4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Prince23
    #1
    Bár a Ubisoft hivatalosan még nem jelentette be az Assassin\'s Creed III. részét. Hivatalos forrsából már tudjuk, hogy a készítőknek még ez év március 31-e előtt illő lenne bejelenteniük a trilógia zárórészét. Ráadásul a Ubisoft tervezett fiskális kalendáriumában is ez az információ áll, tehát mindenképpen lépniük kell a sajtóközlemény kiadásával. Korábban már volt szó arról, hogy az AC3 története Egyiptomban, Franciaországban vagy USA-ban fog játszódni

    A cikk folytatása, forrása ITT!
  • Gibor
    #2
    Bár szerintem még felesleges volt a topicot megnyitni :) De ha már itt tartunk, én USA-t tartom gyanúsnak, legalábbis Desmond részéről, hogy az Animusba mi fog történni, gőzöm sincs, rengeteg helyszínre lehet gondolni ha pl az almás képjátékokat nézzük a 2. részből. De Desmond részéről azért gondolok Amerikára mert a Brotherhood Da Vinci dlc-jében a végén egy koordináta van "43 39 19 n 75 27 42 w" Google Maps Boonvile mellet egy kis dombhoz vezet ami valamennyire rá is illik a Revelations végén levő környezethez.
  • tommygear
    #3
    fenébe pedig grebberre tippeltem mint témaindító :(
  • PeeTeR
    #4
    +1
  • ratgab
    #5
    Lehet, hogy Desmond idejében Amerikában lesznek, de az animusban 1000 %, hogy a Francia forradalom során fog tevékenykednek az aktuális ős!
  • tommygear
    #6
    már miért lenne 1000%?
  • Prince23
    #7
    A CVG pletykái mindig igazak, az esetek 95%-a

  • Shep
    #8
    Az tetszik ,hogy nincs hivatalosan bejelentve a játék de a megjelenés dátuma már fix.
  • Tinman #9
    "hivatalosan még nem jelentette"
    "Hivatalos forrsából már tudjuk,"

    Hogy mi?
  • Holland Kemence
    #10
    Állítólag a vége az lesz, hogy kiderül, a templomosok zsidók és christine lagard meg az imf lesz a főellenség.
  • Prince23
    #11
    "Hivatalos forrsából már tudjuk, hogy a készítőknek még ez év március 31-e előtt"

    van tovább is. ne csak két szót ragadj ki
  • tommygear
    #12
    jaja ez kb olyan mint a gamestar hivatalos forrása arról, hogy jön az RDR pc-re
  • Shep
    #13
    Hát de az jön is, csak késik :)
  • MerlinW
    #14
    Miután az Abstergo egy szabadkőműves csoport, így ezt már a sorozat első része óta tudjuk:)
  • MerlinW
    #15
    Ubisoft maga írta Twitteren még tavaly, hogy 2012 év végén jön az AC3. Nincs ebben semmi. Ugyanakkor R+ sosem mondta egy szóval sem, hogy jönne RDR PC-re. Sőt, mindvégig az ellenkezőjét hajtogatta.
  • ratgab
    #16
    GTA4-nél is igen hajtogatták, aztán meg tessék...
  • MerlinW
    #17
    Emlékeim szerint GTA4 esetében néma csend volt, semmit sem mondtak. Azt sem hogy nem lesz.

    Ubisoft-ot pedig nem érdemes R+-hoz hasonlítgatni, nem egy súlycsoport. R+ sehol sincs Ubi-hoz képest. Sem termékek, sem szavahihetőség szempontjából.
  • ratgab
    #18
    Emlékeim szerint meg azt állították idézem: "Soha nem lesz pc-re!"

    Én nem hasonlítottam Ubi-t, csak RDR-ről jutott eszembe.
  • Prince23
    #19
    Ellenben a külföldi szaksajtók mégis írtak, hogy lesz PC-re. valamelyik igaz pletyka szinten...
  • ajem kisa
    #20
    Csúnya antiszemita ubisoft ejjnye!:D
  • tommygear
    #21
    olvasd át újra amiket írtam

    1. én nem azt írtam, hogy nem jön az ac3, hanem hogy sokan már itt biztosak a helyszínben is egy pletyka miatt

