9
  • koschwarz
    #1
    én még örülök is annak, hogy m1-en megy...HD minőség, ugye.
  • KRTuning
    #2
    Az se lenne rossz ha neten is lehetne nézni a Forma1et az M1 műsoraként.
  • tom..
    #3
    Korrekt közvetítés volt(de remélem azért lesz ez még jobb is), minőség pöpec. Megérte a váltást :)
  • chase
    #4
    A HD minőség rendben volt nagyon. Ehhez képest az RTL Klub valami múltbéli maradványnak tűnik, dehát ők tudják, hogy meddig lehet még folytatni a "nem állunk át HD-re, így is mindenki minket néz" hozzáállást.
  • immovable
    #5
    Minőség rendben, köszönhetően a HD-nek, a kommentátorok ugyan azt a moslék szintet hozták, mint a retek klubos csapat.
  • Itsuki
    #6
    Lesz ez még jobb is,mezei nem ma tegnap közvetített ezelőtt forma-1es versenyt... Szezon felénél már remélem messze jobb színvonalat hoz mint Gyuszika anno..
  • immovable
    #7
    Legyen igazad. :)
  • donceleger
    #8
    Én nem Vettelék kedvéért néztem a Forma 1-et, hanem az egészért, beleértve a szerelőket is stb....
    El kéne felejteni ezt a Vettelezést, mert csak egy mondvacsinált bajnok szabálytalan kocsival. Most, hogy idén eltűntek a különbségek, hirtelen sehol sincs a kiscsávó!
    A Marslakók meg egy szar sorozat! Nem csoda, hogy nem nézik!
    Kéne valami jobbat villantani ebben is!
    Részemről jöhetne még a BL is az M1-re, akkor legalább az is HD közvetítés lenne és akkor már tényleg nem kéne ker csatornát néznem!
  • god25
    #9
    +1
    Katasztrófa a közvetítés. Főleg a kib@szott üvöltéssel együtt.