gwen Stacy-vel játszódik és rossz vége lesz...?
    Nem tudom miért kellett így kevergetni a karaktereket. A Gyík történetét pedig mindkettő képregénysorozat feldolgozza.

    Lehet, hogy már én is keverem a dolgokat javítsatok ki ha tévedek!
  • nagy hős
    #11
    Pedig ugyes gyerek, szerintem jo valasztas volt.
    kivancsi vagyok mar a filmre, halistennek kimaradtam a 400 trailerbol amit adtak, tvben 3 hete nyomjak szo szerint mindenhol. Olvasgattam kritikakat, igy elsore egy eros 6-7 pontos filmre szamitok, valszeg engem elkapnak vele, en mar a regi 3 filmet is csiptem :D
  • DevilJin
    #12
    A trilógiából egyedül csak J.K.Simmons hiányzik ő nagyon jó J.Jonah Jameson volt .
  • Master91
    #13
    Tényleg :D Ő róla meg is feletkeztem. Tehát akkor van 3 pókember jó színészekkel, de csapnivaló volt a film ( 1. része annyira nem volt gáz, legalábbis Peter élete tetszett...vége fele volt ratyi)
    Akkor 2-3 részt nem is említem...csata jelenetek olyan közel voltak, ki se lehetett venni hogy ki üt kicsodát...
    Akkor is a színészeket jól eltalálták.
    Most meg itt van a kis kócos.... :( De valszeg jó lesz a film.
    Ajj gyúrja már össze valaki!
  • spike0007
    #14
    Ez a Pókember összemixeli az Ultimate és az Original történéseket..A történet felépítése az original vonalat követi, némi ultimate beütéssel hogy frissebb fiatalosabb Avengershez passzolós legyen. Szoval Pete ezért is vékonyabb, egyébként a képregényben sem volt díjbírkózó az elején.Az i látszik hogy a humor vonal is meglesz és sokkal képregényesebb lesz ez a film mint a korábbiak.. Azt hiszem ez lesz a legjobb pókember film, ez lesz amire vártunk! :)
  • spike0007
    #15
    Persze az Avengersbeli szerplésre semmi garancia nincs, de hátha... A film mindenképpen nagyon várós!:)
  • Büdös Bohóc
    #16
    szerintem alapból az a szánalom, hogy 3-4 féle sorozatot (vagy többet) indítottak egy hőssel, ahol elvileg ugyanaz a téma de még maga a főszereplő alakja sem ugyanaz szinte
  • Büdös Bohóc
    #17
    a képregény-világ legalja
  • zoliii
    #18
    Szerintem jó a pókember sztori, csak idáig egy jó filmes változata sem volt! :(
  • Suffering
    #19
    A stáblista utáni jelenet:

  • berczely
    #20
    Már valahol leadták a moziban? Amúgy ki akar lenni ez a kalapos faszi?
  • Suffering
    #21
    amerikában már igen. amugy nem tudni még. mindenki találgat. De sikerült a rajongoknak 2 emberre leszükiteni: Norman Osborn vagy Electro
  • zoliii
    #22
    Legalább HD-s kamerával vették volna fel! Alig látni valamit :(
  • zoliii
    #23
    Történet csavar a Csodálatos Pókember-ben
  • Master91
    #24
    Pf....2. részbe meg a klónja ellen fog harcolni, nem ?
  • spike0007
    #25
    Kb. 3 hónapja tudni már ezt a hírt! Ez nem újdonság! Már a 3-ik trailerből is ki lehet következtetni amúgy!
  • spike0007
    #26
    Ki mikor nézi? Én valszeg jövő hétvégén nézem meg!
  • nagy hős
    #27
    Ma este, optimista vagyok :D
  • zoliii
    #28
    csak azért linkeltem be mert a Tv2 így közölte le a filmet :D
    TV2
  • EnxTheOne
    #29
    Engem nem érdekel ez a gyik pofa.
    Electro, shocker, mysterio ök legyenek benne.
  • torma1
    #30
    Sziasztok. Mi a különbség a Amazing Spider Man és az Ultimate Spider Man között? Minek van két pókember?
  • bcrics
    #31
    Kijött ott is, csak egyelőre Orosz és hindu nyelven elérhető a film, a Cam minősége pedig LQ
  • bcrics
    #32
    http://i.imgur.com/PXAlc.jpg
  • nagy hős
    #33
    Na, megneztem a filmet, szerintem teljesen jo lett (soha egy kepregenyt nem olvastam, kovezzetek meg :D)
    Igaz sok lett benne az erzelmi oldal szamomra, de a sztori es a kivitelezes is teljesen mukodik nalam.
    A srac kifejezetten jo, egy eros hetes az elmeny amit kaptam, mindenkepp megvettek a folytatasra.
    A spoleres dolgokat meg megbeszeljuk ha mindenki latta. Ja es van stablista utani jelenet, ugyhogy maradjatok a teremben :D
  • zoliii
    #34
    Én inkább moziban sassolom meg a moviet! :D
    Bár kinek, mi a jó film! :D
  • berczely
    #35
    Képregény változatok. Mindegyikben másképp ábrázolják a szereplőket, más történetek, más ellenfelek vannak stb. Van belőle amúgy több is pl.: Spectacular Spider-Man, Sensational Spider-Man stb. Lehetne sorolgatni!
  • torma1
    #36
    Érdekes. Mind a kettő Marvell nem? Akkor minek adták ki? Nem értem. Ez is csak pénz lehúzás? Meg minek megmásítani a szereplőket,történetet. Miért nem jó az eredeti?
  • berczely
    #37
    Aki szereti a képregényeket olvasni azoknak nem! Más rajz, más történet stb. már soroltam. Pókember kalandok más, más univerzumban.
  • zoliii
    #38
    Már csak 6 nap
  • EnxTheOne
    #39
    Kár hogy nem igy néz ki a gyikpofa.





    Egyébként ti melyik villaint látnátok szivesen a következö részben?
    Én electrot és a kedvencemet mysteriot. Jo lenne ha itt is két köcsög lenne mint a 3. filmben.
  • Master91
    #40
    Kár hogy nem így néz ki pókember.
    Attól a kék kesztyűtől meg őrülök...