14
Longmire
  • Montanosz
    #1
    Úgy látszik a Justified sikere más sorozatokat is segít megszülni...Az első rész nálam betalált, tetszett a hangulata.

    Meg aztán hát Katee Sackhoff meg amúgy is a kedvencem.

    \"..Egy állhatatos és a legmesszebbmenőkig törvénytisztelő seriff és munkaadó városkájának eseménydús mindennapjaiba kalauzol el az A&E csatorna Longmire címet viselő sorozat első epizódja...\"

    Idézve a SorozatPlenetról és itt folytatódik a cikk:
    SorozatPlanet cikk

    Casualhc blog cikk

    HOMEPAGE




  • Montanosz
    #2
    Ne kelljen keresgélni, a gyilkossághoz használt fegyver

  • ForzaInter
    #3
    Nagyon jó volt a pilot. A színészek, táj, hangulat, zene minden nagyon bejött. Főszereplő hangja meg milyen már?:)

    Nekem ez jobban bejött mint a Justified, az is jó volt de az 1. évad 2 vagy 3 rész után elraktam darára, azóta se kezdtem bele.
  • shaba23 #4
    A justified 1. évadjával csak most végeztem, és kellett hozzá kb 2 hónap, engem nagyon nem fogott meg. Ez jobban indult, bár a sztori elég lapos volt, a karakter(ek) vitték el a hátán a pilotot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A rendőr vagyok, meghalt a feleségem/társam stb dolog kicsit kezd elcsépelté válni. De a seriff hozzáállása, miszerint betartjuk a törvényt, de otthagyjuk a meglőtt elkövetőt megdögleni, elég bejövős. Lou Diamond Phillips-nek meg nem nagyon volt ennél testhezállóbb szerepe, a csillagkapuban pl nekem különösen nem odaillő volt.
  • Montanosz
    #5
    Második rész jobban tetszett, persze lehet már azért mert a szereplőket megismertem meg ilyenek...
  • ForzaInter
    #6
    jó volt a 2. rész is..
    azért nem csak a nyomozásról fog ez szólni.:)
  • ForzaInter
    #7
    3. rész annyira nem jött be. A 4. rész már jó volt. Most néztem meg az 5. részt ez pedig még jobb volt. A vége milyen király volt már? Nézem is a 6. részt.:)
  • zsivany20
    #8
    Na nézzünk bele, egy próbát megér...
  • Jaffa 2843
    #9
    Lesz 2. évad?
  • ForzaInter
    #10
    igen
  • ForzaInter
    #11
    végre elindult a 2. évad
    fasza volt is volt az rész:)

    a sorozat hangulata hihetetlen jó még mindig.
  • ForzaInter
    #12
    -volt:D
  • ForzaInter
    #13
    Nézi még vki rajtam kívül? Ha igen akkor kisegíthetne. Nem emlékszem má rá, de Walt tudja, hogy a lánya Cady Branchel járt?
  • Stockbauer33 #14
    https://www.facebook.com/LongmireTV/videos/vb.424665887545554/1056483667697103/?type=2&theater



    https://www.facebook.com/LongmireTV/videos/vb.424665887545554/1056518734360263/?type=2&theater
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.08.14. 19:56:58