36
Van már itt olyan, akinek a gyereke is ideír?
  • Mike
    #1
    Tag már jó ideje, és amikor a csatlakozott akkor már volt kisgyereke aki most már nagyobb és ír az sg-re, vagy őstag és már van 8-10 éves gyereke aki szintén sg-zik. Ti tudtok ilyenről?
  • Carlos
    #2
    nem
  • Holland Kemence
    #3
    armageddon666
  • SzirmosSzisza
    #4
    Miért kéne őstagnak lennie ? :o
    Pl egy 50-20 éves páros is ugyanaz :D
  • Calver
    #5
    SaGa és (meglepő és mulatságos módon) SaGa Jr.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Nekem még a kutyáim is ide írnak!
  • bakkerman
    #7
    van egy zimbabwei adoptált gyerekem,én írhatok ide?
  • bakkerman
    #8
    amumekele nwangbo umele knamuku zoltán a neve,a zoltán onnan jött,hogy így hívják az édesapámat,így gondoltam továbbviszem az ő nevét :)
  • Zsolek123
    #9
    Mike, te vagy az én lányom
  • DeerHunter01
    #10
    Én vagyok az apád.
  • Jéézuska
    #11
    miért,dugni akarod ?
  • godga
    #12
    :DDDDDddd
  • lck
    #13
    Én.
    Fiam.
  • tommygear
    #14
    és ha van ilyen akkor mivan? :D miért fontos ez?
  • Dzsini
    #15
    Protip: nem csak fontos topicok nyílnak az SG-n.
  • Rockynhooo
    #16
    én is faterom meg a fiam is illetve a nagypapám is szoktunk írni
  • Mike
    #17
    azért, mert aki 5-6 éve jött annak még nem lehet olyan gyereke aki ide is ír, ellenben aki ár 10-11 éve, annak simán lehet - már úgy értem, hogy aki sg tagság alatt született :)
  • Büdös Bohóc
    #18
    hát bazz, Sedó, a fia is fent van, bár lehet már jó ideje nem írt, annak idején mondta nekem, hogy egyébiránt nem különösebben engedte/ajánlotta neki, mert látta mekkora idiotizmus megy itt.
  • Mike
    #19
    csak felmerült a téma, hogy mi lesz itt 100 év múlva, a leszármazottaink olvassák majd mindazt amit mi írtunk most

    persze ha még lesz sg 100 év múlva

    ebből adódott, hogy más most is lehet ilyen, hogy a gyereked a te hülyeségeidet olvassa :)
  • Dzsini
    #20
  • Narxis
    #21
    :D
  • F1ú
    #22
    igen ez az én fejemből pattant ki, hogy mi lesz majd 100 év mulva , és én ötlöttem ki, hogy a leszármazottaink is olvashatják az sg-t, akár 100 év múlva is lesz sg.. simán, mért ne lenne?
    és majd jól beégünk a gyerekek előtt, majd ilyeneket fog kérdezgetni..apa buzi voltál mikor kicsi voltál? az nem lenne jó
  • Mike
    #23
    de
  • Dzsini
    #24
    Ott kezdődik, hogy egyrészt ide kell tévednie, aztán be kell jönnie azokba a topicokba, ahova a felmenő is írt (vagy ír), észre kell vennie egy bizonyos felhasználót, és be kell azonosítania azt.
    Hacsak nem apu/anyu mutatja meg, hogy "nézd, ide írogattam (vagy ide írogatok)" ez elég esélytelen, és az évek előrehaladtával egyre esélytelenebb lesz.

    Másik lehetőség, hogy móka kedvéért a gyerek keresgél a szülő nevére (nicknevet nem valószínű, hogy ismer) a neten, és belefuthat bizonyos dolgokba, de ehhez az kell, hogy folyamatosan körbehirdesse a fórum nyílt területén az identitását, és eléggé ritka legyen a neve, ekkor a keresőknek kicsit könnyebb dolga van.
  • Mike
    #25
    én biztos megmondom majd a gyerekemnek milyen nicken irogattam, hogy lássa az apja mekkora egy troll :DD
  • Dzsini
    #26
    Na jó, de tőled ez az elvárt viselkedés :)
  • Ironman2
    #27
  • GregSB
    #28
    Ha a tendencia folytatódik, nem lesz SG 100 év múlva:

  • tommygear
    #29
    reméljük
  • COD Black Ops
    #30
    280hónapos vagyok állítólag egyik ismerősöm ismerőse már 160hónapos koromban is itt volt.
  • pxxl
    #31
    pfúú jó h szólsz. regelek is egy pixxel jr-t a fiamnak :D még csak 2+ de nehogy már valaki elvigye a nicket :D
  • Dzsini
    #32
    Igazán meg is tehetted volna, így csak a szád járt.
  • kifli
    #33
    arra fogod használni, hogyha kibasznak sg-ről a faszba, akkor visszasunnyogj :D
  • bakkerman
    #34
    hát igen,amióta az egész FÓRUM legnépszerűbb topikja a valóvilág topik,addig mit is reméljen az ember?!
  • pxxl
    #35
    nyilván :DD
  • jazzy
    #36
    És majd kiadod magad a saját 2 éves fiadnak :D