15
Nightmare in Budapest
  • TVelvet
    #1
    Nyilt BP.-n egy ilyen horrorszínház, ijesztgetős alkotás. :) Kinek van már vele tapasztalata?


    (POÉNOKAT NE LŐJÉTEK LE PLS.) :)

    Arckönyv

  • Narxis
    #2
    Becsokiztam.
  • Loál János #3
    Van akciós jegyvásár egy honlapon, féláron lehet kapni (1400Ft).
    Szerettem volna azonnal rácsapni 2db-ra, de a bemutató videó totál elvette a kedvemet. Lehet, hogy életben jobb, de nekem a videóból az jött le, hogy futyi sminkben lévő emberek gyenge díszletek között ijesztgetnek a sötétben, ami igen gyenge produkció.
    Akkor inkább ingyen sétálok egyet egy kertvárosban, ahol a kerítés túloldaláról nyálfröcsögősen kaffogva felém rohanó kutyák fosatnak be. Ingyen. :-|
  • Guren
    #4
    ez. így videó alapján annyira műanyagnak tűnik az egész, hogy nem lehet túl komolyan venni. pl. az a láncfűrész olyan, mintha valami gagyi játék lenne. nem igaz, hogy nem tudnak beszerezni egy régi rozsdás szart.



    vagy ha púder helyett valami ehhez hasonló maszkot használnának:

  • sublimaze
    #5
    Sokkolóan gagyi.
  • Narxis
    #6
    :D
  • Yoda001
    #7
    hát ezt lehet megnézzük majd... annyira rossz dolgokat nem is írnak róla, hmm :)
  • TVelvet
    #8
    Én se voltam még, csak kíváncsi vagyok, azt hallottam tényleg jó lett. Ne a képeket nézzétek. :)
  • Büdös Bohóc
    #9
    kritikusok = szar ízlésű különcök, akik azért szeretnek felhúzni valamit, hogy azzal mutassák ők mennyire megértik a művészetet
  • dave9004
    #10
    már jobb lenne, ha teljesen sötét lenne és adnának mindenkinek egy zseblámpát.
  • Atomreaktor
    #11
    azért nem rossz, hogy ott sem voltatok még és úgy fikázzátok...
  • Zero 7th
    #12
    Ha már képről nagyon hulladéknak tűnik, akkor meg sem nézem, ez már csak ilyen.

    Ha eléd tesznek egy tál valamit, ami szarnak látszik, szarszaga is van, és minden jel szerint az egy darab szar, te azért csak belekóstolsz?
  • TVelvet
    #13
    Azt elfelejtitek, hogy direkt nem akarnak mutatni semmit. Csak amit muszáj. Mivel ez a lényege, hogy meglepődj, megijedj :)
  • cenobite
    #14
    Valami ilyesmi kellene.
    Elég komoly "szellemvasutak".
    13th gate trailer-e szerintem nagyon jó!

    De innen is lehet csemegézni...
  • öregharcsa
    #15
    nem is mutathatnak jóformán semmit, hiszen lelövik akkor a poénokat előre... a másik ha már forgatnak oda fény kell(több), így a hatásokat elvesztik, gagyinak tűnnek...
    Egy jól bevilágított, nem töksötét helységben már a fényektől is elkezdhetnek sokan parázni... megfelelő effektekkel még fokozható is ez a rémület, ehhez meg hozzáadjuk a sminket, a "színészi" játékot és kész a paráztatás alapja... persze ehhez szakember kell vagy jól kell "lopni" más működő modellekből... innentől egy jó fogatókönyv(alap) vagy megfelelő felkészülés/kezdeményezés/cselekvőképesség csak hab a tortán...

    garantált a beszarás :)

    Én egyszer ha időm engedi lehet benézek hozzájuk, érdekel a dolog...