10
Egy Wipeout klón végre pc-re!
  • STREEX
    #1
    Eddig ez az egy vidó jelent meg róla, és elvileg 3 nap múlva jelenik meg.
    Kellemes wipeout klónnak tűnik ami pc-n igencsak ritkaság. Reméljük hogy lesz olyan jó mint a közelmultbeli split/second
  • tutituti
    #2
    +fav.
    És a trailer alatti zene annyira felhozta a régi idő játékainak zenéit.Imádtam.
  • tutituti
    #3
    ugyanaz a videó,csak jutubos


    hivatalos Honlap
  • tutituti
    #4
    A játékban az első helyet elérni elég nehéz,ezért segítségünkre lesznek különböző fegyverek,úgy mint géppuska és aknavető.Ezzel kiüthetjük ellenfeleinket egy időre.
    7 jármű 8 pályán fog egymással küzdeni 6 fegyver segítségével!
    7 féle multiplayer mód közül lehet válogatni ahol akár 8 játékos is harcolhat és versenyezhet egymással.
    Március 30.-ára ígérik a fejlesztők a játékot, de ez még nem 100%
    Már dolgoznak a Death Road 2-n,de ez az eladásoktól függ hegy be is lesz fejezve.
    forrás(kábéra lefordítottam)


  • tutituti
    #5
    Ha nem baj még egy kis infó meg kép:
    A Death Road ami az Amelia bolygón játszódik mint futurisztikus autóverseny/akciójáték. A játékosok lehetőséget kapnak, hogy 11(ezek szerint nem 7) futurisztikus jármű közül válasszák ki a nekik tetszőt, és ellátogassanak a nyolc különböző helyszínere. Ahhoz, hogy a célvonalat elérjék, mielőtt a többiek tennék ezt, felhasználhatják a rendelkezésre álló 6 féle fegyverarzenált,úgy mint géppisztolyok, plazma és taktikai rakéták.

    A death Road többféle játékmódot tartalmaz,a legfontosabb ezek közül a single-player kampány, ami 55 küldetésből áll.Négy fejezetre lesz bontva és több mint nyolc óra szórakozást ígér.Lesz Quick Race, Time Trial,ime trial, elimination, mine field, combat the hunt.Számos bónusz lesz nyitva ha végigvisszük és láthatjuk az eredményeinket. És olvasható LAN támogatás i,de ezt nem tudtam kisilabizálni a lengyel cikkből
  • Fpocok
    #6
    Hmm...
    Wipeout PCre? hmm nyamm.
  • tutituti
    #7
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Death.Road-SKIDROW
  • kjhun
    #8
    Hát, most sokan

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Meg van már RIP is: Death.Road-KaOs 372MB

  • tutituti
    #9
  • berczely
    #10
    Ezt joy-al vagy kontrollerrel kell játszani mert billentyűn elég faltól falig :/