11
Hart of Dixie - a Northern Exposure, Gilmore Girls nyomdokain...
  • Montanosz
    #1
    Mivel most darálom és topikja sincs adott a téma...

    \"...A Hart of Dixie története szerint egy nagyvárosi lány, híres doktor szülővel, kénytelen háziorvosnak menni egy időre, mivel addig nem léphet előre.....A sorozat lényege a jókedv...\"
    Idézet a Sorozatjunkie oldaláról:
    Sorozatjunkie ismertető

    És kábé)) Nálam utoljára a Gilmore lányok okozták ezt az üde gondfelejtős órákat. Ajánlom mindenkinek!

    Homepage



  • Andr0
    #2
    nekem nagyon bejön, olyan Everwood feelinges sorozata csaj egész jól játszik ;) +fav
  • Montanosz
    #3
    jaja, mondjuk képtelenség elhinni hogy sebész mert olyan tündi-bündi inkább, főleg a semmi kis szoknyákban

    még a polgármester a kedvenc karakterem...
  • Steve Downie
    #4
    Úgy látom az ott bal oldalon Cress Williams, a Prison Break sebezhetetlen Wyatt-je :D Egyik kedvenc karakterem volt abban.
    Itt jó szerepe van?
    Amúgy lehet elkezdem nézni ezt a sorit is, pár rész után kiderül, hogy tetszik-e.
  • ReszegKoldus
    #5
    Ő a polgármester. Nekem bejön a szerepe.
    Nem akarok spoilerezni, de van egy elég érdekes fajú és nevű "háziállata" :D

    Én pár hete daráltam le, tetszett, bár "Citromot" és az apját néha lecsapnám, de kellenek az ilyen szereplők is :D
  • passatgt
    #6
    polgármester a szerepe, nekem nem kifejezetten tetszik:D

    amúgy ez egy lányos sorozat, de én is nézem, fogalmam nincs miért:D
  • Láma!
    #7
    igen... "Citrom" irritál :D

    asszonnyal nézem én is, de alapvetően jópofa sorozat
  • Montanosz
    #8
    Hát ja, "Citrom" egyedül akkor volt szimpi amikor berugot DD

    magyar fansite
  • rastaman
    #9
    még csak a pilotot láttam de bejött, de idő hiányában most sajnos nem tudom nézni. ha lemegy az évad mindenképpen ledarálom.
  • Picar77
    #10

    alig várom hogy végre vége legyen a tavaszi szünetnek és folytatódjon
  • Montanosz
    #11