1102
  • Prince23
    #1
    Medal of Honor: Warfighter megjelenése októberben várható PC, Xbox360 és PS3 platformokra, a Danger Close fejlesztésében.

    Az egyjátékos rész története továbbra is a Tier 1 nevezetű szakasz körül fog majd forogni, míg a többjátékos módozat alapos vérfrissítésen fog keresztül menni, hiszen ezt a részt már nem a DICE fogja készíteni, viszont a Battlefield 3 című háborús játék látványvilágáért felelős Frostbite 2.0 Engine továbbfejlesztett verziója megmarad.

    Az első mozgóképanyagot (Debut trailer + Gameplay) a MOH: Wargighter kapcsán az EA a márciusi GDF-en fogja bemutatni, meglehetősen ünnepélyes keretek között.
  • tutituti
    #2
    kíváncsian várom mit sikerül összehozni.Remélem méltó lesz a régi MoH névre legalább annyira mint a bf2-bf3.az már negyed siker.
  • Maximus4
    #3
    + fav
    Már nagyon várom:)
  • Fpocok
    #4
    míg a többjátékos módozat alapos vérfrissítésen fog keresztül menni,

    Kiváncsi leszek.
  • Hecker007
    #5
    +fav

    hátha jobb lesz mint a BF3 :D
  • Fpocok
    #6
    Van rá esély: Nem dice csinálja.
    Singleplayer része meg abszolút hidegen hagy.
  • Hecker007
    #7
    a régi moh:aa, meg moh:pa single része bejött nagyon az airborn nevű hulladéké viszont annál kevésbé eléggé scifi szerű lett a végére, úgyhogy engem azért az is érdekel :D
    Igaz még az előzőt se próbáltam ki, de lehet adok neki egy esélyt.
  • Prince23
    #8
    Ja a forrás itt van, kiválogattam a szavakat, azt megírtam gyorsba, lényegbe:

    Source
  • Smithwarden
    #9
    Ez most akkor lehet nem lesz felkesz es rossz, csak meg rosszabb?

    Frostbite 2 nagyon szep motor a DICE-tol...
    De ha a Danger Close sem tudja levinni benne a szaros netkod kesest es nem tudjak engedelyezni az alap lepeshangokat sem, akkor a BF3hoz hasonloan feldughatjak maguknak kb az egeszet. :p
  • Desiderata #10
    WWII:?
  • IXEMGabeo
    #11
    én megálltam a MOHAA-nál:D

    Pacific Assaultot kipróbáltam töröltem is a fenébe nem tetszett...azóta semmilyen Medal of honort nem toltam
  • Prince23
    #12
    Fülöp-szigeteken dog zajlani az egyik küldetésünk!





