2514
  • Bullitt
    #1
    Úgy tűnik az EA-nek idén sem sikerül a tervezett módon bejelnteni a következő NFS-t, ugyanis két webshopban is felbukkant előrendelhető termékként. A Most Wanted 2-t a Criterion fejleszti, s várhatóan novemberben érkezik. Hivatalos bejelentés még várat magára, de csak idő kérdése.



  • janihunk
    #2
    Köszönöm a topikot (épp most akartam nyitni:D)
    Még egy bizonyíték:
  • janihunk
    #3
    ÁÁ nem görgettem elégé le. A fenébe:)
  • mester1987
    #4
    Pont most akartam témát nyitni, miszerint a Criterion egy PLETYKA szerint...:D :D
  • janihunk
    #5
    Hidd el hogy jön.
  • mester1987
    #6
    Az ötlet jó!
  • mester1987
    #7
    A Hot Pursuit hozta az elvárásokat 2010-ben, szóval lesz itt adrenalin-pumpa ősszel reméljük :)
  • Prince23
    #8
    Ez pedig hivatalos, én is pont most akartam megnyitni a témárt neki:D


    A Retail kiskereskedő boltok a héten kaptak egy listát, és valaki(k) élt(ek) is velük.
  • mester1987
    #9
    Helyes! Várjuk. 2012. ősze a megváltás a Need for Speed-ben. Reméljük
  • tutituti
    #10
    ha van benne kicsi tuning és jól fogy remélem a következő az Underground3 lesz!
  • mester1987
    #12
    Nem mondasz hülyeséget, a Hot Pursuit is hamar el is tűnt :S
  • janihunk
    #13
    Az MW-t még a mai napig jó pár ismerősöm tolja. Igaz nem 0-24 ben de elő elő veszik mert a legjobb játék amit valaha csak csináltak. Persze NFS ből.
  • mester1987
    #15
    A The Run-t se bírtam 15 percnél tovább...ocsmány az egész. Nem is munkának nevezem.
  • janihunk
    #16
    Szerinted miért könyörög már hónapok óta mindenki? A canyon, az undercover világa meg még még ez az be lett ígérve 2 éve. És mivel a wörd öt a fekete doboz csinálja, így semmi baj nem lehet az MW2 ből.
  • Bullitt
    #17
    Worldnél a probléma az, hogy nincs rá túl sok ember, bár EA helyében én a BlackBox egészét már rég ráállítottam volna, mert a World engineje az egyetlen, amihez értenek is valamennyire.
  • bakkerman
    #18
    341. rókabőr,várós!
  • HTS s3rg1nh00
    #19
    nem teljesen igaz,az NFS:Porsche szerintem a legjobb,de tény h.a most wanted sem volt egy rossz eresztés...legalábbis nem egy the run a maga 2 és 1/4 óra játékidejével :DDD
  • Totti5
    #20
    rohattea, miért nem DLC lesz?
  • Totti5
    #21
    Amíg átlag 6-10 milliót eladnak minden évben nem hiszem hogy bármire is rácsodálkoznának. Amúgy meg a Citeron csinálja, akkor 100% hogy apait anyait beletesznek és kiváló lesz minden téren.
  • DIESEL DOG #22
    Ha igaz, akkor nagyon várós... ideje volna már egy igazán jó NFS résznek... :)
  • Prince23
    #23
    Majd fognak jönni oylan íhrek belőle:

    "A NFS MW2 futtatásához Origin szükséges" címmel :D
    ez mondjuk nem is hír, de figyeljetek oda, sokan még kommentelni is fogják, hogy " Buzi EA " meg "Rohadjanak meg hogy Origines ":D
  • gabo91
    #24
    Underground 1+2 óta nem igazán volt normális nfs. Egyszer a név miatt mindegyiket végigpörgettem. Most wanted nem lett volna rossz, csak a sok rendőrös fogócska már idegesítővé vált. Run igaz, hogy rövid de elvoltam vele mint befőtt. Pro street, shift nem tetszett. (shift 2-vel 2 percet játszottam) undercrover lehetett volna jó, de annyira alsó kategóriás hangulata volt, hogy az fáj. Béna üldözések benne, autólopás.
    Régóta vártam már hogy legyen ismét egy szabad stílusú illegális versenyzésen és tuningon alapuló játék.
    Viszont remélem itt maradunk a hétköznapibb autóknál, mert falra mások attól hogy mindig ferrarik meg veyronok kergetőznek.
  • SLICK
    #25
    Hát várni fogom a gamet, bár a MW nem volt egy nagy eresztés számomra. Undergorund 2 jobban bejött az újabb NFS szériák közzül.. Azóta csak a két Shift rész az ami igazán odavert.
    Egy részletes tuningolós bárhogy testreszabhatós Undergroundot is megnéznék már...
  • ToCsEk
    #26
    ha lesz olyan jó mint a mw akkor én jó fogok szórakozni :)

