24
Command&Conquer Tiberium Alliances Play4Free
  • Gyuszopapa
    #1
    A tegnapi nap indult a Command&Conquer Tiberium Alliances Play4Free zárt bétája.A játék az EA már megszokott mikrotranzakciós rendszerét fogja használni.Egyelőre csak IGN PRIME(fizetős) tagoknak elérhető a belépés.
    A belépő képernyőn egy bemutatkozó videó is látható a játékról.
    C&C Tiberium Alliances zárt béta bejelentkező képernyője
  • tutituti
    #2
    egynek jó lesz míg ki nem jön az End Of Nations!
    Én azt várom nagyon.
  • JethroHUN
    #3
    Óriási bukás lesz
  • shaddam
    #4
    Még decemberben kaptam béta kulcsot.Akik rászoktak függeni ezekre azok ráfognak erre is, én be vagyok oltva ellene.
  • Gyuszopapa
    #5
    Én 98-tól 2004-ig csak szinte RTS(C&C Red Alert,Starcraft stb.)-el játszottam,elég is volt,azóta szinte nem játszom ilyen tipusú játékokkal.
  • shaddam
    #6
    De ez nem rts, hanem az új age of empires részhez hasonlóan kiherélése egy régi szériának farmville köntösben.
  • Caliph
    #7
    omg
  • s1lkforrent
    #8
    Én szeretek gyakorlatilag minden fajta stratégiát, a Command and Conquer sorozat pedig kitüntetett helyen szerepel nálam, az első két komolyabb stratégiám a 95-ös C&C és a 96-os Red Alert voltak. Még szegény félresikerült Renegade-nek is szemet tudok hunyni a hiányosságai felett, sőt még az egyébként rettenetesen borzalmas Tiberian Twilight-ot sem tartom teljesen menthetetlennek.

    Szóval úgy esett, hogy bejutottam én is a bétára, éés..
    Emberek, én nem találok szavakat. Farmville-esített Tiberium Wars b*meg. Az.

    Óédesistenemmentsdmeglelkünkettőlaborzalomtól!

    shaddam: Azért az Age of Empires Online legalább egy korrekt RTS, amennyiben a gatyádat is ráköltöd.
    De ebből a ****ból soha nem lesz értelmes játék, ami túllép a hullagyalázás fogalmán.
  • orichalcos
    #9
    Nem tegnap indult. Hetek, hónapok óta megy. December óta játszom vele én is. Egynek jó, elmegy.
  • Ryder159
    #10
    ÁÁÁ! EA? P4F? akkor ez is egy **** lesz. Majd megy a fizetős cuccok bepakolása ezerrel, a bétás bug-ok meg 2 év múlva is ott lesznek. NFS:World-ot játszok, tudom mit beszélek. De azért majd egy próbát megér...
  • Csokis
    #11
    C&C: Tiberium Alliances bétakulcsok!
  • s1lkforrent
    #12
    Impressions: C&C Tiberium Alliances
  • LestatVenom
    #13
    most meg már open beta van
  • Titan
    #14
    Csak én nem tudok belépni?
  • nyirog
    #15
    halika, valaki tolja? vagy van esetleg magyar alliance?
  • tommygiant
    #16
    Az EA aktiválta a Command & Conquer Tiberium Alliances játékot
  • tommygiant
    #17
    Melyik szerveren érdemes kezdeni? Egyáltalán hol játszanak magyarok?
  • tommygiant
    #18
    Én ezen kezdek: Server: World 23 (Europe), Creation date: 06.04.2012 20:00:00, Time zone: gmt+2, Language: English.
    Jelenleg ez a legújabb szerver a gmt+2 időzónában és az angol nyelven belül. 13011 slot foglalt a 25000-ből.
  • bgabor
    #19
    Ez olyan rendszerű RTS, mint a korábbi C&C-k, vagy valami más?
  • bgabor
    #20
    Megnéztem, ez sajnos így nem ér semmit. Kár, nemtudom mibe került volna nekik egy rendes Old school C&C-t böngészőbe integrálni.
  • grebber
    #21
    Itt egy ingame item akit érdekel: 7TFD-NR65-CYRD-JN6Z
    Nem tudom mit ad de engem nem is érdekel!
  • ZzoleE
    #22
    Nem tudom játszik e még ezzel vki, de itt van 2 starter pack kód!

    5TLW-QPL9-F34Y-MQR5
    4W94-K6UM-QAMA-F489
  • Ryder159
    #23
    8WU9-V72Q-ZAYF-W36T +900 Command Point Capacity 7 days
  • JonasSandor
    #24
    5-én jön a remestered. Windows 10 only, bár még 8.1-en elindul.