220
Forza Horizon - Xbox 360
  • Totti5
    #1
    - Forza Motorsport 4 fizika + aszfalt, kavicsos, füves felületekre optimalizálva
    - nyitott világ, dinamikus napszakváltás ( nappal, éjszaka )
    - helyszín Colorado végtelen útjai
    - benzinkutak, festőműhelyek, kereskedők ahol tunningolhatjuk, alakíthatjuk a járgányt

    Autómodell hozza a Forza 4 szintjét ami hatalmas pozitívum, mert ilyet más játékban nem látni.

    Nesze neked NFS... ha ez így mind mozgásban és irányításban, élményben is átjön akkor ez büntet.







    Megjelenés: október 23
  • XenHai
    #2
    Csak ne lenne only xbox...Egyébként tuti ,hogy nagyon állat lesz kár érte.
  • GerY5
    #3
    Ha volna eszük, kihoznák PC-re is. TDU2-nek lenne egy méltó ellenfele, sőt...
  • RYO21
    #4
    Xbox Liven láttam tegnap egy csempét amin egy autó volt, és azt írta h coming soon. Vajon ez lehet az?
  • Interstate 95
    #5
    Remélem valami csoda folytán kiadják ezt PC -re is, egy játék miatt nem akarok Xboxon gondolkozni. :/

    #1: NFS ? Ez max a TDU szériával vetélkedik. Colorado állam viszont kétszer akkora mint Oahu, ha méretarányos lesz original úthálózattal mint a Test Drive akkor ez durva játék lesz.
  • Waczkor
    #6
    Ezt már most borítékolhatod hogy soha nem fog kijönni PC-re.
    Csak XBOX-ra.


  • Interstate 95
    #7
    Mivel én nem vagyok híve a csodáknak már borítékoltam.
  • Bullitt
    #8
    Soha ne mond hogy soha. Win 8 hype miatt még ez is megtörténhet.. :D
  • MerlinW
    #9
    Ha jól emlékszem 3 éves platform exkluzivitási szerződést kötnek minden Forza-ra, így nem igen van rá esély.
  • Interstate 95
    #10
    Erre is kötöttek már ? Mert én amondó vagyok hogy egy cégnek első a profit ha cselekszik, és az elődökkel ellentétben erre a játékra össz. három darab ellenfél van PC -n. Need for Speed: World ebbe a háromba sorolható nagy jóindulattal, egy komolytalan játék nulla vezetési élménnyel. Majd a Test Drive Unlimited ami sajnos már elavult, és az utódja a 2 ami igen hanyatlóban van, nem adok nekik még egy évet és lezárják a szervereket ha csak nem adja el az Atari a licencet. És ennek a végére hozzátenném, nagy az igény az ilyen "open world" autósjátékokra.

    Persze az eddigi infók a játékról még nem elegek ahhoz hogy túl sokat szűrjön le az ember, ha azt írom hogy odavág majd mindent azt arra alapozom hogy az eddigi részekről nem mondtak rosszat. Ha az eddigi minőséget átemelik egy Test Drive szerű nyitott világba a TDU 2 -vel ellentétben az értelemre alapozva a játékot, akkor az csak jó lehet.
  • Totti5
    #11
    Hm? nincs itt semmi platform exluzivitás, hiszen a Turn 10 az = MS = Microsoft Game Studio. Forza széria xbox 360ra jön csak ki kizárólag, mert arra készítik.
  • Bullitt
    #12
    Nyilván a Forza egy Xbox exkluzív cím, hogy vegyék a népek a konzolt. Csak most annyira nyomják a Win8-at, hogy még ez is megtörténhet szerintem. Persze ez nem jelenti azt, hogy sok esélyt látok rá, de többet, mint a semmit. Üzletileg nem lenne hülyeség, a Box amúgy is kifutóban van és Win8-as kiadással még jól is járnának. Az más kérdés, hogy PC-n látni ugyanazt a grafikát ég és föld, sokkal rondábbnak tűnik. Konzol azért szép, mert nem egy méterről nézed a nagy TV-t, hanem 3-4-ről és ez máris sokat eltakar. Forza 4 se olyan gyönyörű, ha a képernyő elé ülsz közel.
    És amúgy bírom, hogy nekem pl. 720p-be szebbnek tűnnek a játékok. Havernak Samsung full HD tv-je van, de tiszta rece az összes játék, 720p-be én a HD Readymen alig látok ilyet, teljesen szép az egész (mondjuk ez LG, nyilván ez is számít valamennyire).
  • Totti5
    #13
    360 annyira kifutóban van hogy a tavalyi év volt a legjobb a gép történetében.

