619
The voice
  • jackoneill90
    #1
    Forráslink.
    The Voice - Magyarország hangja: Hamarosan a Tv2-n

    Tegnap este a Tv2 elköszönt a Megasztár című tehetségkutatójától, mert hamarosan egy új projektre váltanak, ami Hollandiából indult el világkörüli hódító útjára.
    „A show, ami meghódította a világot és átírta a zenei műsorok történelmét – itt csak a hang számít!” – Ez olvasható a Tv2 honlapján, és már van hozzá egy reklámjuk is, ami ugyan nem árul el semmi bővebbet az új showról, de legalább képbe kerülhetünk az új tervüket illetően. A The Voice egy egészen más struktúrát követő tehetségkutató műsor, mint amit eddig láthattunk a csatornán.


    Mire számíthatunk? unalomra. De azért hátha lesznek ehhez hasonló pillanatok mint ebben a videóban.

  • DarkHorSe
    #2
    igazan csodbe mehetne mar a tv2
  • ldavid
    #3
    ja, bezzeg amikor az ertéel vett megy egy formátumot (xfactor) a saját koppintása után (hullócsillag), az mennyivel jobb volt
  • FZoleee
    #4
    egy kis összefoglaló a formátumról
  • ldavid
    #5
    egyébként lehet, szerencsésebb lett volna nem egy talkshow host paródiáját berakni első postba




  • Jim Morrison
    #6
    a bemutatót meg a Tron: örökségből lopták, ott voltak úgy a TV k :D (hogy ők meg kitől nemtom :D)
  • ForzaInter
    #7
    ez sokkal jobbnak tűnik mint az x-faktor, megasztár meg a többi.

    csak a tv2-nek majd ezt is sikerül elbasznia:D
  • Shiwo
    #8
    arra leszek kíváncsi, hogy kiket tudnak megnyerni mentornak/zsűrinek...
  • ldavid
    #9
    azon fog múlni az egész. nem extehetségkutatottakat kellene beültetni, hanem olyanokat akik már letettek valamit. én pl. Ákost, Zsédát szívesen látnám
  • Shiwo
    #10
    hát, Ákos egyike azon keveseknek, akit én is el tudnék képzelni közöttük
  • öregharcsa
    #11
    A Tv2-n max a zsűri kiválasztása múlik, a többi teljesen kötött dolog, nem változtathatnak rajta semmit. A licenc nem engedélyez semmi ilyesmit. Amennyiben mégis megteszik súlyos büntetést kapnak, sőt le is állíthatják az egészet. Azt meg nem merik megkockáztatni a jelenlegi vezetők sem, ráadásul a cég tulajdonosai(pro7-sat1 group) igencsak figyelemmel követik az egészet.

    Zsűri: Ide fiatal, de itthon "elfogadott" népszerű zenészekből kellene összeválogatni az ítészeket, már mindenkinek tele a hócipője a "Picibácsi", Fridi, Eszenyi vonallal. Legalább is nekem tuti, nem tudnak megújulni és a Mega egyik legnagyobb hibája ez volt.
    Na, meg a visszaemlékezünk a visszaemlékezés visszaemlékezésére... Miért nem lehet 1-1,5 órás show-t csinálni, minek ide 3-4 órás szenvedés? Na, majd ha ezt megértik akkor egy pörgős és jó műsort lehet(ne) csinálni!
    Persze ehhez nem kéne az este 10 órás kezdés forszírozni, de ugye a Jóban-Rosszban nézett és így ez határozza meg mikor kezdődjön. A szombat meg a retekklubbé...
  • ldavid
    #12
    nyugodtan lehetne akár vasárnap is, nem kötelező olyankor (agyonismételt) filmeket adni
  • binya
    #13
    hehe !