    2. ki beszél a rockstarról? én azt írtam, hogy a gamestar emlegette, hogy jönni fog az rdr mivel ők hamarabb hozzájutnak ilyen infohoz, amiből persze semmi nem lett
  • tommygear
    #22
    am mi az a R+ Rockplus? :D
    R*
  • MerlinW
    #23
    Direkt írtam úgy, hogy legyen mibe belekötnöd.
  • Metontour
    #24
    Végül is Észak.Amerika meg a Francia forradalom nem zárja ki egymást hogy egy részben szerepeljenek mivel a franciák segítettek az amcsiknak a függetlenségi háborúban simán elképzelhető hogy Amerikában kezdünk aztán átkeveredünk Európába mivel ha jól emlékszem Napóleonnál is volt alma az AC2 egyik minijátékába.
  • Prince23
    #25
    Én egy esetleges párizsi részt (ld Brotherhood) az AC 3 mellékszállaként képzelném el. USA lenne a fősztori AC3-ban.
  • ratgab
    #26
    Usa nem lenne elég izgalmas (sőt kifejezetten dög unalom lenne! Ellenben egy Francia forradalom idején játszódó sztori igen érdekes lenne.
  • tommygear
    #27
  • Metontour
    #28
    Vagy Amerikában kezdünk amolyan bevezetőként megszerezzük az almát ami ott van a Vasington Gyurinál aztán azt meg megdurrantják a forradalom alatt Párizsban.
    Amúgy Amerikába nem sok látnivaló lenne mivel a látványosságok nagy része még nincs kész vagy nem is létezik.
  • Büdös Bohóc
    #29
    R* és Ubi tényleg messze áll egymástól. R* legtöbbször minőségi játékokat ad ki
  • Amiga
    #30
    Persze, talán egy párhuzamos világegyetemben...

    R* szinte kizárólag a GTA franchise-ból és hasonszőrű társaiból él, Ubi nélkül nem lenne PoP-tól TR-en át Beyond Good and Evil-ig semmi. GTA 4-ről és Bully-ról pedig annyit, hogy még ma is közröhejnek számítanak az optimalizáció és a terméktámogatás szempontjából.
  • Büdös Bohóc
    #31
    Beyond Good and Evil-el mit ért, unalmas, felhypeolták a kritikusok közben a népnek nem kellett - én azt mondom, hogy amit a nép nem eszik, az nem lehet jó. A jó mindig is relatív fogalom volt és szerintem egyértelműen csak úgy lehet megfogalmazni, hogy a "többség által kedvelt dolog". Nos a többség szart abba a játékba már bocs.
  • Brolly28
    #32
    ahhh nem gondoltam volna hogy lesz még folytatás :O
    nem is baj örülök neki eddig az összes részt végigvittem egyik kedvenc játékaim között tudom egyetlen dolog azért kicsit szúrta a szemem, az előző részekhez képest a revelationben teljesen más lett desmond arca és kb végig szokatlan volt
    de az tetszett hogy kitértek arra is hogy mi lett altairral az 1. rész után

    mindenesetre nagyon várom
  • ratgab
    #33
    Viccelsz? Beyond Good and Evil az egyik legjobb játékuk, instant klasszikus lett!

    Többség nem szart a játékba, eddig még te vagy az első, aki lehúzta, pedig már jó pár éve kijött.

    És GTA 4 tényleg egy szutyok.
  • Büdös Bohóc
    #34
    "Beyond Good & Evil was a commercial failure due to its ill-timed release and lack of popularity"

    ennyi
  • Büdös Bohóc
    #35
    Gondolom a stílusnak nem is vagy nagy fanja, ha leszarozod a 4-et. Vice City vitte el a pálmát hangulatban, de minden másban a 4.
  • MerlinW
    #36
    Ubisoft játékok az elmúlt 22 évből...:)
  • Gibor
    #37
    Ott a Street Legal : Racing Redline... Egy Value játék gyenge eladásokkal csak PC-re... és gyanítom többen játsszák mai napig mint a legújabb NFS : The Run-t. Ha csak PC-t nézzük akkor biztos, de megmerem kockáztatni a konzolokat is. És közbe te lehet nem is hallottál erről a játékról :) szvsz... nem mindig van ez így.
  • Büdös Bohóc
    #38
    ha nem fogtad volna fel, arról beszéltem, hogy rendkívül sanyi volt az eladása annak a játéknak (ez nagyrészt egyenesen arányban van a warez verziók számával is mondjuk) és ebből mi következik? Hogy leszarja mindenki.

    Street Legalt lehet, hogy többen játsszák, de pont ezért jó játék akkor nem?... Run-t is kevesen vették meg, egyébként is szar.
  • tommygear
    #39
    Ubi is nagyon jó és minőségi játékokat ad ki...
  • Prince23
    #40
    Nyilván a Rockstar minőségibb (és kevesebb) játékokat csinál, mint Ubi. Most nem feltétlenül a látványra és játékmenetre gondolok, hanem a sztori kidolgozottságára, amit kb 5x részletesebben dolgoznak ki. már-már közelítenek RPG játékok felé a történet kidolgozottság tekintetében, pl ott van a kurvára zseniális Red Dead redemption, vagy az LA Noire vagy a legutóbbi GTA.