    Ráaádsul most jelentették be az új Gears of Wart, akkor jön a Forza Horizon és a legnagyobb cím ami létezik a Halo 4.

    Win 8 és a 360as játékok közti összefüggést még mindig nem értem... hogy mi????? bele lesz építve egy 360 emulátor? LOL.
  • Bullitt
    #14
    Tavalyi év volt eldásban legjobb, de mint technológia, elavulóban van nem kicsit.
    Ki mondta, hogy összefügg a kettő, meg emulátor??? Csak annyit mondtam, hogy megérné nekik Win8-ra is készíteni (a.k.a. PC-re. Nyilván Mac-re hülyék lennének).
  • Totti5
    #15
    Azt hittem a Win 8 alatt menni fognak az x360 játékok ökörségről volt szó.

  • jackoneill90
    #16
    én sima xbox 1re emlékszem.
  • ktomi22
    #17
    gears of war is box exkluziv.. megis volt pc verz nem?
  • Totti5
    #18
    Forza 1-2-3-4 nem volt PCre, ez miért lenne?

    Gears 1 volt PCre.
    Gears 2 nem.
    Gears 3 nem.
    Új Gears valószínüleg nem.
  • Totti5
    #19






  • kakaoskalacs
    #20
  • Totti5
    #21
    Sokat nem mutat, de szép a grafika, jónak tűnik az irányítás ( abs, tcs, stabiliti be van kapcsolva ) és krúzolós a map mint a TDUban. Remélem belső nézet van és jó lenne versenymodokat / tartalmat is látni.
  • kakaoskalacs
    #22
    Aminek én örülök az az , hogy legalább ennyit mutattak belőle.
    Ahogy elnéztem eddig teljesen korrekt bár kissé sárgás effekt az jelen van nappal. Plusz végre van éjszaka is nyilván eső sosem fog esni : ))

    Alig várom , hogy rongyolhassak a Canyon-ok közt egy amerikai muscle Car-al :D
  • Totti5
    #23
    Mivel sivatag a fő környezet és napsütés ezért ez ilyen lesz.
  • kakaoskalacs
    #24
    Tény , hogy "jó" választás volt a sivatagi környezet .
    Azt mondjuk továbbra sem értem , hogy TDU szerű free roam lesz végig az egész?
  • Interstate 95
    #25
    Ez a játék kegyetlen hóhér lesz a TDU2 -nek.
  • GerY5
    #26
    Kedves Jézuska!

    Idén is majdnem végig jó kisfiú voltam.
    Csak egészen kis dolgot szeretnék kérni karácsonyra: egy Xbox-ot, mellé egy örökös live-előfizetést, és a Forza Horizon című játékot. Ja és egy Fanatec kormányszettnek és 120cm-es FullHD TV-nek is nagyon örülnék!

    Üdv: Pistike

    (Ui.: "A helyzet komoly, Anyád fogoly!")
  • Waczkor
    #27
  • Waczkor
    #28


    12.perctől van gameplay,13.29-nél belső nézet.
  • 0Diaz0
    #29
    nívós..
  • zaki
    #30
    hát ősszel sem fogunk unatkozni, az tuti :P
  • Waczkor
    #31
  • Waczkor
    #32
  • High end PC #34
    a kettő játéknak egy kis túlzással annyi köze van egymáshoz, hogy mindkettőben vannak autók.
  • Interstate 95
    #36
    És egy városi környezet hol lesz szerinted több száz km átmérőjű, vidéki utakkal, offroaddal, etc ? Az új NFS egy akció játék lesz mint eddig, csak a free roam úgy lesz megoldva hogy különböző menük nélkül találkozhatsz össze bárkivel az utcán, ezért illik rá az open world jelző, de felesleges hasonlatokat képezni. Ha legalább lesz akkora a terület mint a World -ben, jó sztorival és lehetőségekkel kiegészítve, verhetetlen lesz a kategóriájában. De ha mindenképpen hasonlítgatni akarsz, akkor a TDU2 -höz a Horizon -t nyugodtan.
  • Waczkor
    #37


    Szokásos szöveg,elején kicsit másfajta környezet,bár már ezt is láttuk.Jöhetne már valami új trailer,autó:)
  • Waczkor
    #38
  • Waczkor
    #39




  • Waczkor
    #40
    Új(abb) infók:
    Katt

    Fasz lesz az már biztos.
  • Minstrel
    #41
    miafasz?
  • Waczkor
    #42
    Ájájá lemárádt az aaaaaa:(