432
Space Station 13
  • Zero 7th
    #1
    A hétvégén találtam ezt a játékot, és azonnal elsőre bele is szerettem. Engem nagyon meglepett a műfaj, nem is tudtam, hogy létezik ilyesmi.

    A játék szerverei(böngésző bővítmény kell a játékhoz, és ingyenes)
    Wiki 1
    Wiki 2
    (Hogy miért van kettő, arról később)

    Ez egy multiplayer szerepjáték, hangsúly a szerepjátékon. Adott egy űrállomás, mindenféle részlegekkel, fordulókra osztva. 10-40 pléjer beözönlik, és elkezdi csinálni a karakterének megfelelő munkát. Van mindenféle foglalkozás, szakácstól genetikuson át az állomás AIjáig mindenki pléjer. A különféle karakterek közt az a különbség, hogy ki melyik részlegre mehet be, meg hogy milyen kezdőcuccokat kap, skillek nincsenek.
    Komolyan veszik a szervereken a szerepjátékot, in character illik megnyilvánulni, és ki kell játszani a karaktert. A tudósok nem Rambók, a biztonságiak nem értenek a tudományos berendezésekhez. Bár a játék nem akadályoz meg benne, hogy olyan dolgokat csináljon a játékos, amihez a karaktere elvileg nem értene, de az adminok annál inkább.

    Alapvetően kétféle játékmód létezik:
    1. Az egyik a gyors, PvP jellegű zúzda, ahol a forduló elején eldől, hogy milyen játékmód lesz, néhány játékos ellenségként spawnol be, kap feladatokat, és azokat kell végrehajtania. A többi játékos csinálja a karakterének megfelelő munkát, miközben próbálja túlélni a viszontagságokat.
    Játékmódok lehetnek:
    -Áruló: egy játékos áruló az állomáson, végre kell hajtania a feladatát. Jellemzően sunnyogós-aljas játékstílust kíván, mert nincs túl sok plusz erőforrás az áruló mögött. Feladata lehet a legénység egy tagjának megölése, egy értékes tárgy ellopása, és lelépés a menekülősiklón.
    -Ellenséges támadás: 2-4 játékos egy űrhajón spawnol az állomáson kívül. Kapnak rengeteg különféle fegyvert és felszerelést, űrruhákat, és egy atombombát. A cél, hogy rövid űrséta után betörjenek az állomásra, élesítsék az atombombájukat, és lelépjenek az űrhajójukkal, mielőtt a bomba felrobban. A problémájuk ott van, hogy az atombombát aktiváló lemez az állomás kapitányánál van, akinek gyakorlatilag az elsődleges feladata azt védeni.
    -Varázsló: Űrvarázsló jutott az állomásra. Ez egy variációja az áruló módnak. Vannak hatékony és idegesítő varázslatai, meg egy véletlenszerű küldetése, mint az árulónak.
    -Changeling: Ez kvázi a The Thing film szörnye, egy idegen, aki bármelyik áldozata alakját fel tudja venni. Ez is egy áruló-variáns, de a feladat jellemzően annyi, hogy x ember DNS-ét fel kell falnia.
    -Idegenek: Az Alien-filmek idegenei, arctámadókkal, terjeszkedő trutymóval, királynővel, tojásokkal. Nem tiszta, hogy ez alap játékmód-e, vagy admin közreműködése kell hozzá.
    Ezek kombinálódhatnak egymással, ha jól sejtem, játékosok számától függően, meg főleg inkább az áruló-mód variációi, láttam már 2traitor+changeling, traitor+changeling+wizard meccseket.
    Ezek a meccsek úgy negyed órától két óráig tartanak jellemzően.
    2. A másik fő mód az extended role-play. Itt nincs az elején automatikusan kiosztott ellenség-szerep, alapvetően arról szól a dolog, hogy mindenki tesz-vesz a karakterének megfelelő tevékenységi körben, aztán vagy véletlenszerű események útján, vagy admin-mókolás következtében lesz valami gond (vírusfertőzés, AI-meghibásodás, űrkalózok, ion-vihar, blob, idegen tárgy veszélyes tulajdonságokkal, stb). Ez a mód nagyon erősen a szerepjátékról szól, nem egymás lezúzásáról. Kezdőknek ezt ajánlanám, itt kisebb az esélye annak, hogy \"miaszarez, holvagyok?\", aztán hirtelen vége a körnek...

