18
  • fkomment
    #1
    És hol a jó csaj?
  • EnxTheOne
    #4
    Hol van Jean Cloud Vandamme, Chuck Norris, és Steven Segal? :S:S
  • bertino
    #5
    nem ezeken a kepeken, ahogy latod...
  • Jawarider
    #6
    Akármilyen is lesz a film, várós.
  • bertino
    #7
    nem is nez ki olyan vennek ez az ember amugy.
    akciosztarnak siman elmegy :D
  • Nailyenugysincs
    #8
    a kox és a plasztikai sebészet csodákra képes :D
  • pokolfiu
    #9
    gondolom ők egy máik brigád, netán az ellenséges oldalt fogják képviselni.... amúyg schwarzi-t is lehagytad a kérdésnél... lehet az ő csapatában szerepelnek az általad keresett emberek... ;)
  • EnxTheOne
    #10
    Én azért dugnájm :D
  • Rotcsa
    #11
    Sokakat kérdeztem már, mit esznek annyira ezen a filmen és mindig a következő választ kaptam:

    "Mert kurva jó, hogy újra össze jönnek a régi akció-hősök és olyan hangulatot teremtenek, mint anno!!!"

    -Szerintem megy egy tárgya az egész! Azok a filmek abban a korban voltak jók, mai szemmel nézve a rengetek bakin már csak röhögni lehet! Amit ez a film képvisel az nem az igényes (T1, T2, Predator, stb...)
    80-90-es évekbeli akciófilmek, hanem a tucat-filmek kategóriája!

    "De ne mai szemmel nézd, nézd úgy, mintha abban a korban lennél és akkor majd kurva jó lesz, meglátod!"

    -.-' ehh...

    -Az akkori akciófilm-készítés velejárója volt a baki! Nem igazán ügyeltek arra, hogy hitelesen próbáljanak meg lőni valamire vagy robbantani valamit, mert a puf-puf volt a lényeg, meg h egymagukban legyőzzenek egy hadsereget! Arról már ne is beszéljünk, hogy a kézitusákat sem reális alapokra helyezve, hanem koreográfia-szemmel tervezték meg és vették fel, ezért tudott chuck norris pörgőforgókat rúgni kalappal a fején pl...a viccek sem születtek volna meg, ha a szemléletünk nem változott volna.
    Ergo hogy nézhetném akkori szemmel, amikor a jelenben élünk?
    A másik, h az EXP1-ben a bakikra direkt rágyúrtak, pl stalone már a végén nem is tölti be a tárat a pisztolyba úgy lő, meg Jason Statham gyorsabban dobja a kést célba, mint a golyó repül. A nagy néger meg nem is figyel senkit, csak lő azzal az ágyúval, mindegy mire. :D

    "ÁÁ, Te nem érzed át ezt a feelinget, pedig akkora nagyon hatalmas..!! "

    -Eleve azért nem tetszik az egész, mert erőltetett marketinget látok benne, mégpedig:
    Ha már úgy kezdünk hozzá valamihez, hogy összeszedjük egy adott kor adott műfajának legjobb színészeit és majd jön a nép mint vezérkos után a birkák, abból sok jót nem biztos, h kapunk!
    A sz@rt is eheted úgy, hogy finom lesz.....
    -pl Bud Spencer filmeket is csak a nagyszüleink korosztálya szereti, mert nekik még ez nem annyira régi és elavult, mint nekünk.

    "Ó, Te olyan hülye vagy, ezt csak nézni kell és kész...!"
    -?
    -Minden filmnél ez a helyzet, nem? :D

    Szerintem egy szánalmas próbálkozás az egész egy nosztalgikus kor vissza idézésre. Inkább paródiának illene be az egész, nem egy nosztalgia-filmnek. :D Ha paródia-stílusmegnevezéssel tennék a moziba, semmi baj nem lenne vele. :)
  • Zombee
    #12
    Simán veri az aktuális akciófilmeket, tökös, laza akcióhősök nincsenek újak. Rendes akciófilm is alig van, mert vagy csak fos DVD-s, vagypedig túlkomplikált thriller normális karakterek nélkül.
    A Bud Spencer filmek pedig mindig jók lesznek, jobbak, mint Adam Sandler vagy a Seth Rogen marhaságai.
  • Wittgen
    #13
    Úgy néz ki, hogy akkor nem is kellene megnézned a folytatást. Meg a Bud-filmeket is hanyagold (több humort és poént tartalmaznak, mint manapság vígjátéknak nevezett tömegf*sok...).

    Ennyi erőből az őseidet is megtagadhatod, hisz már eljárt felettük az idő...
  • zetortraktor
    #14
    "Simán veri az aktuális akciófilmeket, "

    Ja. kamerarángatásban, talán. Nem volt ez túl jó film, Stallone vigyázott, nehogy valaki veszélybe kerüljön a főhősök közül.
  • pokolfiu
    #15
    én azt nem értem, hoyg akinek nem tetszik az minek várja a második részt, hoyg bemehessen megnézni, ócsárolni, azt itt fikázni... semmi gond, nem jött be, ennyi, ellehet mondani érveket, stb, de a ténnyel felesleges kardoskodni, a tény pedig az hoyg az első rész sikeres volt, mind ha a bevételt nézzük, mind ha a nemzetközi filmkritikát. ennyi.
  • zetortraktor
    #16
    A tény csak annyi, hogy sokaknak tetszett. Ettől mág másoknak nem tetszett. Ráadásul sokan már előre eldöntötték, hogy milyen fasza film lesz - ők a zombi fogyasztók, mert ráírják nekik a plakátra, hogy Stalonne meg Statham és mennek sikosítóval.

    A problémádat nem értem. Az, hogy az első rész nem volt jó, nem jelenti azt, hogy a második rész nem lehet überkirály. Az ember remél. Mondjuk ahogy várható volt a torrentes sírás meg a főhősökre való vigyázás közben (komolyan nagy zsoldosteljesítmény volt a filmben, hogy leöltek pár száz statisztát), hogy a korhatárt is levitték, most már csak egy Fuck lehet benne, és szívet sem fognak tépni. Nyulak, de igazuk van, mindent a bevételért, így még több fogyasztózombit tudnak a filmre becsalni.
  • Béka Benő
    #17
    Hála Chuck Norrisnak az EXP 2. csak PG-13-as lesz ! :(
  • winnie
    #18
    inkább annak, aki bólintott rá.