11
3079 - Block Action Rpg
  • AnarchoiD
    #1


    https://sites.google.com/site/3079game/



    alfa-beta alapotban leledzo gamma eleg erdekes elkepzelessel: comminty+minecraft+cs + nemtommi ;)

    * Practically endless, open-world exploration
    * Sloped surfaces and higher polygon models gives the world a new, less \"blocky\" look
    * Futuristic weapons and items procedurally generated for endless character equipment
    * Smart artificial intelligence -- enemies and allies will dodge, follow, inspect sounds etc.
    * Modern 3D graphics and effects like anti-aliasing, damage & underwater blurring
    * Procedurally generated quests for rewards and story advancement
    * Skill system for things like engineering, charisma and camouflage
    * Body-part specific damage calculation and dismemberment: Head Shot!
    * Soft ray-traced lighting (makes for nice shadows to hide in)
    * Different biomes (grassland, mountains, snow, poison, desert, sea etc.)
    * A very fast, efficient multithreaded engine for smooth, high FPS gameplay almost completely free of \"lag\"


    Sajna annyira minecraft ihlette a keszitoket, hogy java -nal nemis mentek meszebbre .. ;((







    Ki is lehet probalni
  • karajjj
    #2
    kb mintha 15-20 éves lenne
  • SzirmosSzisza
    #3
    Meg kell lovagolni a Minecraft hullámot :)
  • tommygear
    #4
    azt hittem vass nyitotta :DDD
  • pxxl
    #5
    A very fast, efficient multithreaded engine for smooth, high FPS gameplay almost completely free of "lag"

    még jó...
  • AnarchoiD
    #6
    Ez erozdik is a jatekban ;) de a zeneje mar most jobb ..
  • tutituti
    #7
    indiedb-n egy hónapja iratkoztam fel rá.én várom
    +fav
  • jackoneill90
    #8
    Most komolyan a pixeltenger a menő a játékokban? Hatalmas a visszafejlődés.
  • AnarchoiD
    #9
    jatszottal te minecraftal ? azt az elvet koveti ezis , szar kulcsin szuper belcsin (legalabbis ez az iranyzat celja)
  • Fresh Duke
    #10
    Igen.
  • Rip
    #11
    No, rászántam egy hosszabb délutánt, és végignyomtam a játékot.
    Megjelenése valóban minecraft-ot idézi, de egyébként semmi köze ahhoz, teljesen más a játékmenet.
    Alapvetően egy nagyon egyszerű quest rendszerrel megáldott FPS, ahol folyamatosan fejlődünk, egyre újabb, jobb felszerelési tárgyakhoz juthatunk (fegyverek, upgrade-ek, páncélok, miegymás).
    Minél messzebb kerülünk a kiindulási ponttól, annál magasabb szintű zónába kerülünk. Én LVL7-es voltam, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megöltem a Demon Kinget
    .
    Opcionálisan lehet építkezni is, de én ezt az első végigjátszásban nem használtam (talán a másodikban, bár jelen pillanatban nem sok értelmét látom).
    Nekem tetszett, még biztos végigviszem 1-2x, miközben várom az újabb feature-öket, mert lehet még mit belepakolni.