11
  • Zombee
    #1
    Bill Murray nélkül kár is nekiállni forgatni.
  • pokolfiu
    #2
    igen, ő volt a húzóember mindkét részben....
  • zetortraktor
    #3
    Azokban ő volt, de most rohadtul nem fog hiányozni egy hatvan éves öregember a filmből. Majd a dumálat, amit neki írnának, mással mondatják el. Sok színész van.
  • Zombee
    #4
    Dan Aykroyd (60)
    Sigourney Weaver (65)
    Harold Ramis (68)
    Rick Moranis (59)
    Ernie Hudson (67)
    Annie Potts (60)
    Ivan Reitman (66)

    Mehet a kukába az egész stáb. Murray szerepét kapja meg Robert Pattinson, Aykroyd helyére Justin Timberlake, Harold Ramis-t pedig pótolja Daniel Radcliffe... és rendezze McG valamelyik lelkes elsőfilmes videóklipes tanítványa.
  • Ender Wiggin #5
    Szerintem se csinálják inkább. Mert még a végén megint az az aszott fejű barom Faszbender kapja az össze sszerepet.
  • wraithLord
    #6
    Oh f*ck. Én meg azt hittem, már forgatnak... X)
    Bill Murray nélkül ugyanaz a Szellemirtók sokkal kevesebbet ér. Rajta kívül még Egont (Harold Ramis) bírtam nagyon.
    Akkor már tényleg csinálhatnának egy olyan filmet belőle, mint pl. az A-Teamből. Ugyanaz, ugyanazokkal a karakterekkel, hasonló színészekkel, de a mai időkben. Mondjuk jobb lenne, amit eredetileg terveztek, de hát ez van...
  • Svlad Cjelli
    #7
    Nelkule? Ez olyan, mint amikor a Michael J. Fox kijelentette, hogy ha forgatnanak is uj Vissza a Jovobe filmet, akkor o max Brown Dokit alakitana.

    MIVAN?

    Szoval ja... Bill nelkul inkabb el se kezdjek.
  • nlght
    #8
    +1

    Sztem is lehet ebben az univerzumban is jó filmet alkotni. Igaz, hogy a rebootok többsége szar, de van pár üdítő kivétel, ha értelmes a rendező (pl. a korábban említett A-team és Batman is jól sikerült).
  • Ender Wiggin #9
    Az A-Team? Akkor is ultraszar, ha nem voltam az eredeti rajongó. A batman meg csak egy a sok akciófilm közül. Más példád nincs?
  • Narxis
    #10
    Az A-Team ultraszar? Nem is állok le veled vitatkozni mert ilyen ferde ízléssel mint ami neked van felesleges.

    "A batman meg csak egy a sok akciófilm közül."

    :ASDS:ASDDS:SAdASD
  • Zombee
    #11
    A Batman mondjuk nem vág ide, mivel azt a karaktert az 1939-es megjelenése óta elég sokan eljátszották már, nincs egy név vagy rendező, akihez kizárólagosan kötnéd. A Szellemirtók (vagy akár az A-Team) más. A Szellemirtókból kihagyni Bill Murray-t, vagy csak őt egyedül mással pótolni kb. olyan, mintha az A-Teamben nem lett volna Rosszfiú.
    Bár az nem sikerült rosszul, én mégis mindig félek, amikor valami régi jót folytatni vagy feldolgozni akarnak. Főleg, ha odaadják valami elsőfilmes kliprendezőnek.