30
  • csabipapo
    #1
    A Stúdió ( 30Rock) az nagyon jó kis szórakoztató sorozat.
    Az Alcatraz meg nem dráma,hanem fos.
    A The River-ért nagy kár.
    De a legtöbb érthető.
  • NovaTerra
    #2
    "Egy-kettőt. "Legalább tízet." Közte azért nem ártana még egy lehetőség.
    Egyébként kettőt nézek tévében. A többit netről szerzem be. De általában megvárom legalább az évad végét és akkor kezdek neki, ha van 1080p verzió. Eredeti nyelven, ha tehetem. A szinkron legyen bármennyire is jó, legtöbbször elvesz a színész játékából.
  • KopaszIsten
    #3
    Érdekes, hogy a felsoroltak közül csak egyet nézek, de rengeteg másikat, ami itt nem szerepelt.
  • Sir Quno Jedi
    #4
    A jobbak azért többnyire maradtak (egy-két kivételtől eltekintve). Szóval nem is olyan hülyék azok ott fent (most).
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Once Upon A Time
    Suburgatory
    Bones
    Fringe

    Ezek jó, hogy maradtak.

    Private Practice-t és Grey's Anatomy-t már nem nézek, de egy időben néztük és jó volt azért. Nem baj, hogy maradtak.

    Awake-ért kár.
  • dresden1
    #6
    Mi ebben az érdekes?
  • Chocho
    #7
    Az "Egy-kettőt" és a "Legalább 10-et" között van egy kis (kurva nagy) különbség.
  • Chocho
    #8
    "Don't Trust The Bitch in Apartment 23" -- mily szimpatikus cím!
  • lordsithlord
    #9
    Én azért a Pan Am-et sajnálom, nem volt egy nagy szám, de meg lehetett nézni és jókat lehetett rajta mulatni néha.
  • lordsithlord
    #10
    CSI: Miami bukott, Unforgettable szintén.
    Ezek mellett a CBS buktatta még a Rob, NYC-22, A Gifted Man sorozatokat.
  • mad mind
    #11
    A Finder nem volt rossz. Ez van. Amerikaiak döntik el mit nézhetünk.
  • G_ArchAngel #12
    Jo megerzessel kaszaltam azokat, amiket a csatornak is kaszaltak, egyedul a Vampire Diaries amit nem ertek, hogy hova lehet meg ezt a semmitmondo ures, Twilightnal is benabb gardaval felallt vackot huzni.
  • DjDano
    #13
    Legalább csináltak volna valami lezárást mert ez így nagyon gáz.... Nekem az Alcatraz és a The River is tetszett, bár utóbbinál látszott az alacsony költségvetés, mégis nézhető volt. ://
  • AZTA
    #14
    Lehet nem vagy célközönség. Viszont sunyiba csak nézed, hogyha szerinted vacak és tartósan az. :D
  • Andr0
    #15
    most meglepően sok műsor maradt talpon... így kevés hely lesz az újoncoknak is. A Syfy csatorna hozhatna már valami értelmeset...
  • leetjunction
    #16
    Egy-kettő és legalább 10 ... igen, hát azért "három-öt" még elfért volna, no de mindegy.

    Egyébként a Miami helyszínelőket kaszálta a CBS amit a befásult szereplőgárdával és az alacsony 18-49-es ratingjével magyarázta.

    A Miami helyszínelők helyére a NYC 22-őt várják sokan, de azt is nyilatkozta CBS egyik munkatársa, hogy "bár az is elképzelhető, hogy a NYC 22 sem éli túl".

    Mindenesetre én egy új Csillagkapu spin offot várnék, ami egyhamar úgy sem fog elérkezni. :(
  • asdefge
    #17
    Az SG Univerzumot bírnám. Nekem bejött...
    A legalsó kép melyikből van? Ennyi hosszú combú pipi az egész USA-ban nincs. CGI az egész?
  • era1288
    #18
    The Secret Circle a legalsó kép, amit szintén elkaszáltak...
  • asdefge
    #19
    Köszike :)
  • xido
    #20
    Missinget ugyan sajnálom,de ez a történet valóban csak 1 évadra képes..utána már nyögős lenne valami új esemény..
  • galocza
    #21
    a the findert én is sajnálom.
    ezer sebből vérzett, de az érdekes és mulattató karaktereknek hála idén tán ebből vártam legjobban az új epizódokat.
  • G_ArchAngel #22
    Van egy nonemu leny a kozvetlen kornyezetemben, aki palacsinta megvonassal fenyeget, ha nem toltom le. Es nem az anyam:)
  • G_ArchAngel #23
    En a 'Terriers'-t nem ertem a mai napig, aki nezte az imadta es megis elkaszaltak...:/
  • BrockSamson
    #24
    Ha mar le kell valamit loni, legalabb csinalnak ugy, mint Fox a Fringe-dzsel: roviditett uccso evad, de legalabb megadjak a lehetoseget a kerek lezarasra.
  • DeviloftheHell
    #25
    alcatraz meg a terra nováért kár, a többi nem izgat. a sci-fi is bejelenthetné hogy folytatja a stargate universe-t befejezi a maradék 3 évadját csakhogy tudja a nép a történetet
  • winnie
    #26
    uhh, azért ez elég durva lenne. akkor mikor lennének az új sorozatok, ha mindent le kéne zárni? akkor a bukott sorozatok írói nem mehetnének új sorozatba. és a színészeknek is végig kéne szenvednie az utolsó részeket, addig nem dolgozhatnának máshol.

    a fox sem szívjóságból teszi ezt, hanem, hogy meglegyen a 100 rész és el tudják adni szindikátusi sugárzásba.
  • winnie
    #27
    aki néz valamit, az elvileg imádja. ez minden elkaszált sorozatra igaz. a gond az, hogy eleve "senki" sem nézte. itthon is alig töltötték. most volt a magyar premier és a kutya nem beszél róla. pedig jobb sorsra érdemes.
  • Mrsmith0321
    #28
    Többnyire nem szoktam olyan sorozatot nézni melyről még nincs + vissza jelzésem. Azonban idén elkezdtem nézni a Célszemély, melyről a cikkben egy szó sem esik. Mi a helyzet vele, lesz folytatás?
  • winnie
    #29
    persze. de azt már korábban berendelték.
  • Tower Guard
    #30
    Kicsit ideges lettem, hogy megláttam a cikknél a Once Upon a Time képet, de rögtön megnyugodtam mikor a folytatódik szóval találkoztam!