    Komoly crafting rendszere van a játéknak, a vegyész egy csomó szert tud gyártani, gyógyszerektől kezdve drogokon át robbanóanyagig. A robottechnikus kiborg testeket tud gyártani, és hullából (vagy ha gonosz -és rossz szerepjátékos az illető- élőkből) kiműtött agyakat pakolni bele, de tud mechákat is építeni. A mérnökök feladata a forduló elején beindítani a szingularitás-generátort és bekapcsolni a nappaneleket, ha nem sikerül, elég hamar elfogy az energia az állomásról, ami meglehetősen rossz hír mindenkinek. Van genetikus, aki hullákból vagy akár apró cafatokból klónozni tud új testet a szerencsétlenül jártnak, vagy szupererőket génmódosít az emberekbe, esetleg majommá változtatja őket.
    Nagyon sok dolgot lehet csinálni nagyon mély a játék.

    A játékhoz elég komoly angoltudás kell, nem csak ahhoz, hogy eligazodjon az ember, hanem azért is, mert a játék nagyon jelentős része a chat. Enélkül nem is ajánlom még a megnézését sem, nulla angoltudással teljesen reménytelen a dolog, és szerintem záros határidőn belül bant eredményez.

    Még egy nagy hátránya a játéknak a BYOND platform, amire épül. Ez a játék normál esetben működik úgy, ahogy más játék laggol. Erős csúszás van az irányításban, és van, hogy másodpercekig nem fog fel egy-egy klikkelést. Nem túl pörgős a játékmenet, nem egy FPS, ahol ezen múlna élet vagy halál. Inkább csak idegesítő.

    Nagyon ajánlom a wikik átnézését, anélkül eléggé esélytelen bármit is csinálni. Az interfész sem túl magától értetődő, a \"kurvára kényelmetlen\" egy jobb jelző rá. Könnyen módosítható a játék, és minden szerver egy, a többitől enyhén különböző verziót futtat. Vannak dolgok, amik az egyik szerveren működnek, a másikon nem, viszont a wikik meg nem 100% naprakészek, úgyhogy ezt sajnos ki kell tapasztalni, hogy hol mi van.

    Viszont maga a játék, és az élmény, amit ad, feledtetni tudja ezeket a visszásságokat.

    Gyertek, üzemeltessünk űrállomást!
  • Fabio Capello
    #2
    éééérdekessss.... ki kell próbálni :P
  • MitsuMishi
    #3
    Melyik szerveren szoktál játszani? Én most az Apollo Station 17-en vagyok, eddig jó köröket mentünk :)
  • Zero 7th
    #4
    Én is ott vagyok, én vagyok a robottechnikus. :)
  • commissioner
    #5
    Van spectator mód?
  • Zero 7th
    #6
    Van, de legyél nyugodtan asszisztens, az érdekesebb. Asszisztensként nincs dolgod, nyugodtan mászkálhatsz az állomáson, és nem utolsósorban szokhatod az irányítást, ami szellemként nem fog menni.
  • Zero 7th
    #7
    Engem most csúnyán kinyírtak. Az elejétől erős volt a gyanúm, hogy az a rohadt chief engineer az áruló, de _a karakterem_ nem tudhatta. Nem zavarhattam ki a laborból, mégiscsak a felettesem.

    Aztán hátulról beinjekciózott, megfojtott, aztán betett a saját ruhásládámba. Megalázó. :P
  • Zero 7th
    #8
    Basszus, most esett le, hogy hazudott a rohadék. Leflashelhettem volna legálisan. Azt mondta, hogy segítene, mert mióta elindította a generátort, nincs dolga. Közben meg nem is volt generátorunk, az elején kiadta parancsba az egész engineeringnek, hogy nem kapcsoljuk be a generátort, csak napenergiáról fogunk menni.
  • Zero 7th
    #9
    Innen valamelyikőtök Wesley Smail? Épp most ment el a gyilkosom mellett, a fonnyadt hullámat vonszolva... :P
  • MitsuMishi
    #10
    Hát majd leirhatjuk itt, hogy mik (voltak/vagy épp) a neveink. Az a baj, hogy közbe el kellett kicsit lépnem a játékból, mikor visszaértem pont bejött a lény a wc-be és kicsinált :D
  • MitsuMishi
    #11
    Amúgy elsőnek Assistent voltam, aztán meg Security Officer. Hatalmas ez a játék :D
  • Zero 7th
    #12
    byond://46.19.34.17:5513

    Aztakurvaélet. Ezt a játékot egyszerűen NEM HISZEM EL. Ez...ez valami kibaszott jó. Ilyen multi játékélményem utoljára több, mint tíz évvel ezelőtt volt. Elmesélem a kört. Eltartott vagy két órát.

