165
F2P open world non-target mmorpg
  • Probatbicol
    #1
    F2P open world non-target mmorpg

    Most fut az 5 napos alfa tesztje a játéknak, bárki bekerülhet aki szeretne, az mmorpg.com-on még több mit 5000 szabad kulcs van a 10k-ból.

    Nekem nagyon tetszik, gyönyörű a grafika, a harc meg jó pörgős.

    Elkerülhetetlen az összehasonlítás a Terával, a grafika nagyon hasonló, talán egy hangyányival elmarad, a figurák nem olyan plasztikusak, a harcrendszer viszont ugyanolyan jó, ha nem jobb.

    Lehet, hogy szentségtörés, de az első pár órában engem sokkal jobban szórakoztatott mint a Tera. A questek sokkal jobbak, változatosabbak, és nehezebb is, már az elején le kell győzni nagyméretű minibossokat, akik nagyokat ütnek, könnyen bele lehet halni, ha nem dodge-ol az ember.


    Honlap

    Trailer:


    A kiadott gépigény ne riasszon el senkit, nekem I5, ati5770-el minden maxon, gyönyörűen megy.
  • Fpocok
    #2
    Kössz. Már jön is a kliens. Bár nem vagyok Perfect World fan... majdnem ki is nyomtam egyből, de a blacklight nem lett olyan rossz, adok egy esélyt mindenképp.
    Köszi mégegyszer.
  • LaliK
    #3
    4 giga RAM?! Minek?
  • 0Fritz0
    #4
    Ingyenes másolathoz képest egész tisztességes iparosmunka még így alfa állapotban is.
    Hosszú távon valószínűleg nem köti majd le az embert, bár a sokat emlegetett "endgame"-ről semmit sem tudni.
    Aki szeret PvP-zni: Egyelőre a Cleric-Defender páros a legütősebb, a tisztán Berserker pedig erősen szopóágon van.
  • Rowlend
    #5
    Nekem elindítani sem sikerült, azt írja ki, hogy a kliens sérült.
  • Probatbicol
    #6
    Igen, itt valószínűleg a hibridek fognak jobban érvényesülni, ez is lesz az egyik erőssége a játéknak, bár biztos kialakulnak az OP elosztások hamar.
    A végjátékról nem lehet tudni semmit, de az eleje engem eléggé meggyőzött, a kis finomságok tetszenek, mint az ellenségtől pár ütésre elvehető fegyverek, felkapható mozsárágyú, változatos questek. Ebből nekem az jön le, hogy szándék volt a törődés és a szellemi termék beleforgatása a játékba.

    Azt viszont nem tudom hogy fog működni a rendszer később, pl. a Fleetwood nevű farkas boss, egyedül azon a szinten nagyon keserves lesz leverni, amikor már nem hemzsegnek a játékosok a kezdő területen, a questek meg elég lineárisak úgy láttam nem nagyon lehet kihagyni semmit.

    Ja és bocs, elírtam, nem 5 napos a teszt, úgy emlékeztem, hogy 18-ig tart, de valójában 28-ig megy, szóval bele lehet még vágni :).
  • DarkHorSe
    #7
    van valakinek kulcsa? kiprobalnam
  • 0Fritz0
    #8
    Az alfának vége, a cbt-ről meg még nincs hír.
  • iRockYou
    #9
    Sziasztok!
    Az alfa az NA vagy EU volt? Semmi infóm a játékról de nagyon érdekelne.
    Olvastam valahol olyasmit is hogy EU verzióra még várni kell jó sok hónapot, viszont amcsiban lassan elindul a Béta. Most akkor hol lesz mi lesz? Valaki tud valamit?
  • 0Fritz0
    #10
    Csak annyit lehet tudni, hogy törölnek minden karaktert a closed beta-ra.
    Még nem közölték, hogy mikor lesz legközelebb bétázás.
  • iRockYou
    #11
    Elméletileg Amerikában ebben a hónapban indul majd a bétázás, viszont európai szerveren is a honlap szerint 5 héten belül küldenek kulcsot ha jól vettem ki. Ezek szerint Euban is volt már alfázás? Mert Fritz a válaszod igazából nem volt válasz egyik kérdésemre se, de azért köszönöm a gyors reakciót :)
    Viszont az az egy dolog aggaszt a RaiderZel kapcsolatban hogy csak 3 választható kaszt volt, ami 4-re mindenképp felfog ugrani: berzerker, defender, mágus és a clerik féle megoldás. Én ezt a négyet is keveslem főleg hogy én Rouge/Assassin párti vagyok. Erről nem tud valaki valamit hogy lesz e ezen a négy választható kaszton kívül valami még? Vagy a játék folyamán lehet kasztosodni esetleg?
  • Probatbicol
    #12
    4 választható class volt már az alfában is, és ezeket keverheted, úgy nő egy kicsit a variációs lehetőség.
    Az alfa az NA volt.

