29
  • gabo91
    #1
    IMDB

    Miami, szállodavilág, Jeffrey Dean Morgan és a 60-as évek, amikor Kubában Castro hatalomra kerül.
    bővebben és további videók


  • Fabio Capello
    #2
    Érdekesnek tűnik, lehet hogy megér egy próbát majd :]
  • pett3rson
    #3
    majdnem megkérdeztem, hogy ez sorozat lesz? :) bár úgy is el tudnék nézni belőle olyan 13 részt.
  • Risu Führer
    #4
    csinálni fog valaki hozzá feliratot?
  • gabo91
    #5
    történetről:
    A történet röviden: Miami Beach 1959. január 1. a Fidel Castro vezette Forradalmi Hadsereg bevonult Havannába, ahol semmiféle ellenállás nem fogadta őket. - Ez nagy hatással lesz a történetre, amiben megismerkedhetünk a város gengsztereivel, a nagyhatalmú politikusokkal, valamint a szórakoztató ipar kiemelkedő, neves személyiségeivel. A sztori középpontjában a Miramar Playa Hotel áll, amit Ike Evans (Jeffrey Dean Morgan) vezet és a maffiavezér, Ben "The Butcher" Diamond finanszíroz. Itt minden a pénz körül forog, jól meg kell válogatnia az embernek a barátait, mert itt könnyen bárkit hátba támadhatnak, ez a Magic City.


    És berendelték a második évadot! (még az első rész vetítése előtt)
  • gabo91
    #6
    magyar felirat az első részhez
  • ForzaInter
    #7
    A pilot tetszett, bár azért többet is kilehet belőle hozni. 7/10
  • ForzaInter
    #8
    Na már senki nem nézi? Egyre jobb a sorozat szerintem..
  • gabo91
    #9
    Én nézem. :)
    első 5 részt láttam eddig, és egyet értek veled, egyre jobb.
    Szereplők is egész jók.
    Hányadiknál tartasz?
  • ForzaInter
    #10
    a 6 részt néztem meg tegnap este.. egyre több időt kap a maffia szál, így pedig a sorozat is jobb. pedig az elején féltem, hogy inkább a családról fog szólni, de megvan az egyensúly.
  • gabo91
    #11
    Ami nagyon érdekes az Ike jelleme. Az elején nem tudtam hova tenni, közben lobbizik, spekulál a szerencsejátékra ha kell megvesztegeti az embert. Elrendezte ugye a bérgyilkost is. Ugyanakkor mégis tiszta a lelkiismerete, megvédte Judi Silvert, A nyomozók is azt mondták róla, hogy "ő csak egy szálloda tulajdonos, nem gyilkos"
    Próbál megszabadulni ugye Ben-től. Jó barátja volt ugye akit megöltek, megtesz látszólag mindent az ügy érdekében közben tudja hogy ki áll a dolog mögött.

    Valamelyik irányba el kell indulnia, vagy tisztességesen megszabadul Bentől, ami kizárt, vagy ő is a aszerint fog játszani...

    másik: hát kíváncsi leszek, mi lesz ha kiderül hogy Ben nője kihez jár éjjelente...
  • ForzaInter
    #12
    Igen Ike tényleg elég nehéz helyzetben van. Tudja, hogy melyik irányba szeretne elindulni, de ahhoz meg kéne szabadulni Ben-től ami jelen állás szerinte lehetetlen kb.

    Szerintem az, hogy Ben nője hova jár, az még sokáig nem fog kiderülni.

    Más: Csak nekem nem esett le az első részben, hogy Evansék zsidók?:D Nem éppen zsidó név, és említve se volt, hogy azok lennének.. Bár lehet csak az én figyelmemet kerülte el, csak a 2. részben esett le, hogy zsidók:D
  • gabo91
    #13
    tolvaj megszerezte a fotókat, amiket a gyerek nem égetett el. Illetve elég nyilvános helyeken oldják meg a dolgot, üzlet hátsó helyisége, ott pl judi is rájött a dologra.

    Más: Azt hiszem első részben volt az, hogy Ike lement a partra beszélni a gyerekkel, akkor a srác nyakában ott lógott a zsidó csillag.
  • BlackWolf
    #14
    spoiler?..
  • ForzaInter
    #15
    milyen spoiler? amiről beszéltünk az mind az első 5. részben történt.. holnap pedig már a 8. rész lesz.
  • gabo91
    #16
    Bocsi, azt hittem csak ketten nézzük, nem volt nagy forgalom erre. :)
  • gabo91
    #17
    8. rész kijött már?
    Mert imdb szerint igen, viszont sehol sem találtam...
  • ForzaInter
    #18
    junius 1-én lesz a finálé
  • gabo91
    #19
    Na végre volt időm megnézni a 6,7. részt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ike nagyon beszopta a fogadással sajnáltam akkor, elég felelőtlen volt. Ben nője kúrvajó.
    Stewe elég merész volt, hogy a mészárosra bízta a tolvaj gyereket, mi lett volna ha esetleg az beszélne vele előtte, elmondta volna a képeket. Vagy ha a rendőrség nyomozásba kezd tuti átkutatják a kis hajót, akkor megtalálják a képeket. Még nincs ennek vége.
    Rendőrök nagyon nyomulnak, rohadt egy buzgó mócsingok, Silverből kíváncsi vagyok mit húznak ki.

