20
Posztapokaliptikus RPG.
  • wedge31
    #1
    Ötven évvel ezelőtt, 1962-ben a kubai rakétaválságot csak erővel tudta megoldani a Szovjetunió és Amerika, sajnos ez az egész világra kihatással volt, ugyanis félelmetes nukleáris háború tört ki. A Föld teljes felszíne lakhatatlanná vált, ám ez a Szovjetuniót csöppet sem lepte meg, számoltak ezzel az eshetőséggel is. Felépítettek egy komplett föld alatti világot, ahova az 1962-es háború után lemenekítették az egész nemzetet, a fegyverkezést pedig ott folytatták, ahol az abbamaradt.

    A főszereplő egy - egyelőre - névtelen szovjet tiszt, aki ott volt az 1962-es bombázás során, tehát legalább 68 éves lehet. A játék egy alternatív valóságot vetít elénk, ahol semmi sem úgy alakult, ahogy annak kellett volna. Pobedograd (Új Moszkva, vagy Victory City) lakói bizonytalanságban élnek, nem tudni, hogy mit hoz a holnap, vagy akár csak a kora délután.

    Nagyjából ennyit tudni az új RPG-ről, melynek első videóját lentebb megtekinthetitek. A megjelenés csak jövőre lesz esedékes PC-re. Konzolos változatokról nem szól a fáma -thesource.hu


  • berczely
    #2
    fav!
    Hivatalos oldal

    Mondjuk egy STALKER 2-nek jobban örülnék...
  • grebber
    #3
    Elég lett volna átnevezni a régi topikját!
  • berczely
    #4
    Akkor ezért volt nekem ismerőős ez a név már!
  • wedge31
    #5
    Nem vagy egyedül de talán ez is hozza a hasonló hangulatot.
  • Snexi
    #6
    fú,ez az oldal hihetetlen gagyi,erre azért jobban figyelhettek volna
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Fincsíííí. Ha fele olyan jó lesz, mint a Fallout 3, vagy a New Vegas, akkor jöhet.
  • Carlos
    #8
    Látom te is akkor érzed jól magad ha csipog a geiger-müller. :)
  • tutituti
    #9
    ki nem?
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Otthonos érzés, az biztos.
  • Carlos
    #11
    True. True...
  • Sidewinder
    #12
    Nézegettem a hivatalos oldalát,és tetszik. Végre ez az első játék amibe bekerül a Korobov TKB-022-es bullpup karabély egyik változata!
    A fegyver a valóságban is 60-as években készült a Tulai Fegyvergyárban. Részt vett a hadsereg minősítő tesztjén,de nem tisztázott okokból nem rendszeresítették. A hírek arról szólnak,hogy a műanyag külső borítás nem tetszett a katonáknak,meg vannak olyan vélemények is,hogy egyszerűen túl fejlett volt ahhoz a korhoz képest. A Kalasnyikovnál könnyebb és 3-szor olyan pontos fegyver volt.Bár rövid fegyver(ez a bullpup elrendezés lényege) mégis a világon ennek a kézifegyvernek van a leghosszabb csöve, a teljes fegyverhosszhoz mérve. A fegyvert a BTR,BMP,tankok és helikopterek személyzeteinek szánták. Ám végül nem lett rendszeresítve.
    Infók,képek angolul: Itt

    Magyarul,csak 1 képpel:Itt
  • wedge31
    #13
    Gameplay.



    Nagyon várós.
  • wedge31
    #14
  • tutituti
    #15
    belendültek a ex stalkeres srácok!
  • jarlaxxe
    #16
    1c company/Best Way csinálta a stalkert? én csak a men of war sorozatot kötöttem eddig hozájuk.
  • wedge31
    #17
    GSC Game World fejlesztette a stalkert de ök most már vostok games ha jól tudom.
    Olvastam már egy pár interjút a játékról de sehol se írták, hogy a GSC csapatából bárki részt venne a fejlesztésben persze semmi se lehetetlen.
  • tutituti
    #18
    Én úgy tudom hogy a fél bagázs átbandukolt erre a projectre.
    Persze lehet hogy nem így van.

    minden esetre örülök egy kis "mozgásnak".
  • zmok
    #19
    Érdemes benézni a játék hivatalos oldalára, alakul... a dolog!
  • zmok
    #20
    http://nuclearunion.com/screens