10
Pendulo Studios új játéka
  • zzeN
    #1
    "New York városában vagyunk, ahol különös események történnek. Hajléktalanok tűnnek el az utcákról és nem a talpra állásnak köszönhetően. Valaki hidegvérrel meggyilkolja őket, és ez az, ami miatt hősünk foglalkozni kezd velük. Nincs azonban egyedül, egy egész organizáció áll mögötte – Children of Don Quixote, amely egyébként Franciaországban valóban működik. Vele van továbbá jó barátja Cooper is, aki bár nem olyan okos és művelt, mint Henry, de annál több izommal bír. A hajléktalanokon való segítség azonban sokkalta nehezebbnek bizonyul, mint ahogy azt először gondolták. Főleg azután, hogy bekerül a képbe egy fanatikus csoport, egy még fanatikusabb vezetővel. Így hát a két jó barát valami olyan dologgal kerül szembe, ami sokkal nagyobb annál, mint amit valaha is el tudtak képzelni. A bemutató azonban nem lőtt le minden poént egyetlen fejezettel és szinte biztos, hogy lesz még egy pár nagy fordulat a játék során."

    forrás: adventuregames.hu

  • zzeN
    #2
    Ki is jött:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yesterday-SKIDROW, 3,6 gb
  • nagykispeter
    #3
    Magyar felirat van e benne?
  • zzeN
    #4
    Magyarul fog kijönni nálunk.
  • pries
    #5
    Eszméletlenül rövid a játék, talán 2 órás, ami szomorú, mert a sztoryban rejlik potenciál, de sajnos nem használják ki eléggé.
  • nagykispeter
    #6
    Igen,viszont ha ilyen rövid akkor meggondolandó a megvétele...
  • MerlinW
    #7
    Nem tudom mivel játszottál, de én 5-6 órája játszom és még sehol sem tartok... Fórumokon egyébként azt írják, hogy kb olyan hosszú, mint a NBT, talán kicsit hosszabb.
  • pries
    #8
    Kb. 1400-kor kezdtem el a játékot és 1600-16300 körül a stáblistát nézegettem, nemtudom, pár cutscene-t skipelnem kellett mert félelmetesen el volt csúszva a hang, de hacsak nem 4 órás cutscenek vannak, akkor nemtudom, lehet csak én vagyok ennyire jó .
  • ZsZso
    #9
    Vélemény:
    + hangulatos
    + eredeti sztori
    - rövid
    - idegesítő kezelés (nagyítsak rá mindenre, aztán döntsem el a kis ablakba, hogy look vagy action funkciót szeretnék használni - non-sense)
    - logikátlan fejtörők
    - sokkal - sokkal többet ki lehetett volna hozni a történetből
    - miért kellett bele 3D -t tenni?!

    Ajánlom -e?
    Aki szereti a kalandjátékokat, mindenképp próbálja ki, de fontos észben tartani, hogy meg sem közelíti a régebbi Pendulo Studios által kiadott játékokat. Összességeben egy nagy csalódás számomra a játék. :(

    1000 forintnál többet nem nagyon ér. Annyiért viszont muszáj lesz, hogy teljes legyen a gyűjtemény.


    ---

    Én is azt mondom rövid, de azért ez így elég szubjektív, ezért kifejtem egy picit bővebben. Nagy kalandjáték fan vagyok, ezért nem használtam walkthrought, nem skippeltem videókat - amennyire lehetett, kiélveztem a játék minden percét. Párszor használtam a játékba épített hint rendszert, mert képtelen voltam rájönni az idióta rejtvény megoldására (példa erre spoilerben alul). Iyen játékstílussal kb. 4-5 alatt vittem végig.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A generátorszobába bejutás [tűz "kijátszása"].
  • cornellred
    #10
    ááá nagyon idegesítő h nincsenek külön mentések! nekem most amikor másodszor voltam a hegyen a "mesternél" akkor egyik kattintásról a másikra eltűnt az összes cuccom az invből, úgyhogy most kezdhetem előről :/