13
  • Béka Benő
    #1
    Nagyon alja-szint...
  • Kelta
    #2
    Szerintem meg pont jó, hogy eltérnek a megszokott nyálzástól, és valami meghökkentőt, és formabontót csinálnak...jó lesz ez :)
  • xido
    #3
    Na most vagy én néztem valamit félre,vagy nem..de nekem a szokásosnak tűnik,semmi elferdítéssel..lesz egy világ jóságait elorzó gonosz,akit meg kell fékezniük..slussz
  • Zombee
    #4
    Egy tetovált sugárhajtású Télapótól még nem lesz feltétlenül elborult.
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Na, már a mesékben is összefognak a "hősök"...
  • Skynet
    #6
    88569871. klisé összefogás sztori,amiben az hogy kicsit komolyabbnak ábrázolják a télapót és a húsvéti nyulat kb annyira elborult mint amennyire a pápa vietkong.... Gratulálok a cikkírónak...Dehát Szekeres.....
  • kalapos01
    #7
    LOL, megint két ember, aki csak a címig jutott. Az az ilyen lúzereknek van. :) (Bár lehet, hogy van, aki azt hiszi, hogy az újságcikkek címét az író adja, a filmek címét meg a fordító.)

    Ez egyébként tipikusan a hisztiskurvák ismérve. Amikor a hírben van baromság, akkor nem szólnak, a címet viszont még el tudják olvasni, holott az teljesen lényegtelen.
  • zidder
    #8
    Blikk...
  • NEXUS6
    #9
    Hmmm, jó poénnak tűnik megcsinálni az Avengers Sánta Klausz edísönt, de jó poénokkal is meg kell majd tölteni azt a másfél órát. Ha túlságosan spec szuperhiró múvi paródia lesz, akkor szűkre szabják a célközönséget és bebukhatnak.
  • Merces
    #10
    címet viszont még el tudják olvasni, holott az teljesen lényegtelen.

    pont mint a hozzászólásaid
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Szerencsére, én mindig elolvasom a cikket, amihez hozzászólok - így nem veszem magamra kalapos01 hozzászólását.
  • Betonparaszt
    #12
    ÉLJENEK A TROLLOK!
  • darvasmaci
    #13
    alig várom, élek halok az ilyenekért, ez kell egy (30 éves) gyereknek