    Ben nagyon buta volt, ilyen a fajtája, kikövetelte a pénzt, szar ügy, bár igaza volt (részben).
    Nem tudtuk meg még egyenlőre, hogy végül mit adott Ike a pénzért cserébe a csajnak.

    Egyébként hova lett pontosan a 100k$ (mármint amit Ben adott Evensnek)? Ment a fogadásra ugye, meg előtte abból fizette ki a banknak a részletet? Ja meg ugye 10gurigát adott a képviselőnek. 10? Mintha úgy emlékeznék hogy adott előtte az IGEN-re meg most 10-et a NEM re. (nem biztos)
  • gabo91
    #20
    8. rész után:

    Vége az évadnak, egy szóval úgy jellemezném, hogy RÖVID volt.
    [/spoiler] meglepő dolgok voltak itt. Maria meghalt, várható volt. Isac megszívta, kis kúrva feldobta. Ben igencsak örült ennek, de akkor miért küldte oda az emberét Judihoz? Isac emberei milyen hűségesek voltak, hogy kiálltak mellette. Pl. fényképész a másik szemébe vakuzott, hogy ne tudjon képet csinálni, a rendőrt az ajtó nyitogató elejtette, egy másik hogy egyből intézi az ügyvédet stb.
    Képek... mégiscsak kiderült az eset. Akkor ott gondoltam hogy na ennek itt vége, csaj és gyerek is megdöglik... kiment medencéhez, na mondom kedvenc szereplőmet (aki mellesleg kurvasokatmesztelenkedett) kiszedik, meg még a gyereket is (még ha a kisebbiket, annak örülnék is mert azzal nagyon nem vagyok kibékülve). Erre föl impotens buzi aki arra élvez, hogy más jól megbassza a nőjét... neee....
    és a fa***opó még oda is hívatja hogy a szeme láttára rendezze el.
    Még itt is azt hittem, hogy akkor oké csaj megússza mert jó teste van, de Stevie-t kibelezi. Hát nem tévedtem megint...

    Hát hogy mi lesz köv. évadban...???
    Egy biztos, úgy néz ki hogy Stevie folytatni fogja amit eddig csinált [/spoiler]
  • hapi
    #21
    ez volt az évad záró?
    biztos?
  • ForzaInter
    #22
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát azért ha Ike-t lecsukják emberölésért lehet el kezdett volna beszélni, ha nem akar élete végéig a börtönben ülni, gondolom ezért küldte az emberét, hogy ölje meg a kurvát.

    de a vége nekem nem volt tiszta, a csávó aki megmentette a csajt, honnét tudta, hogy ben küldeni fog valakit, hogy megölesse a nőt? meg előtte valami papírra mit akart vele íratni?
  • gabo91
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugye fent hívták telefonon hogy mi történt, ő csak röhögött rajta. Ike kiesik a képből akkor előbb tudja megkaparintani a maradék részt. viszont, azt mondta, hogy "miss silver inkább kellemetlen mint zavaró tényező" (jó ez már fordítás kérdése ugye, eredetileg nem tudom) de ha tényleg a valóságnak megfelelően van fordítva, akkor... Kellemetlen, mert még él, esetleg pofázhat valamit mégiscsak később, de nem zavaró tényező Benre nézve jelenleg. Bár ez nem lényeg...

    Mikor Judihoz bement a nagydarab azt hittem ő Ben embere, :) finoman tudtára adta, hogy nem bántja de kell írnia valamit Bennek. Szerintem valami olyasmi lehetett hogy a meghallgatáson elmondja mit látott akkor és Bent is feldobja. Rendőrök azt hiszik, még mindig hogy tud valamit Judi ugye ezért számítottak rá, hogy meglátogatják Ben emberei (nem Evens végett). A levéllel meggyorsították az eseményeket, illetve még ezt a gyilkossági kísérletet is rá lehet húzni Benre, vagy akár Evens-re is. (mármint a gyilkosság elrendelését) Bár szerintem Ben ellen ez k**va kevés, tehát megint inkább Evens ellen mennek vele, hogy megtörjön.

    Arra most már tényleg kíváncsi lennék, hogy Judi tényleg nem tud semmit, vagy tud csak ennyire nem akar róla beszélni. Még annyit, hogy nagyon nagy görény volt, hogy Ike-ot feldobta, mikor csak őt védte.
  • ForzaInter
    #24
    Nagy a csend, pedig ez a 2 évad sztem még jobb mint az első. Kár, hogy már csak 1 resz van hátra, azért legalább 10 rész lehetne egy évad. Ami viszont rossz hír, hogy a 3 évadról egyelőre semmi hír, remélem nem lesz kasza.
  • Monoton
    #25
    Cancel
  • ForzaInter
    #26
    basszameg a starz..
  • Csacsi
    #27
    Most néztem meg az uccsó részt. Hát így nem lehet lezárni :S
  • ForzaInter
    #28
    Sztem jó lett a vége, legalább le lett zárva ami legtöbb sorozatnál nem történik meg, és elég jól megoldották. Kicsit happy end is lett a vége meg nem is, azért volt jó pár dolog a részben ami meglepett.. Hiányozni fog a sorozat, irtó jó hangulata volt, jo színészek, jó csajok..:D A 2. evad sokkal jobb volt mint az első, igazi tökös kis gengsztersorozat lett a végére. RIP!:(
  • ForzaInter
    #29
    wow lesz Magic City film, és még Bruce Willis is benne lesz:O