    Előre leszögezném, hogy a világon semmi közöm nem volt a "lényeghez", se árulót, se semmit nem láttam.
    Robottechnikusként kezdtem megint (szeretem ezt csinálni, na). Elkezdtem építeni az első kiborgot amint beértem. Közben rinyáltam a mérnököknek, hogy hozzanak ki nekem szerszámövet. Közben jött a kiborgként spawnolt pléjer, hogy cseréljek benne elemet, azt gyorsan megcsináltam neki. Kész lett a kiborg közben, gyorsan összeraktam. Meg is érkezett egy orvostechnikus, hogy vegyem ki az agyát, borgizáljam. Mondtam neki, hogy én csak hullákon dolgozom, menjen el a sebészetre, vetesse ki ott tisztán, sterilen. (Semmi akadálya nem lett volna, hogy kiműtsem neki ott és akkor, de így döntöttem, nem operálok élőket.)

    Jött a bányász, és megrendelt egy Ripley rakodó mechát. Elkezdtem legyártani, de közben visszaért egy orvostechnikus, hozta a haverja agyát, letette az asztalomra. Beépítettem a kész kiborgba, örült neki nagyon. :) Elmentem a szállásmesterhez, megrendeltem a Ripley elektronikáját. Közben a PDA-n "SMSeztem" a bányásszal, hogy hogy áll a szitu. Kaptam még egy üzenetet, hogy menjek a laborba.

    Visszarohantam, ott várt egy harmadik orvostechnikus, azzal fogadott, hogy jó morálokkal rendelkező embernek látszom, a medbaybe nem szeretne menni, vegyem ki az agyát. Mondtam neki, hogy jól látja a helyzetet, de ez azzal is jár, hogy nem dolgozom élőkön. Keressen egy másik orvost aki elvégzi a műtétet, aztán használhatják a műtőasztalt a laboromban, ha nem akarnak a medbaybe menni. Kaptunk egy üzenetet, hogy meteorraj közeledik, azon kicsit összeszartuk magunkat, aztán elhúzott.

    Megláttam közben, hogy megérkeztek a Ripley nyomtatott áramkörei. Bementem a laborba, kipakoltam a ládát, folytattam a mech összerakását, elindítottam az új kiborg gyártását, meg szóltam a bányásznak, hogy jöhet. Közben visszaérkezett a két doki, beengedtem őket, megmutattam hátul a műtőasztalt, aztán mentem előre, mert nem akartam látni a műveletet, meg jött a bányász, a mecháért. Amíg mi a bányásszal üzleteltünk (hozott ezüstöt, hogy építhessek neki még egy cuccot a mechára), azok ott hátul altatás nélkül kiműtötték a csókából az agyát.

    Gyorsan elkezdtem összeszerelni a legyártódott alkatrészeket, közben leraktam az asztalomra az agyat. Épp a kiborg utolsó alkatrészét illesztettem a helyére, már csak az agyat kellett volna belerakni, amikoris a pofánkba robbant az állomás szingularitás-generátora (meteorvihar hatása volt még, vagy szabotázs, franc tudja), és kivitte a laborom hátsó felét, padlóstul, falastul. Gyorsan felkaptam a kiborgot, kifeszítővasaztam az ajtókat, és kirohantunk a medikkel. Beküldtem a levegő nélküli részbe az egyik arra mászkáló kiborgot (asszem az elemcseréset a meccs elejéről) az agyért, amit aztán be is építettem a kimentett robottestbe. Kicsit leszidtam, hogy ÍGY én is ki tudtam volna szedni azt az agyat, csak nem akartam, pedig nem én vagyok, aki letette a hippokratészi esküt. :) Magyarázkodott, hogy a páciens akart gyors operációt, nem pedig fájdalommenteset, és az is igaz, hogy ha csak tíz másodperccel vesz többet igénybe a dolog, akkor mindhárman meghalunk.

