13
  • CaptainRumi
    #13
    Kíváncsian várom akkor neked vajon mi lesz a büntetésed :)
  • Ender Wiggin #12
    Szar filmnek szar szinkront. Az univerzum így büntet. :-)
  • Etinger
    #11
    A TDK feliratosa ment a moziban eredetileg :)
  • CaptainRumi
    #10
    Hát ha azon aggódtok, hogy Stohl szar volt Jokernek, akkor vessétek össze ezt a csókát az eredeti Bane hangjával... kritikán aluli.
    Hülye 15 évesek és analfabéta felnőttek miatt minek kell szinkront csinálni?
  • G46
    #9
    Üdv!
    cS6Szi hozzászólásával 100%-osan egyet értek. Aki szerint a Stohljoker jó lett, hát nem igazán tudok egyet érteni. Még maga a hang úgy-ahogy rendben volt, de a fordító szánalmas szöveget rakott alá. Why so serioust szó szerint lefordítani... Hátha valahol lesz feliratos verzsön, MOM parkban reménykedek.
  • kalapos01
    #8
    A Stohlos Joker tényleg baromi jó volt. Sosem hittem volna, hogy sikerülni fog.
  • cS6Szi
    #7
    "Eldőlt, hogy moziban szinte mindenki magyar szinkronnal fogja látni az új Batmant. Az előzetes nem túl biztató, azonban az előző rész jól elkapott magyar változata bizakodással tölt el minket."

    A jól elkapott magyar változat óta nem nézek filmet magyar szinkronnal! Sztem buci Jokere nevetséges lett. Annál a szinkronnál csak a 300 magyar szinkronja sz@rabb. Most erőteljesen elvették a kedvem attól hogy ezt a filmet moziba nézzem. Pedig úgy rákészültem felirat + IMAX. De ebből, akkor valszeg semmi nem lesz. Őszinte gratulációm ehhez a döntéshez.
  • gyusz2
    #6
    ÁÁÁ, ez mocskos szar így szinkronosan. MŰ-mű-műszar. Eredeti hangot akarok felirattal!!!:-)
  • Enton
    #5
    De legalább játszani fogják Imax-ben nem ugy mint az elődeit.
    Még ha tényleg gagyi magyar hanggal is egyszer ott is meg kell lesni!
  • Old PS Fanboy
    #4
    Ezt a női szinkronszinészt nagy bottal kéne agyonverni.
  • Pretorian
    #3
    "mozik többsége magyar szinkronnal fogja vetíteni Christopher Nolan itthon július 26-án bemutatásra kerülő Batman-filmjét"

    Na ettől tartottam. Én ott fogom nézni, ahol eredeti nyelven vetítik. Aki látta a TDK-t eredeti nyelven, vagy a TDKR előzeteseit az szerintem érti miért. Ha mégsem lesz sehol angolul, akkor marad a Bluray, bár azért IMAX-ben kénytelen leszek megnézni egyszer akár magyarul megy majd, akár angolul.
  • Andrews2007
    #2
    Az első résznek volt igazán jó szinkronja azaz a Batman kezdődiknek. (Meg
    Tim Burton 1-2 Batman filmjének) A Sötét lovagét viszont már úgy tudom más szinkronrendező kapta és ettől lett picit rosszabb a Batman Kezdődiknél szerintem. Pl Joker Stohl-nál ahogy hala előre film egyre jobb lesz de a film első felében gyengébb volt. S ez nem az ő hibája szerintem.
  • Narxis
    #1
    Ez brutálisan jó lesz, szerintem az Avengers-t is ilyen stílusban kellett volna rendezni.