    Ami az EU szervert illeti, nem teljesen értem, hogy miért erőltetik, ahogy ez a topikot is elnézem nem annyira ismert és népszerű a játék, hogy elbírjon külön EU szervert. A PW európai nyitásai általában befuccsoltak.
    Úgyhogy ha csak nem találják ki, hogy ip blokk lesz akkor én lehet, hogy maradok az NA-nál.
  • iRockYou
    #13
    Hát szerintem, hogy-ha valóban ilyen nagy sikere lesz a RaiderZ-nek mint amit a promok és a mmo fanok tulajdonítanak neki már most akkor szerintem EUs verzió alap, hogy működni fog. Bár úgy hallottam nem teljesen lesz F2P mivel ez is az a fajta játék lesz hogy itemshoppal igen nagy előnyre lehet szert tenni (például plusszolások) ami természetesen szinte minden játékban előfordul viszont megszokták oldani hogy az itemshopos tárgyak 90%-ával lehet kereskedni AH-ban más játékosokkal. Ha itt erre nem lesz lehetőség akkor szerintem nem kérdés hogy akkor már Terázik az illető ha már fizetésről van szó. (azért a terát hoztam fel mert mindenki azt hangoztatja hogy szinte vetélytársak)
  • iRockYou
    #14
    De igazából ez mindegy is, csak adjanak már róla infót, sőt inkább dobják már ki a kulcsokat :-)
  • Morpheus_v2
    #15
    Béta kulcsok az amerikai bétához, ami augusztusban (8.-tól 29.-ig) várható:kulcsok
  • shaddam
    #16
    RHT82-R2K-37ZC
    Aki kapja marja
  • Probatbicol
    #17
    Nekem is van két kulcsom, ha érdekel valakit keressen meg privátban.
  • Porsche911
    #18
    CLD42-Y7J-95RY
    KEB25-E1T-18PS

    Két kulcs,a tiétek;) :D
  • Panzeradler #19
    Van itt is 2 kulcs
    BBW43-Z1D-31TW
    HXP97-B7J-44DC
  • Tomy Lee
    #20
    Honlapot lelőtték pont akkor mikor adtam volna hozzá béta kulcsot az account-hoz
  • Tenkory
    #21
    Felhasználtam egyet. Köszönöm szépen!
  • Tenkory
    #22
    Ittvannak az enyémek is:
    BDD75-E8R-78RT
    RHP59-A1J-62CH
  • Probatbicol
    #23
    Tölthető a kliens
  • Tomy Lee
    #24
    Mikor indul pontosan a béta?
  • DarkHorSe
    #25
    So, here are two additional keys to share with friends:

    DSB69-H8J-18XW
    KAK89-B9S-12EP

    tegnaptol mar megy 29ig
  • Probatbicol
    #26
    Nem árt tisztázni, hogy az eu closed béta is indul ma este és az is 29-ig tart.
    Én az us verziót töltöttem le, azon játszom, de már kiküldték az eu kulcsot is.
  • Tomy Lee
    #27
    Végülis nem nagy a kliens lehet megérné letölteni EU-t csak kulcsom nincs oda..
  • Probatbicol
    #28
    Regisztráltál? Gyanús, hogy mindenkinek küldenek kulcsot aki kér.
  • Tomy Lee
    #29
    Log in EU-ra,redeem beta key és várok a kulcsra nem?
  • Probatbicol
    #30
    sign-up for beta a kezdő oldalon, aztán lehet várni, igen
  • Tomy Lee
    #31
    Karakter törlés lesz?
  • Probatbicol
    #32
    Ez az eu oldal nagyon bíztató, egy rohadt download linket nem képesek kirakni, csak a FAQ-ban találtam meg: http://www.raiderz-europe.com/download-installer.html
  • Probatbicol
    #33
    Na jó, visszaszívtam, levélben elküldték a linket, végül is tényleg csak annak kell akinek van kulcsa.
  • Tomy Lee
    #34
    Küldik de az USA kliens.EU-ról nekem semmi hír úgyhogy maradok USA-n sz.tem.
  • Tomy Lee
    #35
    Egyébként is már több EU szerveres MMO 150-es latency alatt nincs tisztelet pár kivételnek.Usa szerver meg van 150-es minden játéknál.
    Azért itt kiváncsi lennék mennyi a latency majd valaki nézze már meg és nyilatkozzon EU szerveren ez ügyben,köszi!
    Ha ilyen 80 körüli lenne vagy alatta akkor küzdenék a kulcsért meg kliensért azért:)
  • royaltom
    #36
    Sziasztok!

    Valamiért amint belépek a játékba max 1-2 perc után kidob a játék. Befagy és --" A program nem válaszol." ismerős kiírást látom... Valami ötlet srácok ?
  • Jaws
    #37
    Igy első ránézésre kicsit rosszabb mint a tera (azt meg nagyon útálom :) )
    Ezt a non targetes dolgot valahogy nem veszi be a gyomrom, meg azt hogy lvl 12 ön staffal nagyobbat ütök mint lövök a fireball al .
  • BoneDragon
    #38
    Sokkal rosszabb mint a Tera, borzasztóan csinálták meg a harcrendszerét, az animációk meg eléggé bénák. Ez sem az én játékom lesz.
  • DarkHorSe
    #39
    Lvl4 utan del, nem rossz jatek f2pnek biztosan elmegy de semmi kulonos nincs benne. megkockaztatom azt is hogy unalmas :)
  • Probatbicol
    #40
    Áh mégis át kellett volna menni eu-ra, mindkét amcsi szerver fullon van és nem lehet belépni..Pedig tegnap mocsok jót játszottam vele megint, kimagaslik a free mezőnyből.