  • Bullitt
    #27
    EA-s forrás cáfolta nekünk az MW2 hírét... ez van.
  • janihunk
    #28
    Vagy csak még nem akarják felfedni hogy ez lesz.
  • Bullitt
    #29
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is így gondolom... olyan nincs, hogy két webshop ugyanazzal szivat "véletlen" (bár a svájci szájton már április 16. óta kint van). De per pill nem létezik MW2 hivatalos álláspont szerint.
  • janihunk
    #30
    Egy biztos ha az öreg harcos felül akarják múlni, hát nagyon össze kell magukat kapni. Mert az MW egy olyan játék aki kicsit is szereti mai napig előveszi.
  • pxxl
    #31
    remélem ebben már lesz 16:9-es felbontás
  • pxxl
    #32
    nem válasz akart lenni a #7-esre :D
    más gondolatom lett volna oda...
  • Gibor
    #33
    Számomra az MW első része volt a legnagyobb NFS csalódás, UG2 után képesek voltak egy ilyen leépített játékot kiadni... Ez a minden autó ugyanannyit megy meg gyorsul meg stb kicsit nagyon szarul sikerült egy katasztrofális sztori mellett.
  • pxxl
    #34
    igen, nagyjából innentől kezdett zuhanni az nfs színvonala...
  • Gibor
    #35
    Utobbiakat nem ismerem, mw után leálltam az egészről, egyedül az NFS World el szoktam néha napján játszani.
  • pxxl
    #36
    én kb 10 percig bírtam azt a powerup-os fost :D:D
  • Bullitt
    #37
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Írtam amúgy a svájciaknak tegnap, hogy adjanak már több infót, meg hogy melyik platformokon lesz, erre visszaírnak ma, amikor már levették, hogy "csak találgattak a játékvilágbeli pletykák alapján" és hogy "minden platformon lesz" (mert kérdeztem, h Xbox és PS3 is esélyes-e). Tegyük hozzá, hogy a "találgatás" már csak azért is hülyeség, mert eddig semmilyen MW2 pletyka nem volt.

  • Axl Rose
    #38
    Várós, mert a MW-el annyi órát elbasztam, hogy ihaj :-)

    Rendőrök, meg a pályák, kicsit is elvétetted az "ideális ívet" megb@sz6ad az egész versenyt. Utolsó 10mp-ben jött egy felüljáró oszlop és annyi. Billentyűzet repedt, egér tört.

    Testvérem 2 billentyűzete bánta a gamet :-)
  • ntex
    #39
    +FAV

    Azért poén, de az Undercover eredetileg Most Wanted 2 néven jött volna ki, a játék fájljai között lehet is rá utalást találni, de gondolom a fejlesztők is rájöttek a végén hogy ultragagyi lett így inkább átnevezték Undercoverre :D

    Csak ne fosbit motorral jöjjön... Azt csinálják csak FPS-ekhez. Versenyautós játékhoz túl optimalizálhatatlan
  • arty
    #40
    felejtsd már el ezt a baromságot...
  • arty
    #41




    mindenkitől elnézést az ocsmányságokért!

    (szvsz a The Run nfsebb volt bármelyik nfsnél az első rész óta... najo, a qte-s átvezetőket hagyjuk)
  • Ryder62
    #42
    Sztem is jó volt a Run. Hosszú évek óta az első nfs aminek volt egy kis hangulata. Csak sajnos eszméletlen rövid és a pályák gyorsan ismétlődnek.

    Ha hasonló nfs-ek jelennének meg csak mondjuk 30-szor hosszabbak lennének és megfejelnék európai pályákkal is, esetleg autókázhatnánk ázsia útjain is az maga lenne az álom.

    Most Wanted 2 is jó lenne az volt az utolsó igazán értékelhető darab.
    Mondjuk az ilyen tuningolós gyökérségtől már falnak rohanok szóval egy underground 3-at élből elvetek.