    mennyi igazság hangzik el itt !!
  • DarkHorSe
    #14
    nem nezek tevet, rtl se erdekel kulonosebben

    lol
  • Qwerty4
    #15
    Még mennyi ilyen tehetségkutató formátumot találnak ki?
  • Casillas
    #16
    akkor mégis mi hasznod lenne abból, ha csődbe menne a tv2?
    csak be akartál böfögni valami faszságot megint, mert ez a divat.
  • Shiwo
    #17
    sokat... a jelek szerint az emberek 3-4 évad után ráunnak és elkezdenek nézni egy másikat, ami az újdonság varázsát hozza
  • Zoli007
    #18
    Bakker, ezeket a szarokat nézi valaki?
  • winnie
    #19
    igen. van, aki szeret tehetséges embereket nézni a tévében. gusztustalan, tudom. mások pedig fikciós történeteket, sportot, vagy már befutott hírességeket bámulnak.
  • FZoleee
    #20
    ilyenkor mindig jönnek az emberek, akik nem néznek soha se tv-t, tv-jük sincs, és az ismerőseiknél is csak a discovery-t, natgeo-t és társait nézik... nem kell foglalkozni velük:)
  • Zoli007
    #21
    Tudod, egyszer OK, kétszer OK, de mikor minden évben van 254165165 tegetségkutató, ami mind egy kaptafa, csak a neve más, akkor csodálkozom, hogy valakit még érdekel.

    Névrokon: Amióta van torrent, tényleg nem nézek tévét
  • Pethy23
    #22
    Ha már voice :D

  • FZoleee
    #23
    Lehet jelentkezni
  • ldavid
    #24
    heh, "mester" lesz a coach-ból? xD
  • FZoleee
    #25
    ezekszerint igen... elég hülyén hangzik, mit ne mondjak:D
  • ldavid
    #26
    aktív...

  • jackoneill90
    #27
    a_tv2_nagyon_bizik_a_the_voice-ban
    Ha jól értelmezem Lukács Laci is zsűri tag lesz. De attól még nem fogom megnézni a műsort.
  • FZoleee
    #28
    nem lesz zsűritag, talán 1 hete olvastam, ebben meg most nem találom, hogy ezt hol írja
  • ldavid
    #29
    mesterek (coach-ok): Caramel, Somló Tamás, Malek Andrea, Mező Misi (Magna Cum Laude)
  • ldavid
    #30
    na, ez egész jó lett

    [embed]http://player.longtailvideo.com/player.swf?file=http://stream2.tv2.hu/vod2/20121001/98569.phone_h264_800k.mp4&image=http://tv2.hu/content/uploads/2012/10/musor-511793-12858616.jpg[/embed]
  • ldavid
    #31
    upsz
  • commissioner
    #32
    Mező Misi: Nem az a cél, hogy nevetségessé tegyük a versenyzőt
  • Dean Winchester
    #33
    Azt hittem ez más lesz mint a faktor! tehát itt tényleg lesznek noname emberek
    erre most fatime itt tér vissza :DDD
    baszki ll juniorral nyomult, lemezei voltak és most itt jelentkezik? ???? az ilyet alapból kizárnám!
    ismert énekes bakker, mi a f*sznak ide már ő ?
  • Coolfire
    #34
    Hajajj..Fekete Vonat...
  • Coolfire
    #35
    Mert nem ért el olyan "hírnevet",mint dzsunior.:)
  • Casillas
    #36
    itt pont az a lényeg, hogy nem bikicsunájok vannak, hanem akár félprofik is...
  • Dean Winchester
    #37
    de azért ne egyszer befutott énekeseket kapjunk fel újra akinek már volt esélyük megismertetni magukat a nagyközönséggel !
    oké, ha olyan profik akiket eddig nem nagyon hallani, látni!
  • FZoleee
    #38
    ennek a műsornak ez a célja, nem kell meglepődni
  • jackoneill90
    #39
    Nem tudom ki tette ide ezt a logót, de épp kérni akartam egy hasonlót. Kösz :)
  • Béka Benő
    #40
    Caramel Szállok a dallal és Lélekdonor című számai a magyar alapművek közé tartoznak ?
    Na, már a szutyok műsor legelején mondanak annyi baromságot.