13
  • Aramir
    #13
    Volt már korábban is felújított változat, még 2002-ben a huszadik évfordulóra adták ki, abban kiretusálták a fegyvereket a rendőrök kezéből, annál a jelenetnél, amikor a biciklivel felszálltak, merthogy gyerekfilm, meg túl durva, stb. A SP-ban ezt paródizálták ki :D
  • shaddam
    #12
    Mi lesz a rendőrök kezében? Nyalóka?
  • kriszwells
    #11
    Szerintem a South park részre gondol, ahol Lucas és Spielberg újraforgatja a filmjeit és hogy lightosabb legyen a fegyvereket kicserélik voki tokira. :)
  • jackoneill90
    #10
    Miért? a régiben nem voltak ott? Nem rémlik.
  • Seth
    #9
    Mi a fene. Visszarakták a fegyvereket a rendőrök kezébe :D
  • shandix
    #8
    Én az AVGN -es filmet várom E.T. -vel :D
  • winnie
    #7
    én nem hiszem, hogy valaha láttam volna a filmet, a fiatalabbak meg pláne így vannak vele, de nem is ez a lényeg. negyvenszer? egy filmet negyvenszer megnézni? (hacsak nem korszakos kedvencről van szó.) nem éri meg helyette 39 másik filmet egyszer?
  • Kmarha
    #6
    ami nem is rossz ötlet, sok oldalról meg lehetne magyarázni, ET miért lett ilyen összeaszott bárgyú izé :) Hajrá Bay, én veled vagyok, csináld meg!!!
  • Kmarha
    #5
    Ide is csak azért kattintottam, mert azt hittem valami Michael Bay féle adrenalin bogyókon élő ET-t látthatunk viszont remake-ben:)
  • Kmarha
    #4
    én! egyszer láttam, spoiler, de ET túléli. Mivel engem idegesített az az ilyesztő barna kupac (főleg a hangja), valamint még túl is élte mikor már biztos voltam benne, hogy végre vége, többször nem lehetett rávenni hogy megnézzem.

    Azóta felnőttem, de most se érdekel jobban :)
  • flashpointer
    #3
    -m
  • flashpointer
    #2
    Ki nem láttam még legalább negyvenszer. évente van a tvben is -.-
  • King of Roads
    #1
    azt hittem már ezt is remakelik