15
  • Anomaly
    #1
    Ennél jobb sorozatot én még nem láttam. Egyszerűen 10/10.
  • wadnari
    #2
    Nagyon nagyon régen láttam ennyire jó sorozatot!!!

    Érdekes volt ez a trailer. Életemben elsőnek halottam magyar szinkronnal:D
  • kalapos01
    #3
    Emberek, több sorozatot kéne néznetek és rájönnétek, hogy ez csak nagyon jó, de nagyon messze van a kurvajótól. Arról nem is beszélve, hogy csak az van benne, amit leírtak a könyvben Sok könyvből lehetne jó sorozatot csinálni, ha nem filmet csinálnának belőlük.
  • Garou
    #4
    Egyik kedvencem, és viszonylag sok sorozatot nézek. A könyvekkel érdemes tenni egy próbát megéri. A sorozat csak amolyan kivonata az eseményeknek.
  • sanyicks
    #5
    jó nagyon de annyira azért nem kurvajó.
  • sempron07
    #6
    IMDB 9.4 TOP lista 4. hely. :D
    Szörnyen jó sorozat, az tény.
    Majd a második évad után én is mérlegelek, hogy a legjobb-e, vagy csak szörnyen jó... :D
  • winnie
    #7
    sorozatoknál felesleges felemlegetni az imdb-t, mert az imdb rendszere szerint nem lehet osztályozni, hiszen mit lehet osztályozni egy sorozaton? nyilván a többség a pilotot fogja, és csak nagyon kevesen térnek vissza, hogy állandóan változtassák az értékelésüket. szeretik, naná, de ezt nem az imdb-vel kell bizonygatni.
  • asgh
    #8
    "Arról nem is beszélve, hogy csak az van benne, amit leírtak a könyvben"

    Mi másnak kellene még benne lennie?
  • sempron07
    #9
    Én nem olvastam a könyvet, ezért szubjektívan is hozzá tudok állni.
    (De ha olvastam volna is, menne)...
    Egyedül a természetfeletti dolgokat hiányoltam belőle jobban, ha már a Pilotban elhúzták a legelején a mézes madzagot - kis horror beütés.
  • kalapos01
    #10
    Semminek. De innentől kezdve nem a kreatív energiák miatt jó a sorozat. Az alapanyag a jó. Lehetne igazán sikeresebb is.
  • Molnibalage
    #11
    Milyen lista? Az imdb-n listán csak mozifilmek vannak TOP 250-es listán, a sorozatok nincsenek és külön listát sem találtam soha.
  • sempron07
    #12
    Molnibalage:
    http://www.imdb.com/search/title?num_votes=5000,&sort=user_rating,desc&title_type=tv_series
    "Highest Rated TV Series"
  • cateran
    #13
    Jajj, inkabb hallgass a hulyesegeiddel..Mi az hogy "csak" az van benne ami a konyven? Megis mi a halal faszanak kellene meg benne lenni? Amugy varom a listadat az utosebb fantasy sorozatokrol...
    "Semminek. De innentől kezdve nem a kreatív energiák miatt jó a sorozat. Az alapanyag a jó. Lehetne igazán sikeresebb is."

    Uristen....Igy-igy, hiszen filmre vinni ami le van irva csekelyseg..Csak azt tudnam miert olyan keves rendezesben sikerul jol megcsinalni...Oregem, lenyugozo vagy..az elo pelda, hogy agy nelkul is leteznek emberek...(amugy meg a forgatokonyvet rakjak at filmre...Semmi kreativitas nincs bennuk...Ja varjunk csak...Igen tudom, hogy 1 forgatokonyv nem azonos 1 konyvvel, de valahol megis..irott vs vizualis..)
  • kalapos01
    #14
    Most komolyan azért hisztizel, mert nem érted, amit leírtam?

    Van, aki azt várja, hogy sok érdekes sorozat szülessen. Eredeti ötletekből. Van, akinek az is jó, ha a kedvenc könyveit vagy korábbról ismert történeteket sorozatként vagy filmként feldolgozzák.

    Itt van egy jó sorozat, aminek a történetét sokan már 10 éve ismerik. Ők örülnek, nézik, de az eredeti ötleteket továbbra is várják.
  • Troyan
    #15
    nekem nem jött kódolatlanul. mindigtv. :-(