    A medik ott álldogált még egy darabig, mondtam neki, hogy valószínűleg ez volt az utolsó munkám, meg amúgy is hajszállal úsztunk meg egy kurvanagy robbanást(komolyan, tőlünk két kockára már esett szét a padló, meg kapkodni kellett a zárt ajtókkal meg a feszítővassal, hogy kiérjünk, mielőtt elájulunk az oxigénhiánytól) úgyhogy megyek a bárba leinni magam, ha gondolja csatlakozzon. Elmentünk a bárba, de közben hívták a menekülőhajót, nem volt ott már senki, csak egy security. Megvártam, míg elmegy, és szétszereltem az erősített üveget, és kifosztottuk a hűtőt. Még volt öt perc a hajó indulásáig, addig iszogattunk, be is rúgtunk. Két percnél elindultunk kifelé, de megláttunk egy eszméletlen vegyészt útközben, akit valamiért mindenki ott hagyott. Eddigre már tántorogtunk(nem arra mozgott a karakter, amerre irányítottam), és a beSZéDÜnk Íígyy nÉzEtt kI(van egy csomó ilyen csetet befolyásoló effekt, részegség, dadogás, összefolyó beszéd, stb, simán átírja a szöveget, amit begépeltem), ráadásul nekem nincs bejárásom a medbaybe.

    Próbáltam szólni embereknek, hogy ott van egy ember, akinek segítség kéne, de nem érdekelt senkit, biztos részeg hőbörgésnek vették. Beparancsoltam az egyik kiborgot, de mire az odaért, láttam, hogy a részeg haverom már benn van, kerített egy hordágyat(!), és már hozza is a vegyészt. Megérkezett a hajó, beszálltunk, akkor láttam, hogy vagyunk vagy 30an a szerveren... Az út haza eseménytelenül telt, kiosztottam a megmaradt öt üveg töményet a hátizsákomból az utazóközönség közt, aztán hazaértünk.

    Ez a játék valami eszméletlen. Sztorikat gyárt, igazi történeteket. Tényleg, semmi közöm nem volt a játék PvP részéhez (kivéve, ha a szingularitás elszabadulása szabotázs volt), de mégis olyan élményt adott, ami szinte egyedülálló. Igazi szerepjáték, és nem statbuzulás, amit az "RPG" kifejezés 15-20 éve jelent. Minden egyes interakcióm az emberekkel in character történt, mindenki maximálisan úgy viselkedett, ahogy az elvárható volt a karakterétől.

    Ez egy nagyon jól sikerül forduló volt.
  • Zero 7th
    #13
    Ja, az ott a hsz elején meg a szerver címe, ahol jártam, az Apollo Station 17. Invisible módra rakták, csak címsorból érhető el ezzel a linkkel.

    Ha játszani tanulni mentek, akkor szerintem ne erre menjetek, én is kaptam egy job-ban-t kiborgra, mert emlékezni merészeltem kiborgként az életemben történt dolgokra, meg arra, hogy ki ölt meg... Szóval itt nagyon, extrém komolyan veszik a szerepjáték betartatását, szerintem csak akkor gyertek oda, ha már az alapokkal tisztában vagytok.
  • Skrillex
    #14
    Ahogy elolvastam a történetedet, egyből megfogott. De ez az angoltudás szükséges dolog nagyon lehangolt :((
    Pedig rettentően kipróbálnám, de így bele se merek fogni. Van angol tudásom, de az hogy kommunikáljak valakivel/kkel az vesztett ügy.
  • Dzsini
    #15
    "kicsit beszél angol" típusú játékost viszel, akivel egyszerű mondatokban kell beszélni, és sűrűn elnézéseket kér, ha nem ért valamit pontosan. Természetesen nem játszol komoly technikust, nagytudású szereplőt.

