70
Az Amnesia: The Dark Descent folytatása...


  • wantonly
    #1
    A Machine for Pigs

    Egy módos iparost, név szerint Oswald Mandust irányítjuk, aki tragikus eseményeket élt át mexikói utján, és most visszatérve hasonló borzalmak várnak rá. Megbetegedett, és álmaiban látott egy \"sötét gépezetet\", és mikor kigyógyult rájött, hogy a gépezet valóra vált. A játék eleinte PC-re, később OS X-re és Linuxra is megjelenik.

    A megjelenést Halloweenra ígérik.

    nextfrictionalgame.com

  • Seth
    #2
    Imádom a cég játékait, várós
  • F1ú
    #3
    mért építenének egy gépet a malacok számára? ezt nem értem
  • mk452001
    #4
    Lehet, köze van az Angry Birds-hez XD
  • Seth
    #5
    Nem feltétlenül az állatokra vonatkozik a Pigs
  • F1ú
    #6
    lehet...

    mindenesetre megvárom a végét, mi lesz belőle
  • Corten
    #7
    Csak nem valami városban leszünk. Szerintem sokkal félelmetesebb ha mondjuk egy utcán mész egyedül és egyszer csak elmennek a fények mint az hogy egy kastélyba bolyongasz. Félre ne értsetek első rész is élveztem minden percét, rég borzongtam ennyit :D . De akkor se leszek csalódott ha megint egy zárt épületbe leszünk.
  • F1ú
    #8
    én nem akarok épületben lenni
  • SötétBarom
    #9
    Amnesia szerintem a legzseniálisabb horrorjáték EVAR, ennek köszönhetően nem játszottam vele túl sokat. :DDDD Gyík vagyok hozzá. :DD
  • wantonly
    #10
    A képek és az infók alapján szerintem nem lesz városban járkálás, a házunk alatt lesz valami, tehát gondolom csatornarendszerekben, a föld alatt fogunk mászkálni. A Penumbra sorozat is szinte végig zárt térben játszódott.
  • Metalmilitiakid
    #11
    Most kezdtük el egy haverral újra,újra alatt értve, még soha nem bírtuk végig vinni, bár most egy nap alatt messzebb jutottunk mint eddig összesen :D Nemtom ki fogom e próbálni :D
  • wantonly
    #12
    http://www.sg.hu/cikkek/88636/amnesia_a_machine_for_pigs
  • wantonly
    #13
    Megjelent egy visszaszámláló a hivatalos weboldalon. Valószínűleg további képek, trailer várható, talán demó is, bár az utóbbi nem valószínű szerintem. Ugyanis a megjelenés szeptemberben esedékes.

    www.aamfp.com (bal felső sarok)
  • wantonly
    #14
    Nos, ahogy az várható volt megjelent egy trailer.

  • MR ME
    #15
    jófélel esz ez is, remélem hamar megjelenik hozzá magyarítás mint az előző részéhez, anélkűl neki se kezdek
  • GLIPX
    #16
  • MR ME
    #17
    para lesz
  • wantonly
    #18
    Fincsi trailer. Ahogy elnézem sokkal sötétebbek lesznek a pályák, mint az Amnesia-ban.
  • preziosi
    #19
    azt amúgy lehet már tudni, hogy várható-e retail version? az előző rész emlékeim szerint még itthon is kapható volt.
  • wantonly
    #20
    Várható megjelenés: Q2 2013

    forrás
  • tremdall
    #21
    "My Dearest Piggies,
    In RECOGNITION of your LOYALTY and PATIENCE, the Mandus Processing Company is delighted to announce that Forms have been FILLED and permissions have been APPROVED to allow Mr Daniel Pinchbeck PhD, Esq, etc, of the INSTITUTION know herewith as The Chinese Room to enter into discourse and discussion with you, the MEMBERS, for a period not exceeding thirty (30) minutes from 7.00pm GREENWICH MEAN TIME, on Wednesday 1st May in this Year of Our Lord 1899. He has been INSTRUCTED to answer, to the best of his ability and within the constraints of the LAWS of GREAT BRITAIN and the COMPANY PROCEDURES, to answer your questions about the forthcoming product, a televisual interactive entertainment experience known colloquially as Amnesia: A Machine for Pigs. No hawkers, beggars, unionists or timewasters. Latecomers will be skinned.

    THE SWINE ARE RISING (amen). "
  • Skyrim
    #22
    Hello.Mikor jelenik meg az Amnesia 2 ?
  • Rony94
    #23
    Eltolták a nyár végére. Szóval már csak pár hónap és megjelenik. :)
  • Prince of Máté
    #24
    Megvan a dátum!
  • wantonly
    #25
    Steam link:

    Jelenleg elővásárolható, akcióban 12,79€!

    Szinkron nem lesz, de magyar felirattal jelenik meg!
  • wantonly
    #26
    Javított link: Amnesia: A Machine for Pigs STEAM
  • MR ME
    #27
    a felirat királyság!
    már várom, nem sok játék kötött le az utóbbi időben annyira mint az első része
  • Prince of Máté
    #28
    Én már nagyon várom :P
    Szerintetek melyik a legjobb costum story az Amnesia-hoz? (ami az eredeti stílusra a legjobban hajaz)
  • wantonly
    #29
    A játék tölthető a steam-en! Nekem már száguld lefele. :)
  • wantonly
    #30
    Metascore 73 User score 9.0
  • zzeN
    #31
    Magon kint is van a GOG-os verzió.
  • wantonly
    #32
    No comment...
  • zzeN
    #33
    Sőt már skidrow is van:D
  • wantonly
    #34
    Remélem vírusos. :)
  • zzeN
    #35
    Azért ne szállj el magadtól mert megvettél egy játékot:)
  • wantonly
    #36
    Elég sok játékot vettem már. :)

    Viszont zavarni zavar, hogy az egyik kedvenc játékomból már a megjelenés napján 3 féle warez verzió van.

    Legalább ne reklámozzuk.
  • grebber
    #37
    Gyorsan beletoltam 1 órát. Hát remélem lesz benne valami félelmetes is, mert ennyi idő alatt egy Outlast már előtte az összes aduászát itt meg kb elalszok.

    Az tény hogy ez full más meg ez nem alig 4 órás lesz mert az lesz kb 3 óra mire megtalálom hova kell majd menni :D

    Remélem később beindul valami mert eddig ez nudli.
  • grebber
    #38
    Amúgy kb semmit nem olvastam a játékról így számomra rendkívüli meglepetésként ért, hogy magyar feliratos!
  • mac83
    #39
    sokan írják hogy 3 óra alatt vitték végig ezt a játékot, max 4, szóval úgy készülj :D
    nekem olyan problémám van, hogy nem tudok jobbra-balra nézni, csak előre-hátra menni, tudtok segíteni?
  • grebber
    #40
    Akkor ők prok nem is kicsit mert nekem ebből az 1 óra gameplayből 30 perc már csak a keresgélés volt és még mindig nem találom ahova menni kéne :D
    Szóval nekem bőven lesz ez 8-10 óra is!