  • Mr_no_NaMe
    #13
    már megint egy rókabőr?
  • sherlock1
    #14
    Details:
    -Developed by Danger Close (both single and multiplayer)
    -Frostbite 2.0
    -Releasing October 2012
    -The story continues to be about Tier 1 Operators.
    -The story is also written by Tier 1 Operators, and loosely follows actual events and operators.
    -Now working with over 24 operators for information and feedback, since they were quite happy with MoH1 and a lot more volunteered to help.
    -They're not talking much about multiplayer yet, but we did get a few details.
    -The multiplayer will include various international tier 1 factions (British, Australian, German, Polish) and some kind of one-shot, one kill hardcore mode.
    -There will also be a co-op mode, but the game won't have full campaign co-op.
    -"There are hooks in our multiplayer that are... different."
    -Besides just the missions, the game's plotline will focus on the personal issues operators face. One example given is about a strained phonecall between an operator and his wife.
    -The main characters of the previous game return.
    -One of the missions takes place in Isabela City in the Philippines after it has been flooded by a typhoon, creating a Venice like scenario with knee high water.
    -Again, as it's based on real events, they don't want the game to feel like a Michael Bay movie, so you won't see things like the Eiffel Tower exploding.
    -However, since it is Frostbite 2, you will see things like the level chipping apart, papers flying, chandeliers swinging, and other things that are more plausible in a combat situation.
    -You will sometimes have multiple choices when faced with a situation. One example given is during a hostage rescue, you reach the door to the room the hostages should be in. You can either kick it in, C4 it, throw a grenade in, or use a flashbang. This will presumably change how the next part plays out tactically.
    -The rest of this section involves trying to escape the city with two hostages in tow and one of your teammates bleeding out. It's implied there's some kind of time pressure here, but not explicitly stated if there's a clock.
    -OXM notes that the biggest difference between the game's campaign and other modern warfare shooters will again be tonal, so if you're wondering if you will like the game's campaign, ask yourself if you want a more polished/improved version of Medal of Honor 2010.
    -I imagine this is the mission we'll see at their March 6th conference.
  • grebber
    #15
    Ezek a képek elég hangulatosak.Várom ezerrel.
  • Prince23
    #16
    Főleg a tájfunos kép mnagyon adja. remélhetőleg tényleg jobb lesz, mint elődje. bár nekem a solo része tetszett, csak túlságosan csőjáték
  • grebber
    #17
    Főleg hogyha ezeket a jeleneteket mind real timeba élhetjük át a game során nem csak holmi fos átvezetőben, akkor az igen megdobja majd a hangulatot!
  • Gyuszopapa
    #18
    Az elöző rész ismeretének tekintetében ez is COD-ot majmoló hulladék lesz.
  • grebber
    #19
    Lesz coop!
  • morzsi555
    #20
    #14
    -The multiplayer will include various international tier 1 factions (British, Australian, German, Polish) and some kind of one-shot, one kill hardcore mode.
    -There will also be a co-op mode, but the game won't have full campaign co-op.
  • mandm
    #21
    Tudtad, hogy a csúcson kell abbahagyni.
  • mester1987
    #22
    Sziasztok, gondolom ugyanaz a csapat fejleszti akik a 2010-es alcím nélkülit is. Nameg akkor Frostbite 2; ha már :D
  • Prince23
    #23
    Ó héjjj

  • Muttley
    #24
    csak el ne b.sszák megint az enemy AI-t
    hangulatban, sérülés modellezésben és a küldetések színességében is bőven lehet fejlődni a 2010-es játék szintjéről :)
  • Prince23
    #25
    Én már annak örülök h nem a DICE készíti a multit.
  • Muttley
    #26
    én meg abban bízok, h
    a single nem lesz olyan sekélyes, lapos,
    mint a 2010-es MoH
  • Prince23
    #27
    Új kampányt kap szóval:

    - megfordulunk a Fülöp-szigeteken
    - felszámoljuk a szomálisai kalózokat (na erre leszekl én kiváncsi mi látványorgia lehet itt, mondjuk a Fólöpös rész meg tájfunos lesz :D)
  • Muttley
    #28
    Bin Laden levadászását is szimulálhatnák :)
  • Puhos
    #29
    Szia!
    Ez még viszonylag friss dolog még így lassan egy év után is. Meg gondolom, hogy ami a likvidálással kapcsolatos dolog az legalább 1000 évre titkosítva van. Amúgy jó lenne!
  • Muttley
    #30
    itt azért már élénken foglalkoznak vele... :o)

    http://www.youtube.com/v/E3p-_8D6qPM?version=3&hl=hu_HU
  • Muttley
    #31
  • Prince23
    #32
    Eltévedtél, vagy esetleg hadüzenetnek szántad a vidit? :)
  • Muttley
    #33
    nézd csak meg, miről beszéltünk
    máris meg lesz a fonál :)
  • sherlock1
    #34














  • tutituti
    #35
    http://www.mohhq.com/

  • gosumofo
    #36
  • Prince23
    #37
    Nem tom hogy vagytok vele, de ez sokkal jobbnak ígérkezik, mint a 2010-es...

    itt asszem nagy világkörüli túra vár ránk, és remélhetőleg nem összecsapva 5 órába :D
  • s1lkforrent
    #38
    Áá, már megint terroristák, akkor már inkább náczik. Lassan visszasírom a 2. VH-s környezetet.

    Viszont legalább jól néz ki. Agyatlan trash action-nek jó lesz.
  • zotya10002
    #39
  • Fpocok
    #40
    Szar lesz.
    És mindig szomorúan látom, amikor szar játékok kapnak folytatást, a jobbak meg nem.