    Pozitívuma lesz, hogy villámgyorsan fel fogja fejleszteni a nyelvismeretedet, nyelvhasználatodat.
  • karajjj
    #16
    ez nagyon jó ötlet, most így végigolvasva a beszámolókat, nagyon tetszetős, de szintén azzal a problémával küzdök, hogy 2-3 éve nem igazán kommunikáltam már angolul, este lehet, hogy kipróbálom, nincs mit veszteni :D
  • mukievil
    #17
    Pont valami hasonló játékot akartam csinálni, több ember irányit egy űrhajót, mindenki a maga feladatát csinálná... Csak hát idö türelem hiányában nem jutottam tul sokiág!
  • Zero 7th
    #18
    Ha nagyjából értitek, miket mondanak, az már egy jó alap, szerintem úgy bele lehet vágni. Tört angolt meg fogják érteni. Meg tényleg elég durva gyakorlás, biztos, hogy rengeteget segít a nyelvtanulásban. Két hét ezzel a cuccal szerintem felér egy fél év középiskolai angoltanítással.

    Amúgy meg ablakban fut a játék, nulla problémája van az alt-tabbal, nyitva hagytok egy böngészőt, benne a wiki-k meg egy netes szótár, aztán megy az.

    (Basszus, úgy kezdtem a hozzászólást, hogy "say ", mielőtt kiröhögtem magam és kitöröltem. Kezd megártani a játék. :D)
  • Zero 7th
    #19
    Olyan is létezik már egyébként:

    Video1
    Video2(nagyon megadják a módját, de azért amikor rossz irányba dőltek, akkor kitört belőlem a röhögés :D)

    Mondjuk ez az a dolog, amire a büdös életben nem találnék embert, asszem. :D
  • mukievil
    #20
    :D ez azért elég elvetemült :D
  • Skrillex
    #21
    Most kedvet adtál hozzá, ki is próbálom rögtön.
  • karajjj
    #22
    beszámolókat még! :D
  • akyyy
    #23
    hogy kell játszani?M rámegyek a play now gombra valamelyikre, feljön egy kis kék ablakocska, amibe azt irja ki hogy

    ould not find byond://vyond.world.1791834/byyond central is not accessible.
  • Zero 7th
    #24
    Le kell tölteni a BYOND platformot, fel kell telepíteni, és regisztrálni egy accountot. Utána klikk link.

    Letöltés
    Regisztráció
  • Zero 7th
    #25
    Most nézem, a grafikáról még egy szót sem szóltam. (Érdekel valakit az egyáltalán egy ilyen játéknál? :D)

    Ilyen:

  • sirdond
    #26
  • Cnut
    #27
    Na, hát én is kipróbáltam, elolvastam a kezdőknek szóló részt és a szabályzatot a két wiki-s linkről és belevágtam.
    Az első próbálkozás rendkívül rövidre sikerült, mert ahogy kiléptem az érkezési zsilipnél láttam, hogy a fél állomás le van robbanva, nincs oxigén és az űr és köztem sincs semmi. Még ki tudtam nyitni a szekrényt, abból kivettem az oxigénpalackot, de más használható nem volt benne, majd pár méterrel odébb összeestem és meghaltam.
    A másik alkalommal majdnem teljesen ép állomásra érkeztem, néhány helyen nem volt világítás, de a pda-mmal világítottam. Csak járkáltam, mikor találtam valakit aki azt kérte, hogy szabadítsam ki, de nem tudtam, hogy hogyan kell és hogy szabad-e, de hamar el is tűnt.
    Aztán a kápolnában láttam újra, épp egy halottat tett koporsóba. A hullát véletlenül megütöttem a sisakommal, amit ezen az állomáson az űrruhával együtt egyből beszereztem, tanulva az előző esetből.
    Majd jó assistantként bejelentkeztem rádión, hogy kell-e valakinek segíteni, mire a kapitány szólt, hogy épp evakuálják a hajót, nem igazán kell segíteni, viszont 5 percem van a mentőkabint elérni.
    Úgyhogy követtem a többieket, így nagy izgalmak árán sikerült eljutnom a mentőkabinhoz, amiben jó sokan voltunk és kb egy perccel az érkezésem után fel is robbant.

