13
  • tomboy013
    #1
    Azt hittem valamelyik ténylegesen jó filmjét folytatják =( Nekem a nagyfiúk nem jött be.
  • Spaceghost
    #2
    Nekem se jött be. Moziban láttam mert akkori bnőmnek ez volt a kívánsága. Bár nem említettem neki, de engem egyenesen zavart hogy 4:3-mas képarányban adták Pécsen a Cinema Cityben... Biztos hülyének tűnök ettől, de számomra ez elfogadhatatlan, nem ezért megyek moziba. :-\ Maga a film egyszer nézős volt középszar poénokkal.
  • Wittgen
    #3
    Számomra inkább volt jópofa családi film, mint vígjáték, de nem volt rossz. bár mozira nem adtam ki pénzt, Sandler filmjei annyit nem érnek.
  • #4
    Egy Zohan folytatásnak jobban örülnék :)
  • pokolfiu
    #5
    az elég beteg volt.... de tetszene nekem is...
  • nessboth
    #6
    Aham, Sandler ismét a stúdió pénzén akar menni nyaralni...hűha...
  • mochee
    #7
    Zohannál rosszabb film nincs.
  • adampierson
    #8
    "mindössze három feldolgozásban szerepelt: a Kellékfeleségben, a Csontdarálóban és a Kismenőben"

    Már elnézést, de kihagyták a Férj és férf c. filmet.
  • zetortraktor
    #9
    Valószínűleg azért, mert nem volt feldolgozás.
  • adampierson
    #10
    Már hogy ne lett volna az!?

    Strange Bedfellows (Melegházi átverés) 2004-es Ausztrál vígjáték. Két kisvárosi önkéntes tűzoltóról szól, akik adókedvezmény miatt meleg párnak adják ki magukat. Paul Hogan az egyik főszereplő. Az adóellenőrt pedig Pete Postlethwaite játsza.

    Nagyon jó kis film.
  • zetortraktor
    #11
    Ja, mert te az mondod? Mert láttál egy filmet, amiben egy pár melegnek adta ki magát? Akkor az is feldolgozása másik 10 ilyen témájú filmnek? Egy fiú és egy lány szerelméről hány film szó?

    Klón, másolat, akár plágium is lehetne, de feldolgozás nem, semmi köze a két filmnek egymáshoz az alaptörténeten és pár elemen kívül, az ausztrálok akartak anno perelni, de elolvasva a szkriptet ők is azt mondták, hogy nincs azzal semmi gond.
  • adampierson
    #12
    Az Ausztrálok 2004-ben csinálnaK egy vígjátékot amIben tűzoltók adócSalás révén meleGnek adják ki magukat, és a nyakukra jár az adóhatóság. 2007-ben Adam Sandlerék csinálnak Egy vígjátékot amiben tűzoltók adóCsalás révén melegnek adják kI magukat, és a nyakukra jár az adóhatóság. Evidens, hogy valóban semmi köze egymáshoz a két filmnek. Igazad van kizárt, hogy ez feldolgozás lenne. Hogy lehettem ilyen vak? Nem is, értem. Most megyek és átgondolom az életem.
  • zetortraktor
    #13
    Gondold át, mert sok minden nem úgy van, ahogy gondolod. Először is nem körülötted forog a világ. Nem az lesz a feldolgozás, amit te annak hiszel. Nem az a feldolgozás, amit te annak gondolsz. Kábé mindenkinek nyilvánvaló, hogy mi feldolgozás, és mi nem, de éreztem, hogy nehezebb eset vagy, ezért linkeltem azt, amikor a készítők is elismerik, hogy nem feldolgozás a film.

    Ha te azt hiszed, hogy ha 2 filmnek hasonló az alapsztorija, akkor feldolgozásról van szó, akkor hatalmas tévhitben vagy és roppant csekély a lexikális tudásod. Nem azt mondom, hogy ne hidd. Hiheted. Csak jelzem, hogy nem vagy egyedül a világon és idővel el fogsz kezdeni kételkedni abban, hogy nem mindig úgy van, ahogy te hiszed.