    Szóval elég jó kis játék ez, de őszintén megmondom, egyáltalán nem értem mi folyik benne :) Majd még próbálkozom, de egyenlőre ennyi elég volt.
  • Teppik Amon
    #28
    +fav!
    ezt ki kell próbálnom este.
    Köszi a linket, ötletet!
  • karajjj
    #29
    nem volt rá időm este, pedig most már tényleg meghoztátok hozzá a kedvemet, kíváncsi vagyok, hogy mennyire fogok eligazodni benne
  • Zero 7th
    #30
    Délután-este akarok valamelyik extended és legalább 20 emberes szerveren Research Directort játszani. A robottechnikust kicsit meguntam. Komoly kutatási terveim vannak. :)
  • karajjj
    #31
    várom a beszámolót :D
  • Zero 7th
    #32
    Tegnap is sokat játszottam, de nem volt semmi említésre méltó. Volt egy kör, amit nagyon rühelltem, RD-ként csatlakoztam, amint beértem, megbetegedtem, elmentem medbaybe, közölte a doki, hogy műtétre van szükségem. Megműtött, kivette a vakbelem, de valamit elbaszott, vagy áruló volt, de eltört közben a lábam, amit a meccs végéig nem gyógyított meg. Baromi idegesítő volt, alig tudott a karakterem járni, meg időnként bevillant pirosra a képernyő.
    Ráadásul a végén kiderült, hogy nem volt kapitányunk, vagy nekem, vagy a CMOnak át kellett volna venni a parancsnokságot...

    Na mindegy, majd ma! :)
    Lézerfegyvereket akarok gyártatni, van egy kísérleti tippem a fémbányászatra (attól függ, a padlójavító robot termeli a floor plate-et, vagy ki tud fogyni), metroidokat akarok tenyészteni, genetikát felfuttatni és üzemeltetni, és kísérletezni a metroid core-okkal. Ha van alien artifact, azt is megnézni, hogy van-e.

    Közvetlenül szükségem lesz egy tudósra, egy vegyészre, egy genetikusra, két asszisztensre, és talán egy robotikusra. Ha esetleg érdekel valakit a meló... :P
  • Zero 7th
    #33
    Ja, meg áttételesen szükségem lesz engineerekre, bányászokra, meg hogy ne omoljon össze az állomás legalább egy óráig. :)
  • Zero 7th
    #34
    Nna, tegnap egész jót Research Directorkodtam. Mondjuk általában vagy nem volt emberem, vagy tökhülye volt a munkájához. Volt pl egy csóka, beosztottam xenobiológiára, de láttam, hogy nyomi. Mondjuk az is tény, hogy bedobtam már két majmot etetésre... Na, szóval elkezdem neki felszerelni az energiapajzsot, erre a hülye kinyitja az ajtót, mire rögtön rácuppant az egyik felnőtt metroid. Egyszer-kétszer még le tudtam róla rángatni, de amikor a másik meg megtámadott engem, akkor ő nem tudta leszedni magáról a dögöt, és meghalt. Kirángattam, adtam neki CPR-t, de mire a doki odaért, meghalt.

    Na, maradt két agresszív felnőtt metroidom, kívül a ketrecükön, de még mindig benn a xeno laborban. Elmentem a genetika laborba két majomért, az volt a terv, hogy betuszkolom a majmokat, és amíg a metroidok esznek, visszarángatom őket a cellába. De közben odaért a head of personnel, security minőségben, és leporoltózta az egyiket szó nélkül.
    A másikat azért meg tudtam menteni, de mindegy volt, mert valami egyéb okból hívták a siklót, és leléptünk.

    RD-ként azzal szoktam még szórakozni, hogy amikor evakuálás van, visszamegyek az irodámba, kiengedem Lamarr-t, behúzok oda egy üres ruhásládát, Lamarr alá húzom, becsukom, és viszem a siklóra, mint poggyászt. Általában nem bírják ki a kíváncsiskodást, és kinyitják a ládát. Na most azt kell ehhez tudni, hogy Lamarr egy "hatástalanított" Alien arctámadó. De a hatástalanítása nem akadályozza meg abban, hogy legalább megpróbálja megdugni az emberek fejét. :P :D Jóféle pánik szokott kitörni, meg néha meg is ölik, pedig veszélytelen... :)
  • Zero 7th
    #35
    Ma egy komplett station takeovert tervezek valamelyik extended-en. Remélem nem bannolnak ki... :D
  • sirdond
    #36
    Lamarr :D
    ugye ez a half life-ból van? :D
    ezt találtad ki neki,vagy alapból így van benne?
  • Zero 7th
    #37
    Alapból.
  • sirdond
    #38
    haha, akkor szép kis easterr egg :)
  • MitsuMishi
    #39
    Játszik most valaki Apollon?
  • Zero 7th
    #40
    Apocalyptic Station 13 most indul, azon leszek asszem.